WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Cataclysm: Zmiany w systemach emblemów i punktów PvP!

Artykuł

Cataclysm: Zmiany w systemach emblemów i punktów PvP!

  Kumbol:

Dziś Blizzard wypuścił kolejny artykuł, w którym opisano niektóre ze zmian, jakie nadchodzą w systemach emblemów i punktów PvP. Wiele z nich jest bardzo istotnych, dlatego zachęcamy do czytania!

Kontynuujemy usprawnianie systemu badge’y / emblemów i systemy punktów w PvP w Cataclysm i chcemy podzielić się dziś z Wami niektórymi zmianami. Miłego czytania!

Naszym głównym celem przy badge’ach w Cataclysm jest rozwiązanie problemu panującej dezorientacji przy obecnym systemie walutowym (currency). Zmieniamy więc badge w system bardziej prostolinijny i przystępny, podobny do tych stosowanych przy Arenach i Battlegroundach. W Cataclysm będą łącznie 4 systemy punktów, które będzie można zbierać (2 do PvE i 2 do PvP), i pozostaną one niezmienne nawet, gdy będziemy wprowadzać nowe treści.
Oto rozpiska:

PvE
  • Hero Points (Punkty bohaterskie) – Niskopoziomowe, łatwiejsze do zdobycia punkty PvE. Istnieje maksymalna ilość, jaką można zebrać, ale brak ograniczenia w szybkości ich zdobywania. Uzyskiwane z większości instancji (podobnie jak obecne Emblems of Triumph).
  • Valor Points (Punkty waleczności) – Wysokopoziome, trudniejsze do zdobycia punkty PvE. Istnieje maksymalna ilość, jaką można zebrać, a także ograniczenie szybkości ich zdobywania w ciągu jednego tygodnia. Uzyskiwane z daily heroic w Dungeon Finder oraz rajdów (podobnie jak obecne Emblems of Frost)
PvP

  • Honor Points (Punkty honoru) – Niskopoziomowe, łatwiejsze do zdobycia punkty PvP. Istnieje maksymalna ilość, jaką można zebrać, ale brak ograniczenia w szybkości ich zdobywania. Uzyskiwane z większości czynności PvP.
  • Conquest Points (Punkty podboju) – Wysokopoziomowe, trudniejsze do zdobycia punkty PvP. Istnieje maksymalna ilość, jaką można zebrać, a także ograniczenie szybkości ich zdobywania w ciągu jednego tygodnia. Uzyskiwane z wygrywania Rankingowych (Rated) Battlegroundów lub Aren (obecnie zwane Punktami arenowymi (Arena Points)).

Jak zostało powiedziane przy Conquest Points, rankingowe Battlegroundy oraz Areny będą posiadać ten sam typ punktów. Ze względu na to, będzie możliwość pozyskania najlepszego sprzętu PvP bez rozgrywania żadnych Aren, ale oczywiście o wiele lepszy sprzęt oraz broń będzie wymagać większej ilości punktów Conquest, dzięki czemu gracze, którzy będą częściej wygrywać, będą nadal szybciej zdobywać lepszy sprzęt. Będziemy usuwać wymagania personal rating na prawie wszystkich rzeczach - definitywnie dla wszystkich broni. Mamy zamiar zaoferować absolutnie najlepszym graczom kilka rzeczy, które będą bazowały na personal rating. Będziesz posiadał również możliwość zakupu sprzętu z poprzedniego sezonu za punkty Honoru.

Mamy w planach udostępnienie możliwości zamiany punktów Honor (PvP) na punkty Hero (PvE) i odwrotnie. Takie zamiany będą możliwe, jednakże nie w stosunku 1:1, przez co będziesz miał mniej punktów po zamianie. Mimo wszystko, nie pozwolimy zamienić wyższych poziomów na inny, tej samej rangi.

Aby wyjaśnić tygodniowe maksimum punktów na sprzęt wysokiej rangi - zostało to wykonane, aby uelastycznić sposób, w jaki gracze będą zdobywać punkty, bez poczucia, że muszą wykonywać cały content najczęściej jak to tylko możliwe.

Jeśli twoje Valory są wystarczające z raidowania, nie masz potrzeby korzystania z Dungeon Findera co noc, a być może nawet w ogóle. Podobnie gracz PvP, będzie mógł skupić się na rankingowych Battlegroundach lub dodatkowo również na Arenach i zdobywać te punkty, które chce.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz