WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Blizzard zapowiada integrację Auction House'a z Armory!

Artykuł

Blizzard zapowiada integrację Auction House'a z Armory!

  Kumbol:
http://www.worldofwarcraft.com/screenshots/images/basics/auctionhouses/ss0002-thumb.jpgDzisiejszy wieczór jest pełen ekscytujących wiadomości! Kilkadziesiąt minut temu Bornakk na oficjalnym forum World of Warcraft ogłosił, że trwają prace nad integracją Auction House'a z Armory!

Od czasu debiutu Armory regularnie wypuszczaliśmy do niej aktualizacje i nowe funkcje zaprojektowane tak, by gracze mięli dostęp do gry nawet wtedy, gdy nie mogą się bezpośrednio zalogować. Dziś chcemy Was poinformować o nowej usłudze, która jest właśnie tworzona, a która da graczom dostęp do Auction House'a bezpośrednio przez stronę Armory lub aplikację Armory dla iPhone'ów i iPod'ów Touch.

Wciąż wiele szczegółów pozostaje do ustalenia, ale projektujemy usługę, by oferowała funkcjonalność podobną do tej, która występuje w grze. Gracze prosili - a my mieliśmy nadzieję na realizację tych próśb - o taką funkcjonalność już od dawna. Jesteśmy podekscytowani tym, że Armory i sama gra ewoluowały do tego momentu, w których staje się to możliwe.

Jest to dość skomplikowana do implementacji usługa, z uwagi na niebywałą integrację z grą, więc nie mamy w tym momencie konkretnej daty jej wydania. Ważną rzeczą, którą należy nadmienić jest to, że niektóre elementy usługi będą typu premium (czyli dodatkowo płatne - przyp. red.). Zostaną one omówione, gdy funkcjonalności usługi zostaną ostatecznie zdecydowane. Tak jak z innymi tego typu usługami, które oferujemy, planujemy integrację Auction House'a z Armory w sposób, który nie zakłóci rozgrywki i nie wypuścimy jej, dopóki nie będzie spełniać naszych standardów jakości. Będziecie mogli napotkać na ślady tej usługi na serwerach testowych, kiedy będziemy prowadzić wewnętrzne testy. Więcej informacji o usłudze udzielimy na oficjalnych stronach, gdy będziemy zbliżać się do jej premiery.
To kolejna z coraz szerszej gamy usług, która będzie (przynajmniej po części) płatna. Miejmy nadzieję, że jej funkcjonalność okaże się na tyle praktyczna i przydatna, że nawet z jej bezpłatnych elementów będziemy chętnie korzystać. Czekamy na więcej informacji!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz