WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Klimatyzowana garść po-patchowych informacji + teaser

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Klimatyzowana garść po-patchowych informacji + teaser

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/cata-logo-m.pngPatch 4.0.1 "Systemy Cataclysm" uderzył w serwery World of Warcraft w tę środę, przynosząc ze sobą ogrom zmian w niemal każdym aspekcie gry. W tym newsie przedstawiamy posty, jakie pracownicy Blizzarda opublikowali na forum w związku z najnowszym, jak i przyszłym patchem (4.0.3). Oprócz tego znalazło się kilka innych spraw wartych uwagi. Zacznijmy jednak od zrobienia klimatu...

Media (pokażukryj)


Wciąż jeszcze nie opadł kurz po nadejściu patcha 4.0.1, na horyzoncie już majaczy strzaskany świat w 4.0.3, a tymczasem przed nami nadal pozostaje to, co najlepsze.

Wprowadzenie do Cataclysm. Pre-event, jakiego jeszcze nie było, i zapewne długo nie będzie. Jego pierwsza, relatywnie spokojna faza, którą stanowiły Operacja: Gnomeregan oraz Upadek Zalazane'a, dobiegła końca w środę, wraz z premierą 4.0.1. Dopiero jednak to, co nadejdzie, wstrząśnie światem i społecznością graczy. Są już tego pierwsze przesłanki - ziemia trzęsie się coraz częściej, jakby coś rozpaczliwie chciało się spod niej wydostać. Żywioły są niespokojne, przeczuwają nadchodzące zło. Nieufność, zdrada i tragedia wiszą w powietrzu...

Do premiery dodatku pozostały niespełna 2 miesiące. W ciągu najbliższych dni przybliżających nas do debiutu World of Warcraft: Cataclysm będziemy świadkami wielkiej burzy, jaka będzie mieć miejsce w Azeroth. Powstaną nowi wrogowie, którzy zagrożą wolnym rasom świata, a na domiar złego, pojawią się niebezpieczne napięcia zarówno pomiędzy Hordą i Przymierzem, jak i wewnątrz tych frakcji. Historia już wkrótce może zostać spisana na nowo, bowiem nadchodzi wielki konflikt, jakiego świat ten jeszcze nie widział.

http://www.wowcenter.pl/Images/Other/fancydivider.gif

Przejdźmy zatem do Blue Postów. Na pierwszy ogień idzie bardzo interesująca nowina, która sugeruje, że już niedzielnego wieczoru zobaczymy pierwsze fragmenty prerenderowanego intro do Cataclysm i/lub pozostałych cinematiców. Naturalnie, możemy być pewni, że klip szybko po debiucie w amerykańskiej telewizji znajdzie się na YouTube, więc nie idźcie w niedzielę wcześnie spać, a zapewne dane Wam będzie obejrzeć 30 sekund kataklizmowych epickości.

Cytat z: Lylirra (źródło)
Premiera spotu telewizyjnego Cataclysm

W tą niedzielę, podczas meczu NFL Dallas Cowboys vs. Minnesota Vikings na kanale Fox (start 4:15 PM EDT, 1:15 PM PDT, 22:15 czasu polskiego) swoją premierę mieć będzie nowa reklama telewizyjna nadchodzącego dodatku do World of Warcraft. W reklamie tej zawarte będą pierwsze urywki z cinematiców Cataclysm, więc włącznie w niedzielę ten ekscytujący mecz i zobaczcie nową reklamę!

Cytat z: Ghostcrawler (źródło)
Zmiany w balansie

W dniu wczorajszym wprowadziliśmy wiele zmian. Sporo z nich stanowiło naprawy bugów i wiele z tych naprawionych bugów będzie miało w jakiś sposób wpływ na obrażenia. Wiedz więc, że mimo iż poniżej nie znajdziesz konkretnej zmiany, wcale nie oznacza to, że coś nie zupełnie nie uległo zmianie.

Po tym słowie wstępu, oto jak przedstawiają się zmiany w nawiązaniu do mojego poprzedniego posta:
  1. Zwiększyliśmy bazowe punkty i współczynniki wielu dps-owych zdolności Warriora. Nie robiliśmy zbyt wiele dla umiejętności tankujących.
  2. Zwiększyliśmy punkty bazowe i współczynniki wielu umiejętności Retri Paladina.
  3. Zwiększyliśmy punkty bazowe i współczynniki wielu umiejętności formy kota Ferala.
  4. Zmniejszyliśmy punkty bazowe i współczynniki wielu umiejętności Mage'a, przy czym Fire został osłabiony bardziej, niż 2 pozostałe specjalizacje.
  5. Osłabiliśmy Shadow Word: Death, ale możliwe, że niewystarczająco. Nie powinien to być najmocniejszy czar Shadow Priesta.
  6. Przywróciliśmy Searing Pain obrażenia do poziomu z patcha 3.3.5.
  7. Zwiększyliśmy efekty resilience o 50% dla graczy z poziomem 80 i niższym. Tooltipy prawdopodobnie nie będą odzwierciedlać tej zmiany.

Nie mamy żadnych innych zmian gotowych do ogłoszenia w tym momencie. Powstrzymam się od wymieniania innych klas lub spec'ów, którym się obecnie przyglądamy, ponieważ boję się siać ekscytacją lub panikę.


Aktualizacja: Oto kolejne najnowsze zmiany:
  1. Shadow Priest - obniżyliśmy obrażenia Shadow Word: Death, za wyjątkiem przypadku, w którym cel ma poniżej 20% życia - wtedy czar zada pełne obrażenia. Naprawiliśmy również buga, który sprawiał, że Masochism powodował zbyt wiele threat'u. (To jest tylko klaryfikacja wzmianki z poprzedniego posta, nie nerfowaliśmy czaru dwa razy.)
  2. Balance Druid - zmniejszyliśmy punkty bazowe i współczynniki kilku czarów Balance, szczególnie Insect Swarm.
  3. Affliction Warlock - lekko zmniejszyliśmy obrażenia zadawane przez Drain Soul.

Cytat z: Zarhym (źródło)
Zmiana w funkcjonowaniu cooldown'ów w profesjach

Funkcjonowanie cooldown'ów zostało zmienione w patchu 4.0.1 i to, co zgłaszacie, nie jest żadnym bugiem. Wszystkie cooldown'y profesji resetują się teraz o północy czasu serwerowego. Oznacza to, że jeśli, powiedzmy, stworzyłeś Icy Prism o 23:55 czasu serwerowego, to będziesz mógł wytworzyć następny o 00:01 czasu serwerowego (sześć minut później). Kolejny będziesz mógł stworzyć dopiero o 00:01 czasu serwerowego następnego dnia.

Zmiana ta ma na celu uczynienie cooldown'ów faktycznie jednodniowymi, zamiast wymuszać na graczach konieczność logowania się do gry o tych samych porach każdego dnia (lub burzyć Wasze harmonogramy), by wykorzystać swoje cooldown'y.

Cytat z: Lylirra (źródło)
Wierzchowce i przedmioty usunięte w 4.0.3

Zgodnie z informacją na stronie Under Development, patch 4.0.3 spowoduje Rozbicie, kataklizmowe wydarzenie, które na zawsze odmieni oblicze Azeroth. Podczas przygotowań do podniesienia limitu poziomów i wprowadzenia dwóch nowych ras w dodatku Cataclysm, ważne jest, aby pamiętać, że świat gry zostanie poddany niesłychanym zmianom, które wpłyną na dostępność pewnych rzadkich wierzchowców i przedmiotów.

Pomimo, że obecnie nie mamy planów na wprowadzenie nowych sposobów zdobycia wierzchowców i petów z Zul'Gurub oraz wierzchowców z Heroic Trial of the Crusader, mogą one w przyszłości powrócić, jeśli znajdziemy pasujące dla nich miejsce.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz