WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Chętni skopać demoniczne tyłki? Rozdajemy zaproszenia do bety Diablo III!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Konkurs

Chętni skopać demoniczne tyłki? Rozdajemy zaproszenia do bety Diablo III!

  Kumbol:
/Files/diablo3_logo_m.pngZgodnie z zapowiedzią kontynuujemy serię konkursów z okazji premiery WoWCenter.pl 2.0. Choć jesteśmy serwisem traktującym o World of Warcraft, to nie da się ukryć, że wielu przemierzających Azeroth pożąda też krwi demonów z Płonących Piekieł. Wiemy o tym i wie to także Blizzard Entertainment, który w ramach naszej oficjalno-fansajtowej przyjaźni podrzucił nam kilkadziesiąt zaproszeń do beta testów nadchodzącego od tak dawna i jaaaakże wyczekiwanego Diablo III!

Zostawmy już czcze gadanie na boku i przejdźmy do konkretów! Oto jak będziecie mogli zdobyć zaproszenie do beta testów najnowszego diabełka:
 • Quiz wiedzy Diablowo-Warcraftowej
  • Za jego pośrednictwem rozdysponujemy 25 zaproszeń. Waszym zadaniem będzie odpowiedzieć poprawnie na możliwie jak najwięcej pytań. Jeżeli zgłoszeń ze wszystkimi prawidłowymi odpowiedziami będzie więcej, niż 25 (nie mamy złudzeń - na pewno tak będzie), przeprowadzimy losowanie, które wyłoni szczęśliwców.
  • Zgłoszenia do quizu przyjmujemy od 6 marca 2012 roku, od godziny 00:01, do 10 marca 2012 roku, do godziny 15:00. Listę zwycięzców podamy wkrótce po tej dacie.
  • Podstrona konkursowa - zgłoś się już teraz!
 • Konkurs komentarzowy na facebooku
  • Tutaj rozdamy 20 zaproszeń. Zadaniem konkursowym będzie skomentowanie naszego oficjalnego konkursowego wpisu o treści "Opisz w najbardziej epicki z możliwych sposobów, jak doświadczenia wyniesione z World of Warcraft mogą pomóc Ci w walce z siłami Płonących Piekieł w Diablo 3". Redakcja WoWCenter.pl wybierze najciekawsze komentarze i ich autorów nagrodzi zaproszeniami.
  • Konkurs rozpocznie się 6 marca 2012 roku o 21:00 i potrwa do 10 marca 2012 roku, do godziny 15:00. Listę zwycięzców podamy wkrótce po tej dacie.
  • Wpis konkursowy na naszym profilu na facebooku
 • Komentowanie newsów na łamach strony
  • W tym konkursie rozdamy 10 zaproszeń. Sprawa jest prosta: wśród komentujących newsy publikowane na łamach WoWCenter.pl rozdamy losowo zaproszenia. By komentarz brał udział w losowaniu, musi być (przynajmniej w miarę) konstruktywny.
  • W losowaniach brać będą tylko komentarze umieszczane pod newsami opublikowanymi między godziną 00:01 6 marca 2012 roku, a 15:00 10 marca 2012 roku. Listę zwycięzców podamy wkrótce po tej dacie.
 • Szybkie pytania na twitterze
  • W ten sposób oddamy w wasze ręce 5 zaproszeń. Raz dziennie, w dniach 6-10 marca 2012 roku, na naszym nowym profilu na twitterze zadamy o losowej porze szybkie pytanie konkursowe z ogólnej wiedzy o World of Warcraft. Pierwsza osoba, która ćwierknie poprawną odpowiedź, wygra zaproszenie do bety.

Wszystko już niemal jasne. Niemal, gdyż "luzem" zostało jeszcze parę kluczy. Miło jest mi zakomunikować, że 5 osób, które odznaczały się dotąd wyjątkową aktywnością na naszym serwisie może już teraz cieszyć się z zaklepanego zaproszenia do bety Diablo III. Uhonorowani użytkownicy to: Temahemm, Bunioczek, Wraafum, Fobos i Gremigobles. Dzięki, że jesteście i gratz :-)

Tak więc do dzieła, bohaterowie! Biegłość w unicestwianiu hord potworów w Azeroth niechaj przełoży się w godną służbę w Sanktuarium. Powodzenia wszystkim uczestnikom i dzięki, że zostaliście na chwilę i posłuchaliście.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz