WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Europejski Battle.net Invitational w Warszawie!!!

Artykuł

Europejski Battle.net Invitational w Warszawie!!!

  Tajgeer:
http://eu.media1.battle.net/cms/blog_header/RJBYLVPGEERW1309878311329.jpg

http://www.wowcenter.pl/Files/zlote_tarasy.jpgPolska w końcu została doceniona. Miło nam zakomunikować, że europejskie finały Battle.net Invitational 2011 odbędą się w Warszawie! Miejscem rozgrywek będzie Multikino znajdujące się w Centrum Handlowym Złote Tarasy w dniach 6-7 sierpnia. Stopniowo na oficjalnej stronie Battle.net mają ukazywać się kolejne szczegóły na temat sposobu organizacji imprezy, jednakże śmiało możemy powiedzieć - będzie to do tej pory niewątpliwie największa impreza tego typu w Polsce organizowana oficjalnie przez Blizzard!

Na wszystkich, którzy stawią się na miejsce do stolicy Polski, albo śledzić będą w HD transmisję realizowaną przez ESL TV, czekać będą ogromne emocje związane z europejskimi finałami aren World of Warcraft oraz StarCraft II. Redakcja WoWCenter.pl będzie na miejscu, dostarczając Wam na łamach naszego serwisu najnowszych raportów sytuacyjnych, zdjęć i ciekawostek.

Już za miesiąc czeka nas polski weekend pełen Blizzardowych emocji!

Cytat z: Blizzard (źródło)
Czołowi europejscy gracze w StarCraft II i World of Warcraft zmierzą się już 6 i 7 sierpnia podczas European Battle.net Invitational 2011 w Warszawie!

Doświadcz niesamowitych emocji w trakcie dwóch dni najwyższej klasy eSportowych rozgrywek na żywo w Multikinie, w centrum handlowym Złote Tarasy, znajdującym się w samym sercu polskiej stolicy. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na turnieju, dostępny będzie także darmowy stream w jakości HD. Pora dowiedzieć się, którzy gracze będą reprezentować Europę podczas Global Battle.net Invitational 2011, który odbędzie się w październiku, podczas BlizzConu!

http://eu.media5.battle.net/cms/gallery/FZD3Q9L5THMZ1309863243028.jpgDo walki zaprosimy ośmiu czołowych graczy w StarCraft II i osiem najlepszych trzyosobowych zespołów w World of Warcraft Arena z całej Europy. Przyjdzie im się zmierzyć o ponad 50.000 USD w nagrodach pieniężnych i prestiżowe miejsca w Global Battle.net Invitational 2011, rozgrywanym na BlizzCon, w Anaheim, w Kalifornii.

Wstęp na imprezę będzie darmowy przez cały weekend. Dołącz do nas na miejscu i oglądaj mecze na wielkim ekranie Multikina oraz spotkaj się z innymi graczami i członkami zespołu Community Blizzarda. Wykorzystaj okazję, by zagrać ze znajomymi w StarCraft II: Wings of Liberty i World of Warcraft: Cataclysm w naszej otwartej strefie dla graczy. Na miejscu będą na ciebie czekać różne ciekawe atrakcje oraz konkursy, w których będziesz mógł/mogła wygrać wartościowe nagrody.

Potwierdź swoją obecność na stronie wydarzenia na Facebooku i poznaj innych graczy, którzy pojawią się na miejscu! Nawet jeśli nie dasz rady przyjechać, możesz śledzić rozgrywki na prowadzonym przez ESL TV streamie na żywo w jakości HD, a także na naszej stronie społecznościowej oraz Facebooku i Twitterze. Wypatruj kolejnych informacji na temat turnieju i wracaj tutaj jak najczęściej. W nadchodzących tygodniach będziemy zamieszczać kolejne aktualizacje, w tym listy zaproszonych graczy i drużyn oraz drabinki.

Ważne informacje
Kiedy? 6 i 7 sierpnia 2011 r.
Co?

European Battle.net Invitational 2011

Turnieje: Oglądaj na żywo zmagania najlepszych graczy w StarCraft II i czołowych zespołów w World of Warcraft!

Atrakcje: Baw się razem z nami w otwartej strefie dla odwiedzających i spotkaj się z pracownikami Blizzarda oraz innymi graczami.

Gdzie?

Multikino
Centrum handlowe Złote Tarasy
Warszawa, Polska

Stream Darmowy stream na żywo w jakości HD
Adres Złote Tarasy
ul. Złota 59
00-120 Warszawa
Pula nagród w turnieju 52.400 USD
Godziny otwarcia Wkrótce!
Harmonogram Wkrótce!
Drabinki Wkrótce!
Koszt wejściówki Darmowa
Jak dotrzeć samochodem: Mapa oraz planowanie dojazdu
Parking na miejscu (wymagana opłata)
Jak dotrzeć środkami komunikacji publicznej: Centrum znajduje się tuż obok głównej stacji kolejowej w Warszawie – Dworca centralnego. Prowadzące na miejsce połączenia komunikacji publicznej można znaleźć na stronie ZTM.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz