WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Pierwsze informacje o aktualizacji 8.2: Rise of Azshara

Artykuł

Pierwsze informacje o aktualizacji 8.2: Rise of Azshara

  Quass:
https://wowcenter.pl/Files/82_blizzcon_head.jpg

Główny panel o World of Warcraft na BlizzConie 2018 przybliżył nam nie tylko informacje o aktualizacji 8.1.5, ale także bardziej odległą przyszłość. Dowiedzieliśmy się całkiem sporo o nowościach w aktualizacji 8.2: Rise of Azshara, która nadejdzie zapewne na początku przyszłego roku.

Blizzard przygotowuje dla nas między innymi dwie nowe strefy, rajd, mega-podziemie, nowe zestawy rasowe ekwipunku i trudniejsze fronty wojenne! Możemy też spodziewać się dalszego rozwinięcia fabuły głównych postaci w Battle for Azeroth! Poniżej znajdziecie podsumowanie ogłoszeń przedstawionych na BlizzConie.

Nowa strefa: Nazjatar

Armie i floty wojenne Hordy i Przymierza znacznie ucierpią w efekcie bitwy o Dazar'alor. Królowa Azshara uzna to za najlepszy moment, aby ruszyć do ataku na wybrzeża Zandalaru i Kul Tiras. Bohaterowie obu frakcji będą musieli zmierzyć się z tym nowym zagrożeniem. Wyruszą więc na otwarte morze, gdzie odnajdą ogromną wyrwę i pradawny ląd - Nazjatar.

Frakcje utworzą swoje przyczółki na południu nowego kontynentu, w miejscu znanym jako "Grobowisko Okrętów". W Nazjatar odnajdziemy m.in. piękne koralowe lasy, ruiny Zin-Azshari i architekturę elfów sprzed tysięcy lat. Utorujemy sobie drogę do miasta nag otaczającego Wieczny Pałac Azshary.


W Nazjatar doświadczymy między innymi kontynuacji zadań fabularnych i poznamy nowych sojuszników, jak morskie giganty, gelbiny i makrurowie. Nie zabraknie też nowych nagród, jak unikalna broń i ekwipunek, wierzchowce i zwierzaki.

Nowy rajd: Azshara's Eternal Palace

W Nazjatarze ukryty jest Wieczny Pałac, To nowy rajd składający się z ośmiu bossów - walka z jednym z nich będzie odbywać się całkowicie pod wodą! Na miejscu odwiedzimy m.in. wylęgarnie nag i staniemy twarzą w twarz z królową Azsharą.


Nowa strefa: Mechagon

W trakcie przygód w Tiragarde Sound, gracze Przymierza mogli zauważyć zamknięte tajemnicze wrota w obszarze The Rusted Vault. Po premierze aktualizacji Rise of Azshara, wrota w końcu się otworzą i odnajdziemy drogę do Mechagonu, stolicy mechagnomów. Jak można się domyślić, miejsce to bardzo zaciekawi gobliny i gnomy z naszych frakcji. W społeczeństwie króla Mechagona, im więcej ktoś ma części zamiennych, tym wyższa jest jego pozycja.


Nowe podziemie: Mechagon Megadungeon

Megadungeon to nowe podziemie zlokalizowane w Mechagonie. Jak wskazuje nazwa, jest to ogromna instancja, która mieści aż ośmiu bossów. Podobnie, jak Karazhan w aktualizacji 7.1, na początku Megadungeon będzie dostępny tylko w trybie mitycznym.


Ekwipunek rasowy dla gnomów i taurenów

Kolejne dwie klasyczne rasy otrzymają unikalne zestawy ekwipunków - totem na plecach taurenów pełni rolę peleryny! Oznacza to również nowe, ciekawe serie zadań, które odblokują te przedmioty.


Heroiczne fronty wojenne

Pojawi się nowy, trudniejszy tryb na frontach wojennych (Warfronts). Gracze będą mogli dołączyć do bitwy w grupie 10 osób, zmierzyć się z większymi wyzwaniami oraz zdobyć bardziej epickie nagrody.


Nowe wyspiarskie ekspedycje: Crestfall i Snowblossom

W aktualizacji Rise of Azshara będziemy mogli wyruszyć na dwie nowe wyspy: Crestfall i Snowblossom. Pierwszą możecie pamiętać z czasów Warcrafta II, druga to opanowana przez verminy wyspa pandarenów.


Dalszy ciąg historii

Sylvanas, Saurfang, Jaina, Anduin i Magni doczekają się rozwinięcia swoich wątków fabularnych w aktualizacji 8.2. Zwróćcie uwagę na broń w dłoni Sylvanas!


Inne nowości

Pozostałe nowości, jakie obejmie aktualizacja 8.2 to między innymi;
  • Nowa arena PvP: Mechagon Arena.
  • Trzeci sezon mityczny w Battle for Azeroth z nowym affixem sezonowym.
  • Odblokowanie latania. W związku z drugą częścią osiągnięcia Pathfinder pojawi się więcej latających wierzchowców, jak np. pszczoła ze Stormsong Valley i mechaniczna papuga!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz