WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

10 lat z World of Warcraft: nostalgiczne obchody rocznicowe!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

10 lat z World of Warcraft: nostalgiczne obchody rocznicowe!

  Temahemm:
/Files/wow_logo_new_male.pngPonad połowa roku za nami, tego specjalnego 2014 roku, a my nadal nie słyszeliśmy praktycznie nic związanego ze świętowaniem 10 lat istnienia World of Warcraft - MMORPG wszech czasów. Blizzard zaczął jednak nareszcie odkrywać karty - zrobiło się nostalgicznie i ekscytująco!

Pierwszym z dwu najważniejszych wydarzeń przewidywanych w ramach wewnątrz-growych obchodów rocznicowych jest wysokopoziomowa, 40-osobowa wersja Molten Core dostępna przez LFR. Przechodząc ten klasyczny, ikoniczny rajd zdobędziemy osiągnięcie i ognistego wierzchowca, Core Hounda! Najfajniejsza będzie jednak chyba po prostu koordynacja, a raczej jej brak, 40-osobowej grupy losowo zebranych przez wyszukiwarkę ludzi.

Drugą ogromną rocznicową gratką będzie specjalne pole bitwy, którego nazwa mówi wszystko: Tarren Mill vs. Southshore. Blizzard postara się w nim odtworzyć szalone czasy dzikiego, niestrukturyzowanego PvP, które w pierwszych miesiącach klasycznego World of Warcraft (przed wprowadzeniem pól bitew) spędzało sen z powiek niskopoziomowych graczy próbujących (że co?!) zdobywać doświadczenie swoją postacią w Hillsbrad Foothills. Ponieważ artykuł poniżej nie zawiera kilku bardzo kluczowych informacji, przytaczamy tweety Briana Holinki, projektanta PvP w World of Warcraft, którymi podzielił się wkrótce po ogłoszeniu obchodów w odpowiedzi na pytania fanów:Przetrawmy to raz jeszcze: pole bitwy z drużynami liczącymi po 100 graczy, klasyczne Hillsbrad Foothills jak za starych, dobrych dni (po trochu ludzkie, po trochu nieumarłe - nie to co teraz!), deathmatch i elementy starego systemu Honoru. O. Żesz. W. Mordę.

Niestety Brian na koniec ma dla wszystkich nazbyt właśnie podekscytowanych graczy PvP smutną wieść:


Później dodał, że nostalgiczne pole bitwy może powracać co roku w ramach kolejnych rocznic. Smutno tak czy siak, chociaż może już po tej pierwszej będziemy mieli wszyscy znowu dość wspomnianego żmudnego grindu.

Cytat z: Blizzard (źródło)
http://wowcenter.pl/Files/wow_10th_anniversary_1.jpg

W listopadzie tego roku przypada 10. rocznica wydania World of Warcraft i przygotowujemy w grze kilka rzeczy, aby uczcić tę okazję. Oto krótki opis czego możecie się spodziewać:

Tarren Mill kontra Southshore: Rewanż
Jeśli zajmowałeś się PvP na wczesnym etapie istnienia WoWa, możesz mieć miłe wspomnienia - i może kilka blizn - z ciągłych starć między graczami Hordy i Przymierza w Tarren Mill i Southshore. Aby odzyskać to uczucie, otworzymy pole bitwy w stylu Deathmatch oparte na tamtym ponadczasowym starciu. Jednak inaczej niż za dawnych dni, w Tarren Mill vs. Southshore będzie jasno określony zwycięzca, więc będziecie musieli pracować jako drużyna lub liczyć się z wielką porażką.


Molten Core zostanie wzmocnione

Molten Core dało wielu graczom w WoW-a pierwszy posmak rajdowania w grze. Podczas obchodów rocznicy, gracze na maksymalnym poziomie będą mogli brać udział w specjalnej, 40 osobowej wersji rajdu w Wyszukiwarce Rajdów, aby przeżyć ponownie polowanie na Ragnarosa i jego sługusów w jego ognistej jaskini. Pokonanie Pana ognia da Wam osiągnięcie oraz specjalnego wierzchowca Core Hound (ognioodporne spodnie nie wchodzą w skład zestawu).


Corgi-laśnie

Każdy, kto zaloguje się w grze podczas wydarzenia z okazji 10. urodzin, będzie też mógł stać się właścicielem zadziornego, ognistego nowego kompana: Molten Corgi! Tylko pomyślcie o potencjale parady corgi, gdy wspólnie z przyjaciółmi przywołacie i zabierzecie te malutkie kołyszące się kule ognia na spacer.

Te wydarzenia i nagrody będą dostępne tylko przez ograniczony czas więc nie zapomnijcie wrócić tu później po więcej informacji o tym, kiedy możecie spodziewać się ich w grze. Do zobaczenia, z niecierpliwością czekamy na świętowanie 10 epickich lat razem z Wami!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz