WoWCenter.pl
Yotsuya zdobył osiągnięcie Twenty-Five Tabards.     
Muattin zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Nerthiliuz zdobył osiągnięcie Twenty-Five Tabards.     
Dansun zabił Dargrul (Mythic Neltharion's Lair) po raz 2.     
liq zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
xGlarex zabił Blood-Queen Lana'thel po raz 6.     
Szmulek zdobył Coldstomp's Sorrow.     
Kefiozo zabił Sha of Anger po raz 28.     
Liszforkas zdobył osiągnięcie Style of the Crusader.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Bushels and Bushels.     
Szajba spełnił kryterium Obtain 300 mounts osiągnięcia Lord of the Reins.     
Pavvcik zdobył Portal Keeper's Seal.     
Watus zdobył Acid Inscribed Greaves.     
Makoto zdobył osiągnięcie Cataclysmic Catwalk.     
Okrutnik zdobył osiągnięcie Ten Tabards.     
Joolsor zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     
laure zdobył osiągnięcie Crucible's Promise.     
Bizkowicz zabił Shade of Xavius (Heroic Darkheart Thicket) po raz 2.     
MakaO zdobył osiągnięcie Thirty Tabards.     

WoWCenter.pl zaktualizowane do wersji 2.0! Zgarnij nagrody z okazji premiery!

BlizzCon 2017 już za:

Patronat medialny

Partnerzy

Portal o grach MMO.
Skyrim
Game Exe - portal fantastyczny

Humans

Ludzie pierwotni przez kilka tysiącleci byli głównie rozrzuconymi po świecie plemionami, dopóki narastająca siła imperium trolli nie zmusiła ich do zjednoczenia.

Czytaj dalej...

Społeczności


Ważne

WoWCenter.pl zaktualizowane do wersji 2.0! Zgarnij nagrody z okazji premiery!

  Kumbol: Tagi: wow, wowcenter, gildie, konkurs
http://www.wowcenter.pl/Files/logo_nasze_m.pngAktualizacja 22:10 - Dzięki wszystkim serdecznie za komentarze (i te pozytywne, ale też konstruktywnie krytykujące)! Wylosowaliśmy zdobywcę wierzchowca Heart of the Aspects - jest nim użytkownik autsajder. Gratulacje! Już niebawem więcej informacji o kolejnych konkursach, w których nagrodami będą zaproszenia do bety Diablo III!

Nadszedł wreszcie długo wyczekiwany dzień premiery nowego patcha do World of.... ekhm, nie nie, nie tym razem! Teraz chodzi o coś innego: zupełnie nową wersję naszego serwisu! Serdecznie witamy na WoWCenter.pl 2.0!

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy całej ekipy redakcyjnej mamy przyjemność zaprezentować Wam całkowicie odmieniony serwis. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy wreszcie opuścić zasłonę tajemnicy i pokazać go Wam w pełnej krasie. Właściwie, to jesteśmy tak szczęśliwi, że aż przyszykowaliśmy kilka konkursów z okazji premiery. Pierwszy z nich trwa już teraz - spośród wszystkich komentujących wylosujemy jednego użytkownika, z którym podzielimy się naszą radością i obdarujemy go najnowszym wierzchowcem z Pet Store, Heart of the Aspects!

Przejdźmy jednak do omówienia najważniejszych zmian i nowości w nowej wersji. Ojj, a tych jest od groma! Oto więc ich podsumowanie:

/Files/layout1.jpgZupełnie nowa szata graficzna

Układ i szata graficzna WoWCenter.pl uległy całkowitej przemianie, pierwszej tak drastycznej od czasu debiutu naszego serwisu (jeszcze jako TheBurningCrusade.pl) w internecie. Pozbyliśmy się przeładowanego, wszystkomającego lewego menu na rzecz uproszczonej górnej belki z najważniejszymi odnośnikami do głównych punktów zainteresowań. Jesteśmy przekonani, że nowy układ jest przystępniejszy i bardziej przejrzysty od poprzedniego.

Wyjątkowo dumni jesteśmy z nowej szaty graficznej, która serwuje Wam dynamiczne tła w zależności od podstrony, na której się znajdujecie. Dzięki fantastycznym grafikom artystów Blizzarda pracującym nad grą oraz karcianką TCG udało się stworzyć naprawdę unikalny, artystyczny styl nowych stron WoWCenter.pl. Wierzymy, że przeglądanie serwisu będzie prawdziwą ucztą dla Waszych oczu.

Przebudowany system gildii

To największa "funkcjonalna" nowość wersji 2.0. W ręce polskiej społeczności oddajemy dziś kompletne narzędzie do profilowania i rankingowania swoich gildii. Dzięki rozbudowanym możliwościom modyfikowania wyglądu profilu każda gildia będzie mogła stworzyć unikalną wizytówkę na jednym z największych polskich serwisów o World of Warcraft. Z platformy Battle.net pobieramy wszystko, co się da, i te informacje obudowujemy całą masą innych możliwości. Mamy więc oryginalne tabardy, ale umożliwiamy też wgranie swojego loga. Opis można bardzo łatwo formatować rożnymi tagami BBCode, a proste opcje określania poszukiwanych klas pozwalają na szybkie otwarcie rekrutacji i dotarcie do potencjalnych kandydatów. Dajemy Wam nawet możliwość dopasowania tła profilu! Do wyboru są wszystkie grafiki, jakie występują na stronach WoWCenter.pl.

/Files/layout2.jpg

Integralną częścią nowego systemu gildii jest dział filmowy. Administator profilu gildiowego może w prosty sposób dodawać w ramach swojej gildii filmiki z serwisu YouTube, przedstawiające np. walkę z konkretnym bossem. Mnogość opcji pozwala bardzo dokładnie skategoryzować filmik wedle rozmiaru rajdu, poziomu trudności czy nazwy samego bossa. Dzięki temu widzowie mogą szybko odnaleźć zapiski wideo z konkretnych rajdów przemierzanych przez polskie gildie.

Istotnym zmianom uległ też sam system rankingowy. Odpowiadając na Wasze uwagi wprowadziliśmy dodatkowy podział na gildie 25-osobowe i 10-osobowe. Ponadto tabele zawierają teraz tooltipy z dokładnymi danymi o pokonanych bossach. Sam ranking jest od teraz wielostronicowy i uwzględnia wszystkie gildie z naszego systemu, które posiadają profil na ogólnoświatowym portalu WoWProgress.com.

Aktualizacje opisów klas i profesji

Kontynuujemy zapoczątkowane przez nowe strony Ras aktualizowanie bazy tekstów naszego serwisu. Wraz z dzisiejszym patchem 2.0 oddajemy zupełnie przerobione i odświeżone artykuły dotyczące wszystkich Klas i Profesji. Są to, tak jak przy Rasach, tłumaczenia tekstów z oficjalnej strony World of Warcraft na Battle.net. Wszystkie przerobione artykuły mają przejrzysty, czytelny układ i zawierają fragmenty zarówno fabularyzowane, jak i te bardzo praktyczne.

/Files/layout3.jpg/Files/layout4.jpg

W ten sposób zamknęliśmy te najważniejsze, najbardziej podstawowe kategorie. W ciągu kolejnych miesięcy będziemy odświeżać i aktualizować kolejne bloki informacji, w szczególności artykuły związane z lochami i rajdami. Pojawią się też zupełnie nowe materiały, takie jak przewodnik dla początkujących, który zostanie opublikowany w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Ranking postaci wedle osiągnięć

Biorąc pod uwagę, że już od bardzo dawna umożliwiamy Wam dodawanie postaci do swoich profili na WoWCenter.pl, aż prosiło się o stworzenie tego typu rankingu. Oto więc jest! Od dziś możecie sprawdzić swoją pozycję w rankingu postaci wedle punktów osiągnięć (achievements) i konkurować z innymi o miano największego achievemenciarza w Polsce. Niechaj dźwięk zdobywanego osiągnięcia towarzyszy Wam jak najczęściej!

Odpicowana strona o redakcji

/Files/layout5.png
]:-) Bo zaprezentować się dobrze też trzeba, a co! Dotychczasowa strona przedstawiająca redakcję... cóż, łagodnie mówiąc, szałowa nie była. Uznaliśmy, że trzeba zrzucić te maski skromności i pokazać, jakimi super fajnymi gośćmi jesteśmy w rzeczywistości. Dzięki fantastycznej robocie wykonanej przez August możecie od dziś podziwiać nasze epickie osobowości sportretowane w równie epicki (i humorystyczny) sposób. Nie będziemy ukrywać, że według wewnętrznych szacunków spodziewamy się, iż strona o redakcji będzie teraz najczęściej wywoływanym elementem serwisu. ... to chyba dobrze?

http://www.edmontonstories.ca/img/logos/twitter-logo.pngProfil WoWCenter.pl na twitterze

Twitter zyskuje w Polsce na popularności. Pamiętacie debaty o ACTA? Za plecami naszego premiera stale przewijały się nowe obywatelskie ćwierknięcia. Web 2.0 to już dawno teraźniejszość i choćbyśmy nie wiem jak się wzbraniali (czego swoją drogą nie chcemy!), to nie unikniemy coraz głębszego przenikania się serwisów społecznościowych z tymi "zwykłymi". Wsiadamy więc do rozćwierkanego pociągu i liczymy, że fani twittera rychło zaczną obserwować nasz nowy oficjalny profil w tym serwisie.

Pomniejsze usprawnienia

Jest ich cała masa. Postaram się z pamięci wymienić większość, bo wszystkich z pewnością nie spamiętałem: śledzenie tematów, BBCode w komentarzach, zwiększony do 10 limit przypisanych do profilu postaci, zmiana kolejności wyświetlania postaci, potwierdzanie nowego konta emailem (a macie, boty!), tag przekreślenia, podział archiwum newsów na roczniki, punkty osiągnięć w tooltipach postaci, podforum klasy Monka... Uff, i do tego niepoliczalna ilość drobnych usprawnień i poprawek tu i tam, zakulisowych i takich zupełnie widocznych. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.


/Files/hota_1s.jpgI jak? Wygląda ok? Dajcie koniecznie znać w komentarzach, jak znajdujecie nową szatę graficzną i świeże funkcje! Pamiętajcie, że spośród wszystkich komentujących wylosujemy jednego szczęściarza, który otrzyma najnowszego wierzchowca z Pet Store, czyli piękne (subiektywnie) smoczysko Heart of the Aspects warte 20 euro. Zdobywcę smoka wybierzemy dziś w okolicach 22:00, by wkrótce potem odpalić kolejne tajne konkursy, w których tajnymi nagrodami będą zaproszenia do beta testów Diablo III... ups, czy ja je właśnie zapowiedziałem? No cóż, stało się.

Ogłaszam przerwę techniczną za oficjalnie zakończoną, a patch 2.0 za sukcesywnie wdrożony! Zapewne w najbliższym czasie po cichu będziemy hotfixować przeróżne mankamenty, które mogły się pojawić przy tak poważnej operacji, ale w końcu małe wpadki zdarzają się też najlepszym (patrzę na ciebie, Blizzardzie).

Cała redakcja WoWCenter.pl życzy Wam miłych chwil spędzonych w serwisie!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz