WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.1: Garść kolejnych informacji z PTR-ów

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.1: Garść kolejnych informacji z PTR-ów

  Kumbol:
Weekend przynosi nam kolejne informacje ze świeżo otwartych PTR-ów pierwszego dużego patcha w Cataclysm - 4.1 (w razie, gdybyście sami chcieli potestować nowości, link do klienta znajdziecie na Battle.net). Przyjrzyjmy się zatem najnowszym odkryciom.

Jedną z większych nowinek ostatnich dni jest to, że w nadchodzącym patchu wejście do Old Ironforge wreszcie stanie się możliwe. Lokacja ta była obiektem licznych, niekoniecznie zgodnych z regulaminem gry eksploracji już od samej premiery WoWa w 2004 roku. Dopiero jednak w patchu 4.1 każdy będzie mógł bez przeszkód spenetrować starożytne komory skrywane przed oczami śmiertelników w głębinach Ironforge przez tyle lat.


http://www.wowcenter.pl/Files/old_ironforge_tekst.jpg

Pod mieniącym się, mithrilowym sklepieniem znajdujemy spetryfikowanego Magniego Bronzebearda. Figurze Króla Krasnoludów z Ironforge towarzyszy Advisor Belgrum z Explorer's League, który obarcza się winą za nieszczęście żałując, że nie zbadał dostatecznie dobrze tablic z Ulduaru. Przypomnijmy, że Magni Bronzebeard został spetryfikowany, próbując za pośrednictwem tajemniczych tablic nawiązać kontakt z duchami ziemi, by zapobiec Kataklizmowi. Po tym tragicznym wydarzeniu zawiązano Radę Trzech Młotów, która zastępuje Magniego w roli lidera krasnoludów.

Przejdźmy do kolejnej nowości, którą jednak zaanonsowały już oficjalne patch noty. Otóż nasz interfejs gry poszerzy się wreszcie o nowe narzędzie, widoczne, jeśli nie jesteśmy jeszcze w żadnej gildii, a które pozwoli nam takową znaleźć. Nowe okno Looking for Guild zostało już zaimplementowane, i choć wciąż jest dość surowe w swej formie i zbyt wielu opcji nie oferuje, to jednak możemy już zobaczyć jego ogólny zarys.


Choć dostępna na PTRach wersja patcha 4.1 wciąż jest bardzo wstępna i stosunkowo uboga w zupełnie nowe elementy, to nie przeszkadza to jednak serwisowi MMO-Champion i społeczności wokół niego skupionej w wykopywaniu co bardziej interesujących nowych modeli. Widzieliśmy już Ragnarosa z nogami, teraz zaś przyszedł czas na inne środki transportu. Oto ogniste modele nowych skrzydlatych bestii, które prawdopodobnie będą stanowić nagrody za najcięższe wyzwania rajdu Firelands.


Oprócz tego w plikach znajdują się już także modele nowych wersji rzadkich wierzchowców z Zul'Gurub, a także kolejna wariacja hiporgryfa. Pamiętajcie jednak, że są to wszystko wczesne modele, i (zwłaszcza pantera) mogą ulec jeszcze zmianie.Gdyby wciąż było Wam mało modeli, zawsze możecie jeszcze rzucić okiem na urocze małe panterki - pety, z których przynajmniej jedna będzie dostępna z karcianki WoW TCG, a także na ciekawą wizualizację demona, którego zapewne znajdziemy w Firelands.

Czymże jednak byłby kolejny news o patchu 4.1 bez żadnej wzmianki o nowej legendarnej broni dla casterów DPS? Pewnie newsem bez takiej wzmianki... ale to nie tym razem! Jeden z dociekliwszych czytelników MMO-Champion postanowił bowiem pobuszować w graficznych plikach patcha i wynalazł coś, co najprawdopodobniej jest modelem przyszłego itemu westchnień większości graczy lubujących się w zadawaniu obrażeń magicznych na odległość.


Jak się okazuje, modeli owego staffa jest aż trzy, każdy reprezentujący prawdopodobnie kolejny etap 'składania' broni. Bardzo możliwe jest też jego powiązanie z tajemniczym Timeless Eye, którego nazwa z kolei bezpośrednio kojarzy się z Caverns of Time. Sama drewniana struktura kija także niezbyt pasuje do ognistych okolic, w których rezyduje Ragnaros. Z pewnością już wkrótce dowiemy się, co to wszystko oznacza.

Na sam koniec została nam niewielka aktualizacja oficjalnych patch notów. Pamiętajcie, że całą resztę znajdziecie przetłumaczoną tutaj.

Cytat z: Blizzard (źródło)
Ważne: Poniższe zmiany nie są finalne. W czasie trwania testów poczynione zostaną dalsze usprawnienia i korekty.

Hunter
  • Survival
    • Deterrence nie wymaga już założonej broni melee.
Warrior
  • Fury
    • Obrażenia Raging Blow na powrót zwiększone zostały do 120% obrażeń broni (z poprzednich 100%).

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz