WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Nowe produkty Blizzarda: rewolucja na rynku edukacyjnym i gier mobilnych

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Nowe produkty Blizzarda: rewolucja na rynku edukacyjnym i gier mobilnych

  Kumbol:
Niedzielnego ranka (co jest dość niecodzienną porą jak na takie zapowiedzi, ale co tam) Blizzard Entertainment ogłosił 3 zupełnie nowe linie produktów, które mogą być początkiem istnej rewolucji na rynku edukacyjnym oraz rozrywki przenośnej. Przejdźmy więc do rzeczy, bo nowości zapowiadają się doprawdy ekscytująco!

Aktualizacja: News ten to oczywiście Prima Aprilisowy żart Blizzarda :-)

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://us.media4.battle.net/cms/blog_header/H7I1I3V9AOMR1333231184035.jpg
W galaktyce nastały mroczne czasy. Kosmiczne siły dzikich, insektoidalnych zergów i starożytnego ludu bojowniczych protosów przez lata zagrażały terranom. Teraz wreszcie zagrożenie to zostało zażegnane – przegraliśmy wojnę… Nadszedł kres dzieci Ziemi.

W tych dramatycznych okolicznościach ekstremistyczna organizacja znana pod nazwą Fundacji Moebiusa przygotowuje misję ostatniej szansy, by ocalić rasę terran przed kompletną zagładą. Głęboko w podziemiu trwa finalna faza najważniejszego projektu naukowego tych czasów, które na zawsze wyniesie sztukę wojny na nowy poziom.

Terranie całą swą nadzieję pokładają w jednym czempionie – filarze wojny, jakiego dotąd nie zbudowano. Tylko on stoi na drodze nacierających hord wroga, własną piersią broniąc lepszego jutra.

PODNIEŚ morale obrońców ludzkości!
OPUŚĆ na wrogów zbrojne ramię sprawiedliwości!!

Ostatnim bohaterem ludzkości jest...
MAGAZYN!W grze znajdziecie:
 • Nieskończone godziny rozgrywki, w tym wielokrotne, niepowtarzalne przejścia gry i Tryb Wytrzymałości!
 • Historia osadzona zbrojonymi nitami w uniwersum StarCraft przykręci cię do ekranu na długie lata!
 • Zobacz z bliska niewyburzalnego bohatera uniwersum StarCraft, a nawet… poznaj jego wnętrze!
 • Wiele kolorowych i niezabudowanych jeszcze wykończeń!
 • Jeszcze więcej wykończeń w rewolucyjnym pakiecie Democratic DLC™!
 • Głęboka, podnosząca na duchu i obniżająca poziom stresu rozgrywka. Gra banalna do nauczenia się i równie banalna do opanowania w arcymistrzowskim stopniu!
 • Zaopatrzenie w tej grze nie ma limitu – cały czas zapełniamy magazyny funkcjami, które ujawnimy już wkrótce!

StarCraft: Supply Depot 2 jest już dostępny na twoją ulubioną przeglądarkę internetową, a już wkrótce zagości na platformach iPhone i Android!

Odpal demo StarCraft: Supply Depot 2 już teraz!


Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://us.media4.battle.net/cms/blog_header/29BKZ7EV71CD1333229948905.jpg

Najlepsza seria edukacyjna wszech czasów!

Blizzard Entertainment z dumą ogłasza nową serię gier, która zawładnie umysłami najmłodszego pokolenia graczy. Przeznaczona dla młodych odbiorców produkcja Blizzard Kidzz™ będzie wyjątkową rozgrywką dla dzieci, która „bawiąc - uczy” i „ucząc - bawi”. Rodzice będą spać spokojnie wiedząc, że ich dzieci poznają zagadnienia z historii czy fizyki, a nawet uczą się ważnych umiejętności życiowych, jak chociażby czytanie i pisanie! W grach Blizzard Kidzz™ znajdą się postacie i scenerie z naszych najpopularniejszych serii - fantastyczne lekcje czekają w odległości ledwie jednego kliknięcia.

Rodzice będą spać spokojnie wiedząc, że ich dzieci poznają zagadnienia z historii czy fizyki, a nawet uczą się ważnych umiejętności życiowych, jak chociażby czytanie i pisanie! W grach Blizzard Kidzz™ znajdą się postacie i scenerie z naszych najpopularniejszych serii - fantastyczne lekcje czekają w odległości ledwie jednego kliknięcia.

Oto przedsmak nadchodzących atrakcji:

Zerglingi uczą pisania

Zkrzzzat! Grrryyy! Zżżżarrrł! W tej grze nauczysz się tych i wielu innych przydatnych wyrazów ze słownika zergów, jak również wydatnie poprawisz szybkość i poprawność pisania. (dla dzieci w wieku od 6 lat)


http://eu.blizzard.com/_images/games/blizzardkidzz/box-ravager.pngKsięgożerca

Dołącz do Księgożercy, który pochłania tomami pradawną wiedzę i daje dzieciom cenne lekcje - czytanie jest nie tylko świetną, ale i wprost pyszną zabawą! (dla dzieci w wieku od 6 lat)http://eu.blizzard.com/_images/games/blizzardkidzz/box-westfall.pngSzlak do Westfall

Poprowadź grupę osadników z Lordaeronu do Westfall i poznaj historię Azeroth! Poluj, zarządzaj ekwipunkiem i nie tylko! Ale strzeż się: na każdym kroku czyha niebezpieczeństwo. Uważaj, by nie umrzeć na dyzenterię! (dla dzieci w wieku od 6 lat)http://eu.blizzard.com/_images/games/blizzardkidzz/box-science.pngTurbo-stacja badawcza

Pomóż kapitanowi Kwazarowi i jego załodze przedostać się przez sektor Koprulu - wystarczy, że odpowiesz na ekscytujące pytania naukowe! Dowiedz się, jak działa napęd nadprzestrzenny, jak rozpoznać, czy gwiazda zamieni się w supernową, czy też jak ochronić kolonistów przed wirusami! (dla dzieci w wieku od 10 lat)http://eu.blizzard.com/_images/games/blizzardkidzz/box-blaster.pngZłup to sam: strategia z Edmundem Duke

Słuchajcie, kadecie, Dominium was potrzebuje, aby chronić ludzkość przed kosmicznymi robalami - zergami oraz psionicznymi dziwolągami znanymi jako protosi. Podczas szkolenia poznacie niuanse polityki i dowiecie się, jak prowadzić gwiezdne wojny oraz jak załatać zestrzelony krążownik. (dla dzieci w wieku od 12 lat)http://eu.blizzard.com/_images/games/blizzardkidzz/box-cain.pngGdzie do diabła jest Deckard Cain?

O nie! Wuj Deckard zgubił się zbierając notatki do „Księgi Caina”! Pomóż Lei odnaleźć jej wuja – przyjdzie ci rozwiązywać zagadki i zbierać wskazówki o wielkim świecie Sanktuarium. (dla odbiorców dorosłych)
Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
http://eu.media1.battle.net/cms/blog_header/C9PWE8FY50S91333119580378.jpg
Pożegnajcie się ze starym, zakurzonym tokenem Battle.net Authenticator i powitajcie jego nowe wcielenie - Zergotchi! Minęły dni, kiedy wystarczyło wpisać nudny sześcio- lub siedmiocyfrowy numer, aby zalogować się na Battle.net lub do World of Warcraft. Najnowszy system Blizzard Entertainment jest krokiem milowym nie tylko w dziedzinie wirtualnych zwierzątek, ale i technologii uwierzytelniającej, jednak przede wszystkim dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Zergotchi to idealne połączenie tokena Battle.net Authenticator i wirtualnego zwierzątka, dlatego będzie nie tylko nieskończonym źródłem frajdy, ale też zabezpieczy twoje konto - i to w wyjątkowym stylu. Po przypisaniu go do konta Battle.net, twoje Zergotchi zaczyna żyć - na razie skryte w skorupce jajka. Zadbaj o nie! Bądź z nim gdy się wykluwa i ewoluuje z małej, ociekającej biomasą larwy w ohydnie uroczego Zergotchi - bądź świadkiem cudu stworzenia.

Karm je, baw się z nim, dbaj o nie i je kochaj, gdyż ono także potrzebuje miłości, żeby pewnego dnia wyrosnąć na prawdziwego potwora. Mało tego, za każdym razem, gdy poprosisz, wygeneruje dla ciebie nowy kod uwierzytelniający. Ale pamiętaj, by troszczyć się o swojego zwierzaka! Jeśli nie zadbasz o swojego małego przyjaciela, zacznie walczyć o uwagę - a gdy będzie niezadowolony, zacznie zjadać ci kody uwierzytelniające! Potrafisz odgadnąć jakiej cyfry brakuje? No właśnie. Twój Zergotchi to zabawny, mały psotnik.

Charakterystyka:
 • Dodatkowy poziom zabezpieczeń konta
 • Imponujący 16-bitowy wyświetlacz
 • Rozwijanie się zgodnie z twoim stylem gry
 • Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs.

http://eu.blizzard.com/_images/games/zergotchi/thumb-sunny.jpgNiezliczona liczba kombinacji stworzeń

Dzięki unikalnej technologii stworzonej przez Blizzard - Żywiołowemu Automatycznemu Rozpoznawaniu Tendencji - twoje Zergotchi będzie mogło określić, jak często logujesz się do danych gier i jakimi rasami grasz najchętniej, aż stanie się zwierzątkiem idealnie dopasowanym do twoich potrzeb. Grasz orkiem w WoW i lubisz rozgrywać mecze terranami w StarCraft II? Poznaj swojego małego kumpla, orkowego marine. A może będzie to nieumarły mroczny templariusz? Możliwości są nieograniczone!*

*Możliwości nie są nieograniczone.

Poznaj nowych znajomych

To jeszcze nie wszystko! Dzięki zintegrowanemu Systemowi Znajdowania Prawdziwych Znajomych, Zergotchi uczyni z ciebie gracza wyższego poziomu. Kiedy znajdziesz się blisko kogoś, kto ma własnego Zergotchi, twój mały przyjaciel zaświeci i wyda dźwięk! Czy jest lepszy sposób na nawiązywanie nowych znajomości z graczami w „prawdziwym życiu”, niż wspólne doglądanie waszych małych stworków?

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz