WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Premiera WoW Classic i wyjątkowa Edycja Kolekcjonerska

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Premiera WoW Classic i wyjątkowa Edycja Kolekcjonerska

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/wow_classic-ce_head.jpg

Zaczynamy tydzień od dużych newsów! Blizzard potwierdził dzisiaj oficjalną datę premiery World of Warcraft Classic, a dodatkowo zapowiedział specjalną edycję kolekcjonerską na 15 rocznicę WoWa, która wyróżnia się między innymi epicką statuetką Ragnarosa!

Premiera World of Warcraft Classic

Już wkrótce powrócimy do ery, kiedy maksymalny poziom w grze wynosił 60, a gracze mogli podróżować jedynie pomiędzy Kalimdorem a Eastern Kingdoms. Nasza przygoda w World of Warcraft Classic rozpocznie się 27 sierpnia! W Polsce serwery otworzą się równo o północy, jak wskazuje poniższa mapka.


Blizzard zapowiedział też, że w dniach 22 maja, 19 czerwca i 18 lipca odbędą się zamknięte testy sprawdzające wytrzymałość serwerów, na które część graczy losowo otrzyma zaproszenia. Aby mieć szansę na udział w testach, trzeba zaznaczyć to w ustawieniach na swoim koncie Battle.net.

Od 13 sierpnia, jeszcze przed otwarciem serwerów, gracze będą mogli zalogować się do WoW Classic, aby wybrać realm, stworzyć sobie wcześniej postać i zarezerwować dla niej nazwę. Osoby z aktywną subskrypcją mogą stworzyć maksymalnie 3 postaci na Classicu.

Edycja Kolekcjonerska na 15 rocznicę World of Warcraft

W tym roku świętujemy 15 lat epickich przygód w World of Warcraft! Z tej okazji Blizzard przygotował specjalną Edycję Kolekcjonerską gry, zawierającą następujące przedmioty i bonusy:
  • Figurka Ragnarosa - Oto Ragnaros! Był prastarą istotą już u zarania dziejów. Ale w dzisiejszych czasach śmiertelnicy mogą przechowywać w domach blisko 25-centrymetrową podobiznę Władcy Ognia.
  • Przypinka z podobizną Onyxii - Dodajcie do swej kolekcji przypinkę z podobizną potężnej smoczycy Onyxii z rodu czarnych smoków.
  • Podkładka pod mysz z mapą Azeroth - Podziwiajcie krainy, które wasi bohaterowie przemierzali przez 15 lat, i szykujcie się na nowe przygody!
  • Wydruki grafik - Sięgnijcie do przebogatej historii Azeroth dzięki zestawowi ośmiu grafik, które możecie oprawić i powiesić u siebie w domu.
  • 30 dni czasu gry - Przedłużcie swój pobyt w Azeroth dzięki 30 dniom czasu gry i wyruszcie na spotkanie nowych przygód!
  • Alabastrowe wierzchowce - Wzbijcie się w przestworza na grzbiecie jednego z majestatycznych alabastrowych wierzchowców – żywych rzeźb stworzonych na wzór znanych nam stworzeń zamieszkujących Azeroth (niedostępne w WoW Classic).


Edycja Kolekcjonerska ma pojawić się 8 października 2019 i kosztować 99,99€ (około 430zł). Alabastrowe wierzchowce będzie można kupić też osobno w sklepie Battle.net już w sierpniu. Osoby, które zdecydują się na zakup zarówno wierzchowców, jak i edycji kolekcjonerskiej, będą mogły otrzymać zwrot 25€ na swoje konto Battle.net.

Na ten moment Edycję Kolekcjonerską można kupić w przedsprzedaży na Gear Store, ale być może wkrótce pojawi się też w Polskich sklepach.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz