WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Warlords of Draenor: Podróż w głąb Highmaul

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Warlords of Draenor: Podróż w głąb Highmaul

  Quass:
http://wowcenter.pl/Files/wod_logo_mini.pngW dzisiejszym artykule przyjrzymy się pierwszemu rajdowi w Warlords of Draenor, który będzie dostępny na europejskich serwerach już od 3 grudnia. Blizzard przybliży wam krótko historię bossów i harmonogram udostępniania każdej wersji Highmaul.

Zapraszamy do lektury naszego tłumaczenia artykułu o majestatycznym sercu ogrzej cywilizacji, na którego podbój już wkrótce wyruszycie:

Cytat z: Nethaera (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/highmaul.jpg

Highmaul to siedziba władców Imperium Gorian, cywilizacji ogrów, która przez wiele pokoleń sprawowała rządy nad Draenorem, nim na planetę przybyli draenei. Ogromne miasto, przeczące ogrzej reputacji o ich rzekomej głupocie i brutalności, wypełniają tłoczne targowiska, bogaci możnowładcy i echo ryku tłumów na widowni Koloseum przetaczające się przez ulice slumsów. Widoczna z każdego miejsca wewnątrz murów cytadela Imperatora Mar'goka rzuca długi cień na miasto, przypominając o jego czujnym oku i żelaznej pięści.


Zlokalizowany w Nagrandzie Highmaul to imponujący odcinek kontrolowanego przez ogry terytorium. Rajd zawiera siedem bossów, z których trzy są opcjonalne: The Butcher, Tectus i Brackenspore. Wymagany od graczy poziom przedmiotów, aby dostać się do domeny ogrów w trybie Wyszukiwarki rajdów (Raid Finder), będzie wynosił 615.

Poniżej krótkie podsumowanie bossów, z którymi będziesz mógł zmierzyć się w Highmaul. Dodatkowe informacje na temat ich umiejętności i wskazówki dla każdej z ról znajdziesz w Dzienniku Lochów, wewnątrz gry.


Przedział poziomu przedmiotów do zdobycia: 640­-685

Kargath Bladefist -­ Kargath, wódz klanu Zdruzgotanej Dłoni, doprowadził do perfekcji swoje umiejętności w walce jako więzień podczas ogrzych walk gladiatorów. W zamian za obietnicę wolności zgładził niezliczone rzesze przeciwników jedynie po to, by na końcu zostać zamkniętym z innymi wysłużonymi „mistrzami areny“. Napędzany wściekłością, Kargath odciął swoją własną dłoń, aby uciec i poprowadzić bunt, który nasączył Nagrand krwią ogrów. Teraz powraca na arenę, by nauczyć was prawdziwej definicji słowa „dzikość“.


The Butcher (Boss opcjonalny) - ­Możliwe, że ten urodzony w cuchnącej, najniższej części Highmaul ogr posiadał kiedyś zwyczajne imię, jednak zostało ono już dawno zapomniane. Był wykorzystywany i bity od najmłodszych lat, lecz niedola jedynie umocniła jego ciało, niszcząc przy tym umysł. Nie ma już ogra w Highmaul, który nie omijałby go szerokim łukiem, patrząc jak wycina kolejne kawałki ubitych dzików, starając się przyśpieszyć upływ dni.


Tectus (Boss opcjonalny) - Tectus, ­starożytne wcielenie chaotycznych sił, które ukształtowały Draenor, został spaczony i uwięziony przez oszalałych Wyblakłych Orków, ­którzy sami mają trudności z zachowaniem kontroli nad tą imponującą siłą natury.


Brackenspore (Boss opcjonalny) - ­Kiedy statek oblężniczy Żelaznej Hordy zacumował na wodach nieopodal Highmaul, przyciągnął on uwagę Brackenspore’a, starożytnego podwodnego wędrowca. Ten wodny olbrzym rozprzestrzenia grzybnię i mech z każdym swoim krokiem. Prowadzi go prymitywny instynkt, budzący wolę wytępienia wszelkich śladów cywilizacji na Draenorze.


Twin Ogron - ­Pol i Phemon, strzegący dostępu do Gorthenonu na szczycie Highmaul, są osobistymi strażnikami Imperatora Mar’goka. Niezrównani w sile i determinacji, ogrońscy bracia swój niedobór inteligencji nadrabiają ogromnym wzrostem i brutalną siłą.


Ko’ragh - ­Ko’ragh był jedynym ogrem, który przeżył bezpośredni kontakt z tajemniczym reliktem odnalezionym w jednym z ogrzych wykopalisk Nagrandu, dając mu niemal całkowitą odporność na każdy rodzaj magii. Mnożyły się pogłoski o jego kontaktach z Imperatorem, a niektórzy zastanawiali się dlaczego pozostaje mu posłuszny pomimo swoich nowych, niezwykłych zdolności.


Imperator Mar’gok -­ Jako wielki Imperator Highmaul, Mar’gok pochodzi z długiego rodu magów, którzy sprawowali władzę nad imperium Gorian. Ze sprytem dorównującym swojej brutalności, Mar’gok dostrzegł rosnącą falę Żelaznej Hordy i to, czym skutkowałoby stawienie jej czoła. Zgodził się na zawarcie przymierza z Grommashem, jednak wciąż szuka sposobów, by przechylić szalę władzy na swoją stronę.


Harmonogram udostępniania rajdu:

Aby pomóc wam zaplanować nadchodzące eskapady do serca tego nowego, niebezpiecznego miejsca, przygotowaliśmy dla was harmonogram odblokowywania rajdu Highmaul:

3 grudnia 2014
  • Highmaul dostępny na poziomach Normalnym i Heroicznym.

10 grudnia 2014
  • Poziom Mityczny i pierwsze skrzydło w trybie Wyszukiwarki rajdów (Kargath, The Butcher, Brackenspore) odblokowane.

17 grudnia 2014
  • Drugie skrzydło w trybie Wyszukiwarki rajdów (Tectus, Twin Ogron, Ko’ragh) odblokowane.

7 stycznia 2015
  • Trzecie skrzydło w trybie Wyszukiwarki rajdów (Imperator Mar’gok) odblokowane.
http://wowcenter.pl/Files/naxx_necro_2.png
Witajcie! Z tej strony wasz ulubiony amator popcornu oraz były właściciel pewnego skromnego fanpage'a.

Były? A no właśnie. Mam przyjemność ogłosić, że dzisiejszego dnia dołączyłem do grona redaktorów WoWCenter.pl! Po dwunastu godzinach negocjacji z Kumbolem, siedmiu aplikacjach wysłanych do Blizzarda, trzech listach polecających z podpisami Metzena, Morhaima i tego trzeciego, w końcu udało mi się przekraść na tę stronę młotka Caritas...

Dobra, suchary na bok. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny Kumbolowi i całej reszcie za tę szansę. Mam nadzieję, że dobrze sprawdzę się w roli nowego redaktora i mój każdy nowy wpis będzie lepszy od poprzedniego :-)

Aha, zapomniałbym: wesołej 10-tej rocznicy WoWa!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz