WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Spotkanie przy Kominku na Zamku Książ: Turniej Hearthstone częścią kwalifikacji do oficjalnych Mistrzostw Świata!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Spotkanie przy Kominku na Zamku Książ: Turniej Hearthstone częścią kwalifikacji do oficjalnych Mistrzostw Świata!

  Kumbol:
Już w następny weekend spotykamy się wszyscy (tak, o Tobie też mówię!) w jakże dostojnym miejscu - w murach Zamku Książ w Wałbrzychu. W ramach festiwalu Game Days 2015 zapraszamy Was na specjalne dwudniowe Spotkanie przy Kominku przy Hearthstone: Heroes of Warcraft i Heroes of the Storm. Skupiając się dziś na pierwszym z wymienionych tytułów chcieliśmy zakomunikować Wam dalsze, bardzo istotne szczegóły na temat sobotniego (30.05) turnieju Hearthstone.

Oficjalny turniej Mistrzostw Spotkań przy Kominku
Fireside Gatherings Championship

Miło nam poinformować, że nasz kominkowy turniej został zatwierdzony przez Blizzard Entertainment i posiada status oficjalnego turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Spotkań przy Kominku (Fireside Gatherings Championship), w których to z kolei bój idzie o miejsce w regionalnych finałach Mistrzostw Świata Hearthstone. Czy muszę wspominać, że główną nagrodą tychże jest 100 000 dolarów, czy sama perspektywa tytułu mistrza świata wystarczy?

/Files/fireside_championship_header.jpg

A dalej przechodzi... wielu!

Grając i wygrywając w naszym turnieju awansujecie dalej do internetowego etapu rozgrywek. Co bardzo ważne, liczba miejsc "wchodzących" od nas NIE jest z góry określona - im więcej Was zagra, tym więcej finalistów możemy zgłosić. Mówiąc precyzyjnie, do dalszego etapu Mistrzostw Spotkań przy Kominku z naszego turnieju wejdzie tylu finalistów, ile 8-osobowych drabinek uda nam się wypełnić w całości.

Zasady Podboju - turniejowego formatu rozgrywek

Jeśli chcecie wziąć udział w turnieju Hearthstone podczas naszego Spotkania przy Kominku, powinniście dobrze wgryźć się w zasady formuły Podboju, jaką z racji "oficjalności" imprezy zobligowani jesteśmy stosować. W zrozumieniu tego nowego w Hearthstone formatu rozgrywek niechaj z pomocą przyjdą poniższe wytyczne oraz bardzo obrazowy filmik od samego Blizzarda:

  • Wszystkie mecze będą rozgrywane do trzech zwycięstw. Pierwszy zawodnik, któremu uda się zatriumfować trzy razy, zostaje uznany za zwycięzcę danego starcia i przechodzi dalej.
  • Przed rozpoczęciem kolejnych faz rozgrywek w ramach imprezy, każdy z zawodników musi przedstawić pełne zestawienie składu talii dla trzech niepowtarzalnych klas postaci. Gracze mogą zgłaszać nowe talie przed rozpoczęciem poszczególnych etapów.
  • Aby zwyciężyć w meczu, gracz musi wygrać po jednej partii każdą ze swoich trzech talii.
  • Kiedy gracz wygrywa partię, musi do końca meczu odrzucić zwycięską talię.
  • Przegrany może zatrzymać swoją talię w następnej partii lub zmienić ją na jedną z dwóch pozostałych, które ma do dyspozycji.
  • Zawodnicy zostaną poinformowani o tym, jakie klasy postaci ma do dyspozycji przeciwnik. Gracze nie będą jednak wiedzieli, na którą z klas zdecydował się przeciwnik, do chwili dokonania przez obydwu wyboru.


Kliknijcie ikonkę obok trybiku, żeby włączyć polskie napisy.


Zgłaszanie talii, spory

Podbojowa formuła turnieju nakłada na uczestników (znaczy Was) obowiązek przedłożenia organizatorom (znaczy nam) przed każdym etapem (BO64, BO32, ćwierćfinały, półfinały itd.) kompletnego, dokładnego składu wszystkich 3 talii, jakimi będziecie się posługiwać w najbliższej fazie. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Kiedy już dopieścicie talie, robicie zrzuty ekranowe (screenshoty) z klasera zawierające pełną listę 30 użytych kart. Te screenshoty wysyłacie w prostym emailu na adres talie@wowcenter.pl, w tytule maila podając swój pełny BattleTag (np. Nick#1234). Ostatni moment na dosłanie do nas zrzutów będziemy ogłaszać na miejscu, jednak nie będzie to zwykle później niż kwadrans przed startem kolejnego etapu rozgrywek.

Tuż przed meczem przeciwnicy informują się wzajemnie, jakimi trzema klasami zamierzają grać. NIE pokazują sobie dokładnie talii. W razie zaistnienia w czasie meczu jakichkolwiek sytuacji spornych lub wątpliwych, zawodnik zgłaszający taką wątpliwość jest zobowiązany zachować na zrzucie ekranowym (screenshocie) kwestionowane zagranie. Administracja następnie sprawdza na podstawie kompletu nadesłanych talii zasadność sporu. W przypadku braku nadesłanej paczki screenshotów zawodnik automatycznie odpada z turnieju.

Zapisy, check-in

Aby umożliwić przyjeżdżającym na jeden tylko dzień z dalszych stron graczom uczestnictwo w turnieju, całość rozgrywek oficjalnego turnieju Mistrzostw Spotkań przy Kominku przeprowadzimy w sobotę, 30-go maja 2015.

Niniejszym ruszamy z online'owymi zapisami na sobotni turniej Hearthstone. Do obsługi systemu turniejowego wykorzystujemy Battlefy (wymagane założenie prostego konta, można logować się np. Facebookiem). Zapisywać możecie się już teraz pod tym adresem:
Zapisy potrwają do samego dnia imprezy, do soboty 30-go maja do godziny 12:00 - będziecie więc mogli zgłosić chęć udziału nawet dopiero na miejscu, o ile nie zaśpicie.

O 12:00 uruchomimy procedurę check-inu, by zweryfikować liczbę faktycznie obecnych na miejscu graczy. Do 12:15 będzie można w systemie Battlefy potwierdzić swoją obecność na Zamku Książ i udział.

Bez wejściówki ani rusz - bilety już dostępne!

Zamek Książ jest obiektem turystycznym i pomimo odbywającego się festiwalu spora część standardowej ekspozycji będzie dostępna dla wszystkich gości. Wstęp na Zamek, a więc i do głównych atrakcji (w tym do nas) festiwalu Game Days 2015 jest symbolicznie biletowany. Wejściówki warto nabyć zawczasu w tańszej sprzedaży internetowej. Koszt jednodniowego biletu ulgowego to zaledwie 10 PLN.


To oczywiście nie wszystkie niespodzianki i informacje związane z obecnością WoWCenter.pl i HotSCenter.pl na I Festiwalu Gier i Rozrywki Game Days 2015. Wyczekujcie szczegółów na temat nagród (będą naprawdę cenne!) oraz pozostałych aktywności w miarę zbliżania się wydarzenia.

/Files/gamedays_logo.jpg

Bądźcie z nami w sobotę i niedzielę, 30 i 31 maja 2015 na Zamku Książ w Wałbrzychu! Takiego Spotkania przy Kominku jeszcze nie było!


Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz