WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mists of Pandaria: Wygraj zaproszenie do beta testów!

Konkurs

Mists of Pandaria: Wygraj zaproszenie do beta testów!

  Kumbol:
/Files/3d_mopbeta.pngAktualizacja: Dodaliśmy na dole newsa listy z pierwszymi zwycięzcami konkursów GG i Twitterowego.
Aktualizacja 2: Jeżeli bierzecie udział w konkursie Gadu-Gadu, upewnijcie się, że opcja niepokazywania statusu nieznajomym jest odznaczona!

To jest ten czas. Czas, w którym serca wszystkich przepełnia szczęście i radość, miłość do bliź... Ekhm... Matko, to chyba objawy końca weekendu i pewnej ekscytacji. Jesteśmy podekscytowani, że wspólnie z Blizzard Entertainment możemy zaprosić was do konkursów i loterii, w ramach których rozdamy 150 zaproszeń do beta testów Mists of Pandaria!

Ponieważ to, delikatnie mówiąc, trochę więcej zaproszeń, niż zwykle, toteż i konkursów równolegle toczyć się będzie więcej, niż do tej pory. Począwszy od fejsbukowej loterii, poprzez opisy na GG, SSP (Serię Szybkich Pytań) na twitterze, na quizie i konkursie kreatywnym kończąc. Do tego okazyjnie zaproszenia rozdawane komentującym newsy. Grubo. Mamy nadzieję, że frekwencja dopisze i zrobicie sobie przerwę od Diablo, by sprawić sobie szansę na przedpremierowy rzut okiem na Pandarię. Dość jednak tych bajań, czas przejść do konkretnych konkretów!KONKURS I
Gadu - Gadu

/Files/GG2.pngZ twojego opisu na Gadu-Gadu często wyziera pustka? Wykorzystaj tę przestrzeń do słusznej sprawy i zareklamuj tam nasz serwis, ustawiając specjalny konkursowy opis: „WoWCenter.pl – najlepsza strona o World of Warcraft!”, a być może nagrodzimy cię za to jednym z 14 dostępnych w tym konkursie zaproszeń do beta testów dodatku Mists of Pandaria! Nigdy nie wiesz, kiedy WoWCenter.pl patrzy - miej opis cały czas!

 • Zadanie konkursowe: Zgłosić swój numer GG i ustawić na nim opis WoWCenter.pl – najlepsza strona o World of Warcraft!
 • Zasady wyboru zwycięzców: Raz dziennie o losowej porze losowy numer jest sprawdzany; jeśli ma ustawiony prawidłowy opis, jego właściciel wygrywa. Uwaga: upewnijcie się, że opcja niepokazywania statusu nieznajomym jest odznaczona!
 • Czas trwania konkursu: 27.05.2012 do 9.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 14


KONKURS II
Hasło reklamowe

/Files/slogan.pngMasz ochotę popisać się żyłką marketingowca albo dać upust swojej nieprzeciętnej kreatywności? Wymyśl dla nas chwytliwe, przewrotne, zabawne, a przede wszystkim oryginalne hasło / slogan reklamowy, a być może zdobędziesz za to jedno z 20 dostępnych w tym konkursie zaproszeń do beta testów dodatku Mists of Pandaria!

 • Zadanie konkursowe: Wymyślić propozycję hasła / sloganu reklamowego dla serwisu WoWCenter.pl.
 • Zasady wyboru zwycięzców: Jury wybierze najbardziej pomysłowe, oryginalne, przewrotne oraz zabawne propozycje mające pozytywny wydźwięk.
 • Czas trwania konkursu: 27.05.2012 do 9.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 20


KONKURS III
Quiz

/Files/quiz2.pngSądzisz, żeś godzien uczestnictwa w beta testach dodatku Mists of Pandaria? Udowodnij to, przedzierając się z sukcesem przez 10 pytań w naszym konkursowym quizie! Im lepiej odpowiesz, tym większa będzie twa szansa w losowaniu zwycięzców. 50 szcześliwców wyruszy do Pandarii, zdobywając zaproszenia dostępne w tym konkursie!

 • Zadanie konkursowe: Odpowiedzieć poprawnie na pytania w quizie wiedzy o Mists of Pandaria.
 • Zasady wyboru zwycięzców: Zaproszenia otrzymają użytkownicy, którzy poprawnie odpowiedzieli na największą liczbę pytań. Jeżeli 100% poprawnych odpowiedzi zostanie nadesłanych więcej niż 50 razy, to jury wyłoni szczęśliwców w drodze losowania.
 • Czas trwania konkursu: 27.05.2012 do 9.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 50

LOTERIA
Facebook

/Files/facebook-logo2.pngFacebook to świetne miejsce, gdzie wszyscy tylko lubią to i tamto. Polubcie i wy - nasz profil w tym społecznościowym serwisie! Dzięki temu będziecie mogli wziąć udział w loterii, do której zapiszecie się poprzez specjalną aplikację konkursową. W niej aż 40 wybrańców losu zdobędzie zaproszenia do beta testów dodatku Mists of Pandaria!

 • Jak wziąć udział: Należy "polubić" nasz profil w serwisie facebook, a następnie zgłosić chęć udziału w loterii w specjalnej aplikacji
 • Zasady wyboru zwycięzców: Po zamknięciu zgłoszeń losowo zostanie wybranych 40 osób, które otrzymają zaproszenia.
 • Czas trwania konkursu: 27.05.2012 do 9.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 40

SZYBKIE PYTANIA
Twitter

/Files/twitter-logo2.pngW rozćwierkanej społecznościówce zwanej Twitterem mamy profil od niedawna. Radzi bylibyśmy powitać tam kolejne obserwujące nas ptaszki. Może bowiem zdarzyć się tak, że pewnego razu, a właściwie codziennie przez najbliższe dwa tygodnie, o losowej porze zaćwierkamy szybkie pytanie. Kto ćwierknie pierwszy poprawną odpowiedź, ten zaproszenie do bety Mists of Pandaria otrzyma.

 • Jak wziąć udział: Należy obserwować nasz profil w serwisie Twitter i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które zadawać będziemy codziennie o losowej porze.
 • Zasady wyboru zwycięzców: Zaproszenie danego dnia otrzyma pierwsza osoba, która odpowie poprawnie na nasz tweet z pytaniem jako pierwsza.
 • Czas trwania konkursu: 27.05.2012 do 9.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 14

Z prostej matematyki wynika, że zostanie nam jeszcze kilkanaście zaproszeń. Te zamierzamy rozdać aktywnie komentującym newsy pojawiające się między 27 maja a 9 czerwca na łamach naszego serwisu. Kilka zachowujemy też na jeszcze jeden, specjalny konkurs związany z oficjalnym komiksem World of Warcraft.

Lista wszystkich zwycięzców zostanie odesłana do Blizzarda 9 czerwca, by wkrótce potem (zapewne następnego dnia) wszyscy wpisani na nią szczęśliwcy otrzymali akces do beta testów Mists of Pandaria.

Świetnie. Tym oto pozytywnym akcentem kończymy weekend i wkraczamy w ekscytujący, konkursowy tydzień (a właściwie dwa tygodnie). Czekamy na wasze odpowiedzi, slogany, ćwierknięcia, komentarze, numery gg i zgłoszenia na fejsie. Do roboty! Dostęp do bety Mists of Pandaria jest na wyciągnięcie ręki!

Lista dotychczasowych zwycięzców
Konkurs Gadu-Gadu
 1. Siusia
 2. Michax
 3. Norshtag
 4. lutekpl
 5. Dawidziaks
 6. Odrin
 7. Berrek
 8. Tytanus
 9. Marmeduke
 10. draco207
 11. Aba
 12. DubanZe
 13. rafal2603
 14. Nerqun

Szybkie pytania na Twitterze
 1. popydo
 2. rashasek
 3. Klintonix
 4. Vahk
 5. Aventura
 6. Kris
 7. Atoik
 8. Cobrynsky
 9. Shaggyface
 10. artep
 11. Johnsu
 12. ManiekGBN
 13. Arasz
 14. fifka63

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz