WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Warcraft i Warcraft II teraz na GOG.com

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Warcraft i Warcraft II teraz na GOG.com

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/warcraft_gog_head.jpg

Jak pisaliśmy już jakiś czas temu, na początku marca oryginalne Diablo po raz pierwszy trafiło do sprzedaży cyfrowej na GOG.com! Teraz do listy klasycznych gier Blizzarda dostępnych na polskiej platformie dołączają Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II: Battle.net Edition!

Obie gry zostały odpowiednio zoptymalizowane i działają na współczesnych systemach operacyjnych. Przy zakupie Warcraft II na GOG.com po uruchomieniu dostępne są dwie wersje - nowsza, ze wsparciem dla ekranów o wysokiej rozdzielczości i trybie wieloosobowym w sieci lokalnej, oraz klasyczna, z oryginalną grafiką SVGA i na pierwotnym systemie sieciowym Battle.net.

Warcraft: Orcs & Humans dostępne jest w cenie 19,99zł, a Warcraft II w cenie 34,99zł. Obie gry można jednak kupić w pakiecie za 51,99zł.

Cytat z: Blizzard Entertainment (źródło)
25 lat temu premierę miała pierwsza gra z uniwersum Warcrafta. Z tej okazji witamy dwa klasyki strategii czasu rzeczywistego, od których wszystko się zaczęło - Warcraft: Orcs and Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition zawierającą oryginalne Tides of Darkness oraz dodatek Beyond the Dark Portal. Począwszy od dziś gracze mogą znów odkrywać te definiujące uniwersum legendarne tytuły, które po raz pierwszy w historii dostępne są cyfrowo, bez DRM!

Warcraft: Orcs & Humans zabiera graczy z powrotem do pierwszej bitwy o Azeroth, wzywając ich do wybrania jednej ze stron, a następnie zebrania armii ludzi lub orków zdolnej przynieść ostateczną zagładę swoim wrogom. Warcraft II oraz jego dodatek przenosi walki na morza i oceany dzięki licznym jednostkom morskim oraz wprowadza więcej ras, które wspierają Sojusz albo Hordę. Wojska ludzi i orków zostają wzmocnione przez elfy, trolle, krasnoludy i nie tylko.


Pierwsza część legendarnej serii wygląda jak oryginał z roku 1994, została jedynie zaktualizowana, aby bez problemów działać na współczesnych systemach operacyjnych. Warcraft II Battle.net Edition, podobnie jak edycja pierwszego Diablo na GOG.COM, dostępny jest w dwóch wersjach, które gracze mogą wybrać w launcherze. Wersja klasyczna zapewnia autentyczne wrażenia i w pełni funkcjonalną rozgrywkę dla wielu osób poprzez usługę rozgrywek online Battle.net od Blizzarda. Zmodernizowana wersja zawiera liczne poprawki, gwarantując pełną kompatybilność ze współczesnym sprzętem oraz obsługę wyższych rozdzielczości i skalowanie w górę.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz