WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

BlizzCon 2010: Atrakcje w ramach relacji! Wygraj prepaid i klucz do bety!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

BlizzCon 2010: Atrakcje w ramach relacji! Wygraj prepaid i klucz do bety!

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/blizzcon10nasze.png
Już jutro, punktualnie o 19:00 drzwi Anaheim Convention Center w Anaheim, w Kalifornii otworzą się i przepuszczą kilka tysięcy najwierniejszych fanów Blizzard Entertainment. Konwent BlizzCon 2010 już prawie wystartował. Od Ceremonii Otwarcia i wielkich emocji dzielą nas już tylko godziny, a my ujawniamy obiecane niespodzianki, które czekają na Was w ten weekend na łamach naszego serwisu. WoWCenter.pl zaprasza na najbardziej epicką relację z BlizzConu w Polsce!

http://klucze.inexus.pl/product_images/thumbs/1.jpgOj się będzie działo. Jakby ekscytacji i BlizzConowych nowinek było mało, dostarczymy Wam - naszej wspaniałej publice - kolejnych, za sprawą konkursów z baaaardzo konkretnymi nagrodami. W czasie trwania naszej relacji jutrzejszego, oraz sobotniego wieczora, rozdamy pośród komentujących sprawozdanie 3 60-dniowe kody prepaid do World of Warcraft, a także 2 ostatnie klucze do beta testów Cataclysm! Czegoś takiego jeszcze nie było! Wystarczy aktywnie uczestniczyć w BlizzConowych relacjach i skomentować je za pośrednictwem interaktywnego apletu, wpisując jako nick ten sam pseudonim, pod jakim funkcjonujecie na naszej stronie - wymagane jest więc konto (załóż teraz!), byśmy mogli się później z Wami skontaktować. Szanse na wygraną będzie miał każdy komentujący, nie tylko ci, których komentarze zostaną zamieszczone publicznie w ramach relacji (nie przejmujcie się więc, jeśli Wasz się nie pojawi - my go dostaliśmy i liczy się w konkursie!)

http://www.wowcenter.pl/Files/inexus_logo.pngKody prepaid ufundował Sklep Inexus - sprzedawca kodów prepaid i kluczy do gier online. Realizacja zamówień 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, system szybkich przelewów, fachowa obsługa i bardzo atrakcyjne ceny. Kupujcie w Sklepie Inexus!

Jesteśmy przekonani, że możliwość zdobycia prepaida i klucza do beta testów Cataclysm będzie stanowić miłą zachętę do śledzenia naszych BlizzConowych sprawozdań na żywo. Tak jest, na żywo, w formie tekstowego blogowania w czasie rzeczywistym. Warto przy tej okazji przypomnieć spolszczony harmonogram imprezy, z którego odczytacie godziny interesujących Was paneli dyskusyjnych i sprawdzicie, które z nich będziemy relacjonować 'live'.

http://www.wowcenter.pl/Files/bc10_harmonograms.jpg

Oprócz naszej tekstowej (choć z dodatkami w postaci zdjęć i screenshotów) relacji w języku polskim, Blizzard Entertainment cały czas przypomina o możliwości wykupienia Wirtualnego Biletu na BlizzCon, który za cenę 29,95 Euro zapewnia dostęp do ponad 50 godzin materiałów na żywo z 4 różnych scen w HD, a w ramach bonusu peta - Deathy'iego, czyli Deathwingową odmianę murloca, a także emblematy i portret do StarCrafta II. Dziś w newsie Zamieć potwierdziła, że dostępna dla wszystkich będzie darmowa wersja streamu z Ceremonii Otwarcia oraz turniejów WoWa i RTS. Będzie można śledzić ją za pośrednictwem tej strony.

Najbardziej epicka relacja z BlizzConu 2010 w Polsce startuje już jutro o 19:30 na WoWCenter.pl! Przeżyj to razem z nami!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz