WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

BattleTagi: Możliwa kolejna darmowa zmiana; dopisz swój BattleTag do profilu na WoWCenter.pl!

Ważne

BattleTagi: Możliwa kolejna darmowa zmiana; dopisz swój BattleTag do profilu na WoWCenter.pl!

  Kumbol:
http://eu.battle.net/static/images/landings/real-id/cross_game_chat.pngKilka miesięcy temu na platformie sieciowej Blizzarda - Battle.net - zadebiutował nowy system identyfikacji graczy. BattleTag, jak ów system nazwano, pozwala powiązać ze swoim kontem Battle.net wybraną ksywkę, która docelowo służyć będzie jako uniwersalny identyfikator we wszystkich obecnych na nowej wersji platformy grach Zamieci. System działa bardzo podobnie do nazw użytkowników w StarCrafcie II: nicki nie są unikalne; w momencie rejestracji do ksywki dodawany jest losowo wygenerowany 4-cyfrowy identyfikator, który pozwoli odróżnić od siebie te dziesiątki tysięcy Legolasów czy DarthVaderów.

W momencie debiutu w systemie obecne były dokuczliwe błędy związane z przesadnymi restrykcjami dopuszczalnych nazw, i z tego powodu jakiś czas temu Blizzard pozwolił na jedną darmową zmianę BattleTaga. Teraz zdecydował się udostępnić każdemu jedną darmową zmianę po raz kolejny, gdyż wielu graczy (szczególnie przed otwartą betą Diablo III) zbyt pospiesznie wybrało swój tag, z którego teraz nie są zadowoleni.

Cytat z: Wuluxar (źródło)
Podczas weekendu z otwartą betą Diablo III, który zorganizowaliśmy w kwietniu, wielu graczy zdecydowało się wykorzystać przysługującą im darmową zmianę BattleTagu, by wziąć udział w testach. Rozumiemy, że kierowaliście się emocjami, pragnąc jak najszybciej wejść do gry, a niektórzy z was nie rozumieli, w jaki sposób BattleTagi zostaną zintegrowane z pełną wersją Diablo III, ani że liczba zmian była ograniczona, więc wybrali nicki, z których nie byli zadowoleni.

By pomóc rozwiązać te problemy, jednorazowo zresetowaliśmy tą jednorazową darmową zmianę dla wszystkich kont Battle.net, co oznacza, że każdy znowu ma jedną darmową zmianę BattleTagu do wykorzystania wedle własnego uznania.

Oznacza to, że jeśli wykorzystałeś przyznaną przez nas początkowo darmową zmianę, będziesz teraz mieć jeszcze jedną okazję, by zmienić swój BattleTag. Jeśli dotychczas nie wykorzystałeś swojej darmowej zmiany BattleTagu, będziesz nadal mógł to zrobić tylko jeden raz.

By ustawić lub zmienić swój BattleTag, zaloguj się do panelu zarządzania kontem Battle.net, przejdź do strony Konto > Podsumowanie i poszukaj opcji „Stwórz” lub „Zmień” w „Podsumowaniu Konta”. Przypominamy, że BattleTagi nie są niepowtarzalne, więc możesz wybrać dowolną nazwę, o ile spełnia ona wymogi zasad tworzenia BattleTagów. Więcej informacji znajdziesz w FAQ dot. BattleTagów oraz na stronie Battle.net.

Pamiętaj, że BattleTag jest twoim identyfikatorem publicznym podczas gry w Diablo III, co oznacza, że będziesz nim oznaczony w drużynach i w czacie – wybierz go więc rozważnie!

Ponieważ obsługa BattleTagów już wkrótce zostanie dodana do World of Warcraft oraz StarCrafta II, a już teraz funkcjonuje jako główny identyfikator w Diablo III, wprowadziliśmy do profili użytkowników na WoWCenter.pl dodatkowe pole "BattleTag". Już teraz możesz dopisać swój Battle.netowy identyfikator do konta na naszym serwisie (w formacie ksywka#numer). Będzie on widoczny na stronie profilu oraz w podpisie na forum, dzięki czemu łatwiej będzie organizować wspólną zabawę z innymi czytelnikami serwisu. Warto przy okazji przypomnieć, że w samym World of Warcraft znajomość na poziomie BattleTagów ma wkrótce pozwolić na szereg międzyserwerowych aktywności, na które dziś pozwala tylko Real ID. Nie zwlekaj więc dłużej i...

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz