WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Blizzard na Intel Extreme Masters Katowice 2015

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Wydarzenie

Blizzard na Intel Extreme Masters Katowice 2015

  Temahemm:
Cytat z: Blizzard (źródło)
/files/hs_iem2015_header.jpg

Z przyjemnością ogłaszamy, że ponownie będziemy obecni podczas tegorocznego Intel Extreme Masters Katowice! Największa impreza e-sportowa w Polsce odbędzie się w dniach 13-15 marca w futurystycznej arenie Spodek oraz w nowo wyremontowanym Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowanym tuż obok areny.

Ubiegłoroczny IEM Katowice okazał się wielkim sukcesem. Odwiedziło go 73 tysiące osób, a transmisję ESL na żywo przeprowadzoną na wielu kanałach obejrzało ponad 10 milionów widzów. Tegoroczna impreza zapowiada się równie niesamowicie. Czeka nas mnóstwo e-sportowych emocji oraz zabawa z Hearthstone i Heroes of the Storm, który jest już na etapie zamkniętych beta-testów!
/files/naxx_necro_2.png

Grajcie w Heroes of the Storm, oglądajcie StarCrafta II i Hearthstone!


Nie graliście jeszcze w naszą drużynową bijatykę Heroes of the Storm? Najlepsze jeszcze przed wami! W tym roku na naszym stoisku o powierzchni 300 m2 mamy do dyspozycji 60 komputerów, na których będziecie mogli spróbować swoich sił w pojedynku z przedstawicielami społeczności Heroes i innymi graczami! Szykujemy dla was także kilka okazji na zdobycie klucza umożliwiającego natychmiastowe dołączenie do drużynowych zmagań w Nexusie z zacisza własnego domu!

/files/hs_iem2015_spodek.jpg
Katowicki Spodek, zdjęcie: wikipedia

Na imprezie w Katowicach nie zabraknie też atrakcji dla miłośników Hearthstone. Chcecie popisać się karcianymi sztuczkami, grając przeciwko znajomym i przedstawicielom działu społeczności Blizzarda? Nie mieliście jeszcze okazji wypróbować gry? Odwiedźcie nasze stoisko i dołączcie do zabawy, a być może uda wam się zdobyć jakieś legendarne łupy! Jeśli nie znacie jeszcze Hearthstone, pokażemy wam, jak zacząć. Gra jest pozornie łatwa, ale potrafi wciągnąć na całego i zapewnić dziesiątki godzin wspaniałej rozrywki!

Kiedy akurat nie będziecie wypróbowywać naszych gier, zajrzyjcie na sceny e-sportowe IEM, na których najlepsi gracze będą toczyć zażarte pojedynki. W tym roku ESL organizuje podczas IEM Katowice 2015 turniej Hearthstone z pulą wynoszącą 30 tys. dolarów. Fani StarCrafta II mogą także śledzić zmagania światowej czołówki walczącej na Intel Extreme Masters Season IX World Championship o nagrody z puli wynoszącej 115 tys. dolarów i 7 000 punktów WCS!
/files/naxx_necro_2.png

Bawcie się z graczami takimi jak wy!


W Spodku będą z nami również cosplayerzy, z którymi będziecie mogli pogadać o sztuce cosplayu i zrobić sobie zdjęcia. Wystarczy dobra poza i groźna mina i już macie idealną pamiątkę z IEM! Zresztą zobaczcie sami, jak bawiliśmy się rok temu:Zdjęcia: WoWCenter.pl

Tak więc jeśli wybieracie się na IEM Katowice, zajrzyjcie w wolnej chwili na nasze stoisko – będziemy na was czekać wiecznie uśmiechnięci w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wpadnijcie zamienić kilka słów z przedstawicielami społeczności z naszego europejskiego zespołu: Wuluxarem, Prokkarem i Savirruksem. Oprócz nas będziecie mogli spotkać osobistości polskiej społeczności skupionej wokół gier Blizzarda. Przyjdźcie się przywitać i pogadać!

I jeszcze coś: koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku oraz sprawdzajcie oficjalną stronę Intel Extreme Masters Katowice i profil organizacji na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej informacji! Do zobaczenia w Spodku!
/files/naxx_necro_4.png

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz