WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Spotkanie przy Kominku: WoWCenter.pl na Zamku Książ w ramach Game Days 2015!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Wydarzenie

Spotkanie przy Kominku: WoWCenter.pl na Zamku Książ w ramach Game Days 2015!

  Kumbol:
Tego jeszcze nie grali. Albo raczej: tam w gry Blizzarda jeszcze nie grali! Oto kres tajemnic, które dawkowaliśmy od jakiegoś czasu na naszych kanałach społecznościowych. Mamy nieskrywaną przyjemność ogłosić, że WoWCenter.pl już pod koniec maja tego roku podbije Zamek Książ w Wałbrzychu, gdzie w ramach nowego Festiwalu Gier i Rozrywki Game Days 2015 zorganizuje nasze drugie oficjalne Spotkanie przy Kominku!

/Files/kominek_ksiaz_header.jpg

W ostatni weekend maja - 30. i 31. (sobota, niedziela) na Zamku Książ w Wałbrzychu odbędzie się nowa impreza dla fanów gier planszowych i elektronicznych. I Festiwal Gier i Rozrywki Game Days 2015 będzie unikalnym wydarzeniem ze względu na jego umiejscowienie. Potrafilibyście sobie wyobrazić bardziej klimatyczną lokację niż trzeci największy zamek w Polsce do grania w tytuły takie jak Hearthstone: Heroes of Warcraft?

Spotkanie przy Kominku: WoWCenter.pl na Zamku Książ

Na czas imprezy jedna z największych zamkowych sal - Sala Konrada - zamieni się w centrum wszystkich przybyłych do Wałbrzycha fanów najnowszych gier Blizzard Entertainment - Hearthstone oraz Heroes of the Storm. Pod szyldem Spotkania przy Kominku zapraszamy do nas fanów elektronicznej karcianki Blizzarda oraz entuzjastów drużynowych potyczek bohaterów Nexusa. W ciągu dwóch pełnych dni festiwalu nasza piękna, 130-metrowa sala wypełni się klimatem Warcrafta, towarzyskimi jak i turniejowymi potyczkami, konkursami, fantami i mnóstwem innych atrakcji przygotowanych przez redakcję WoWCenter.pl i HotSCenter.pl.

Skoro to Spotkanie przy Kominku (Fireside Gathering), to oczywiście pierwsze skrzypce odgrywa Hearthstone i główna idea stojąca za "kominkiem" na Zamku Książ to po prostu spotkanie i wspólna gra w karciankę z bohaterami Warcrafta. Naturalnie grając u nas zdobędziecie specjalny, okolicznościowy rewers. Zgodnie z tradycją Spotkań uczestnicy przynoszą własny sprzęt (teraz, po debiucie wersji na smartfony, to dużo mniejszy wysiłek!), ale zadbamy też o co najmniej kilkanaście stacji komputerowych, które oddamy do dyspozycji gości.

/Files/kominek_ksiaz_fot2.jpg
Widzicie ten kominek?!

Turniej Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nasze Spotkanie przy Kominku to impreza otwarta absolutnie dla wszystkich - zarówno dla totalnych nowicjuszy, jak i legendarnych Hearthstone'owych wyjadaczy. Jeśli lubicie rywalizację, gorąco zachęcamy do udziału w sobotnim turnieju Hearthstone. Przeprowadzony zostanie w formule Podboju:
  • Wszystkie mecze będą rozgrywane do trzech zwycięstw. Pierwszy zawodnik, któremu uda się zatriumfować trzy razy, zostaje uznany za zwycięzcę danego starcia i przechodzi dalej.
  • Przed rozpoczęciem kolejnych faz rozgrywek w ramach imprezy każdy z zawodników musi przedstawić pełne zestawienie składu talii dla trzech niepowtarzalnych klas postaci. Gracze mogą zgłaszać nowe talie przed rozpoczęciem poszczególnych etapów.
  • Aby zwyciężyć w meczu, gracz musi wygrać po jednej partii każdą ze swoich trzech talii.
  • Kiedy gracz wygrywa partię, musi do końca meczu odrzucić zwycięską talię.
  • Przegrany może zatrzymać swoją talię w następnej partii lub zmienić ją na jedną z dwóch pozostałych, które ma do dyspozycji.
  • Zawodnicy zostaną poinformowani o tym, jakie klasy postaci ma do dyspozycji przeciwnik. Gracze nie będą jednak wiedzieli, na którą z klas zdecydował się przeciwnik, do chwili dokonania przez obydwu wyboru.

Na zwycięzców turnieju będą czekać atrakcyjne nagrody i chwała płynąca z tytułu zamkowego mistrza Hearthstone'a. Więcej ważnych szczegółów dotyczących turnieju, zapisów i nagród będziemy publikowali w ciągu najbliższych dni. Trzymajcie rękę na pulsie.

Otwarta strefa gry w Heroes of the Storm, turnieje amatorskie

Podczas gdy pierwszego dnia dominował u nas będzie Hearthstone i kominkowy turniej, drugiego gwiazdą będzie najnowsza gra Blizzarda - Heroes of the Storm. Na zaledwie dwa dni przed oficjalną premierą gry (2 czerwca) będziemy wspólnie celebrować rychły debiut drużynowej bijatyki organizując mecze pokazowe i amatorskie turnieje. Na sali dostępnych będzie szereg komputerów z Heroes of the Storm do wypróbowania w ramach strefy otwartej.

Więcej szczegółów na temat atrakcji związanych z Heroes of the Storm w ramach Spotkania przy Kominku na Zamku Książ będziemy prezentować w ciągu najbliższych dni na HotSCenter.pl.

/Files/kominek_ksiaz_fot1.jpg


Wykład o historii świata Warcrafta

W kontekście zamków bardzo często mówi się o historii. Tym razem o historii mówić się będzie na zamku. W ramach organizowanych przez nas atrakcji w trakcie Game Days 2015 znajdzie się również część merytoryczna. W sąsiadującej z nami Sali Kinowej Zamku Ksiaż niedościgniony ekspert w dziedzinie mitologii świata Warcrafta, autor Pradawnej Kroniki - Piotr "Ventas" Budak - przeprowadzi wykład o historii fantastycznego uniwersum Zamieci. Możecie spodziewać się mnóstwa ciekawostek, anegdot i faktów na temat Warcrafta, o jakich nie mieliście pojęcia. Fani Pradawnej Kroniki mogą nawet doczekać się pewnej specjalnej niespodzianki...

Dokładną datę i godzinę wykładu Ventasa podamy bliżej imprezy wraz z pełnym harmonogramem.

Wystawa przedmiotów kolekcjonerskich związanych z grami Blizzarda

Nie skłamiemy mówiąc, że redakcja WoWCenter.pl i HotSCenter.pl nie tylko po prostu śledzi i przedstawia Wam najświeższe doniesienia o grach Blizzarda. Wszyscy zaliczamy się do grona najbardziej zagorzałych fanów kalifornijskiego studia i tak jak na fanów przystało, bywamy też kolekcjonerami. Przez lata trochę się tego wszystkiego nagromadziło...

Pomyśleliśmy, że fajnie byłoby pokazać nasze Blizzardowe skarby, dlatego na naszej sali zorganizujemy także małą wystawę gadżetów i przedmiotów kolekcjonerskich związanych z grami Zamieci. Przywieziemy ze sobą figurki, książki, komiksy, karty, gadżety z BlizzConu i wiele więcej!

/Files/kominek_ksiaz_fot3.jpg
Nasi przyjaciele z Real Life Raid też będą!

Afterparty i zlot czytelników WoWCenter.pl i HotSCenter.pl

Wieczorem, po długim i z całą pewnością pełnym wrażeń pierwszym dniu imprezy (sobota, 30 maja) zapraszamy wszystkich fanów Blizzarda, naszych czytelników jak i wszystkich innych spragnionych napitku i dobrego towarzystwa podróżników do jednego z pubów na przedzamczu Zamku Książ. W ramach afterparty pełniącego zarazem rolę zlotu użytkowników naszych fanowskich portali WoWCenter.pl i HotSCenter.pl będzie nam bardzo miło spotkać się z Wami wszystkimi i porozmawiać przy kuflu tudzież filiżance dobrego trunku w magicznym otoczeniu kompleksu Książ. Na Komiku będzie można wygrać nawet zniżki na piwo, więc czemu by nie skorzystać?!

Szczegóły sobotniego afterparty podamy już niebawem.

/Files/gamedays_logo.jpg

I Festiwal Gier i Rozrywki Game Days 2015 na Zamku Książ w Wałbrzychu już 30 i 31 maja. Jako współorganizatorzy imprezy serdecznie zapraszamy Was w ostatni majowy weekend do Wałbrzycha na drugie oficjalne Spotkanie przy Kominku WoWCenter.pl w niepowtarzalnej, zamkowej scenerii. Takiego kominka nie robił jeszcze nikt! Gorąco zachęcamy wszystkich do chętnych do zgłoszenia się na stronie wydarzenia na facebooku:Wstęp na teren zamku i imprezy Game Days 2015 będzie biletowany. Wejściówki będzie można nabyć już wkrótce w przedsprzedaży za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej zamku. Bez obaw - możecie spodziewać się raczej symbolicznych cen biletów, z których dochód w całości przeznaczony jest na sfinansowanie imprezy oraz renowację Zamku Książ. Wszystkich gości zapraszamy w obydwa dni w godzinach 10:00 - 18:00.

Możecie być pewni, że w ciągu najbliższego miesiąca dzielącego nas od imprezy będziemy Was regularnie informować o kolejnych szczegółach związanych z naszą obecnością na GameDays 2015. Śledźcie nasze portale uważnie i bądźcie z nami na Zamku Książ w Wałbrzychu już 30 i 31 maja!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz