WoWCenter.pl
Yericho zabił MOTHER (Raid Finder Uldir) po raz 1.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Mufuks zabił Al'Akir po raz 1.     
Foster93 zdobył The Horseman's Ring.     
St3aDq zdobył Roaring Mask of Bethekk.     
Gordek spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: After Lordaeron.     
Vampyr78 zdobył osiągnięcie The Horseman's Reins.     
Kazak zdobył osiągnięcie Return to Sender.     
Ploza spełnił kryterium osiągnięcia Mighty Miners.     
Wyrosniety spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: After Lordaeron.     
Arqon zabił Elegon po raz 3.     
Mundek666 spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
leelo spełnił kryterium Kill four Orb carriers. osiągnięcia Temple of Kotmogu All-Star.     
DarthBane zdobył osiągnięcie Heroic: Mogu'shan Palace.     
Corem zdobył osiągnięcie Treasures of Vol'dun.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     

10 lat z World of Warcraft: nostalgiczne obchody rocznicowe!

Artykuł

10 lat z World of Warcraft: nostalgiczne obchody rocznicowe!

  Temahemm:
/Files/wow_logo_new_male.pngPonad połowa roku za nami, tego specjalnego 2014 roku, a my nadal nie słyszeliśmy praktycznie nic związanego ze świętowaniem 10 lat istnienia World of Warcraft - MMORPG wszech czasów. Blizzard zaczął jednak nareszcie odkrywać karty - zrobiło się nostalgicznie i ekscytująco!

Pierwszym z dwu najważniejszych wydarzeń przewidywanych w ramach wewnątrz-growych obchodów rocznicowych jest wysokopoziomowa, 40-osobowa wersja Molten Core dostępna przez LFR. Przechodząc ten klasyczny, ikoniczny rajd zdobędziemy osiągnięcie i ognistego wierzchowca, Core Hounda! Najfajniejsza będzie jednak chyba po prostu koordynacja, a raczej jej brak, 40-osobowej grupy losowo zebranych przez wyszukiwarkę ludzi.

Drugą ogromną rocznicową gratką będzie specjalne pole bitwy, którego nazwa mówi wszystko: Tarren Mill vs. Southshore. Blizzard postara się w nim odtworzyć szalone czasy dzikiego, niestrukturyzowanego PvP, które w pierwszych miesiącach klasycznego World of Warcraft (przed wprowadzeniem pól bitew) spędzało sen z powiek niskopoziomowych graczy próbujących (że co?!) zdobywać doświadczenie swoją postacią w Hillsbrad Foothills. Ponieważ artykuł poniżej nie zawiera kilku bardzo kluczowych informacji, przytaczamy tweety Briana Holinki, projektanta PvP w World of Warcraft, którymi podzielił się wkrótce po ogłoszeniu obchodów w odpowiedzi na pytania fanów:Przetrawmy to raz jeszcze: pole bitwy z drużynami liczącymi po 100 graczy, klasyczne Hillsbrad Foothills jak za starych, dobrych dni (po trochu ludzkie, po trochu nieumarłe - nie to co teraz!), deathmatch i elementy starego systemu Honoru. O. Żesz. W. Mordę.

Niestety Brian na koniec ma dla wszystkich nazbyt właśnie podekscytowanych graczy PvP smutną wieść:


Później dodał, że nostalgiczne pole bitwy może powracać co roku w ramach kolejnych rocznic. Smutno tak czy siak, chociaż może już po tej pierwszej będziemy mieli wszyscy znowu dość wspomnianego żmudnego grindu.

Cytat z: Blizzard (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/wow_10th_anniversary_1.jpg

W listopadzie tego roku przypada 10. rocznica wydania World of Warcraft i przygotowujemy w grze kilka rzeczy, aby uczcić tę okazję. Oto krótki opis czego możecie się spodziewać:

Tarren Mill kontra Southshore: Rewanż
Jeśli zajmowałeś się PvP na wczesnym etapie istnienia WoWa, możesz mieć miłe wspomnienia - i może kilka blizn - z ciągłych starć między graczami Hordy i Przymierza w Tarren Mill i Southshore. Aby odzyskać to uczucie, otworzymy pole bitwy w stylu Deathmatch oparte na tamtym ponadczasowym starciu. Jednak inaczej niż za dawnych dni, w Tarren Mill vs. Southshore będzie jasno określony zwycięzca, więc będziecie musieli pracować jako drużyna lub liczyć się z wielką porażką.


Molten Core zostanie wzmocnione

Molten Core dało wielu graczom w WoW-a pierwszy posmak rajdowania w grze. Podczas obchodów rocznicy, gracze na maksymalnym poziomie będą mogli brać udział w specjalnej, 40 osobowej wersji rajdu w Wyszukiwarce Rajdów, aby przeżyć ponownie polowanie na Ragnarosa i jego sługusów w jego ognistej jaskini. Pokonanie Pana ognia da Wam osiągnięcie oraz specjalnego wierzchowca Core Hound (ognioodporne spodnie nie wchodzą w skład zestawu).


Corgi-laśnie

Każdy, kto zaloguje się w grze podczas wydarzenia z okazji 10. urodzin, będzie też mógł stać się właścicielem zadziornego, ognistego nowego kompana: Molten Corgi! Tylko pomyślcie o potencjale parady corgi, gdy wspólnie z przyjaciółmi przywołacie i zabierzecie te malutkie kołyszące się kule ognia na spacer.

Te wydarzenia i nagrody będą dostępne tylko przez ograniczony czas więc nie zapomnijcie wrócić tu później po więcej informacji o tym, kiedy możecie spodziewać się ich w grze. Do zobaczenia, z niecierpliwością czekamy na świętowanie 10 epickich lat razem z Wami!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz