WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Christie Golden na Pyrkonie 2019

Wydarzenie

Christie Golden na Pyrkonie 2019

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/pyrkon19_golden_head.jpg

Znana wszystkim wielbicielom fantastyki (a szczególnie nam - fanom World of Warcraft) Christie Golden, autorka dziesiątek powieści osadzonych w uniwersach Blizzarda, Star Wars, Star Trek, a nawet Ravenloft i Assassin's Creed, przyjeżdża do Polski!

Już w ten weekend, na tegorocznym festiwalu fantastyki Pyrkon w Poznaniu, odbędą się panele z gościem specjalnym Christie Golden - autorką wielu książek, które przez lata pozwalały nam bliżej poznać historię i bohaterów (jak również antybohaterów) świata Azeroth! Jej najnowsza powieść Cisza przed burzą, wydana niecały rok temu, oficjalnie wprowadziła nas w dodatek Battle for Azeroth.

Pyrkon to miejsce, gdzie możecie spotkać fanów fantastyki, producentów, wystawców i przede wszystkim twórców. Ta trzydniowa impreza, odbywająca się w dniach 26-28 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest nie lada gratką dla czytelników, graczy, ale i tłumaczy lub początkujących pisarzy! Podczas całego wydarzenia Christie Golden będzie można spotkać kilku panelach, ale szczególnie polecamy dwa poniższe:

War… War never changes?

Głodnych słuchania Christie Golden może zainteresować ciekawy panel „War… War never changes?”, w którym oprócz Christie Golden wezmą również udział Angus Watson, Ben Kane i Brian McClellan, a poprowadzi go Bartłomiej „Chronos” Zarzycki. Rozmowa dedykowana przerozmaitym tropom i chwytom przydatnym w pisaniu o każdej historii wojennej (walki na pięści, włócznie, miecze, lasery i cała reszta ustrojstwa) odbędzie się na Pyrkonie w piątek 26 kwietnia, o godz. 19:00. Wydarzenie zaplanowano transmitować na olbrzymim ekranie, będzie więc dostępne dla większej liczby chętnych.

Q&A z Christie Golden

Q&A z autorką odbędzie się drugiego dnia festiwalu, 27 kwietnia, o godz. 16:30 w Sali Literackiej 2 (wydarzenie w języku angielskim). Rozmowę poprowadzi Dominika Repeczko – redaktorka, agentka literacka, ale przede wszystkim znamienita tłumaczka wielu książek (ponad 50 pozycji!), znana głównie z tłumaczeń bestsellerowej serii Janet Evanovich o Stephanie Plum i książek ze świata World of Warcraft. m.in. „World of Warcraft: Przez Mroczny Portal” czy „World of Warcraft: Fale ciemności”; i „Mass Effect”. Kocha literaturę i wierzy w zdolnych młodych twórców. Chętnie udzieli wskazówek przyszłym pisarzom, a także podpowie, jak ustrzec się błędów w tłumaczeniach. Podczas spotkania będzie można zapytać o tajniki warsztatu pisarskiego, ale też o pracę nad przekładem.


Christie spotkacie na kilku innych panelach - w piątek i sobotę w określonych godzinach będzie też można poprosić ją o autograf. Pełną rozpiskę spotkań z autorką znajdziecie tutaj.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz