
Patch 3.1: Przegląd zmian w interfejsie

Wśród usprawnień można wymienić:
- podwójne specjalizacje talentów - możliwość posiadania 2 niezależnych drzewek talentów wraz z przypisanymi do nich glifami i rozłożeniem skilli na interfejsie.

- manager ekwipunku - gracze będą mogli zapisać ustawienia aktualnie założonego ekwipunku i łatwo zmieniać sprzęt
- zaawansowane śledzenie celów zadań i achievementów - po uaktywnieniu tej opcji gracze będą mogli zmieniać rozmiar i położenie okna wyświetlającego cele zadań i achievementów. Nie będzie trzeba także więcej szukać w plecakach itemu koniecznego do użycia przy danym zadaniu.
- usprawnienia okna Looking for Group - gracze będą mogli określić swoją rolę w drużynie, lidera a także w łatwy sposób sortować listę grup

- zapisywanie na battlegroundy z dowolnego miejsca - gracze będą mogli teraz wykorzystać nową zakładkę dodaną do okna PvP, dzięki której będzie można zapisać się na potyczkę z dowolnego miejsca w Azeroth. Po wyjściu z bitwy zostaniemy przeniesieni na miejsce, które opuściliśmy po jej rozpoczęciu.
Szczegółowy opis nowych usprawnień znajdziecie na oficjalnej stronie.
Komentarze:
Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz