WoWCenter.pl
liq spełnił kryterium osiągnięcia The Zandalari Menu.     
Rodowity zdobył Jade Ophidian Band.     
Corem zdobył osiągnięcie Explore Un'Goro Crater.     
MakaO zdobył osiągnięcie Northern Stranglethorn Quests.     
Puchy11 zdobył Sailing Master's Sash.     
Alduviel zdobył osiągnięcie Wide World of Quests.     
FenomenSSL spełnił kryterium osiągnięcia Admiral.     
Targot zdobył Cannoneer's Toolbelt.     
Navcio zabił The Lich King po raz 8.     
Mick88 zdobył Dinobone Charm.     
kuturin zdobył osiągnięcie Competent Captain.     
Ploza spełnił kryterium osiągnięcia Azeroth at War: After Lordaeron.     
Martwywilk spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Hrafnior zdobył osiągnięcie 200 Daily Quests Completed.     
Something zdobył Shadra Silk Mantle.     

Zapowiedź trzeciego tomu World of Warcraft Chronicle

Artykuł

Zapowiedź trzeciego tomu World of Warcraft Chronicle

  Quass:
W miniony weekend Blizzard udostępnił krótki podgląd trzeciego tomu World of Warcraft Chronicle, czyli kolejnej części w serii poświęconej spisaniu i uporządkowaniu fabuły Warcrafta. Książka rozpocznie się od historii Outlandu i Trzeciej Wojny, a zakończy na wydarzeniach z World of Warcraft: Cataclysm.

Standardowo przypominamy, że nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat polskiego wydania World of Warcraft Chronicle, chociaż wydawnictwo Insignis kilkukrotnie wyraziło chęci przekładu: "W zasadzie to jesteśmy przekonani - problem tylko w tym, czy to przekonanie da się urzeczywistnić tak, żeby wyszła dobra cena i ładna książka".

Ilustracje


Gracze oczywiście zdążyli już przeglądnąć dostępne fragmenty kroniki i zauważyli kilka ciekawych nowości i zmian. GrumpySatan przygotował na Reddicie małe podsumowanie:
  • Zgodnie z fabułą, rajdy są w większości pokonywane tylko przez jedną frakcję. Horda zajęła się Magtheridon's Lair i Bastion of Twilight, a Przymierze pokonało Lady Vashj oraz uwolniło Grim Batol.
  • Początek historii Kataklizmu wygląda teraz inaczej. Według kroniki, Garrosh z pełną świadomością zaatakował Ashenvale (wcześniej za atak odpowiadała frakcja Twilight's Hammer), a Sylvanas nie miała wątpliwości co do ataku na Gilneas. Horda jest przedstawiona tutaj w gorszym świetle.
  • Jeden z fragmentów wyjaśnia, że Arthas chciał zjednoczyć świat pod swoją kontrolą, by uchronić go przed Płonącym Legionem i Przedwiecznymi Bogami.
  • Po tym, jak Gul'dan zabrał ich do Grobowca, Twilight's Hammer uciekli do Kalimdoru by odnaleźć C'thuna, a Garona wyruszyła za nimi.
  • Medivh był zbyt potężny w momencie swojej śmierci, by po prostu zginąć. Spędził nieco czasu w Twisting Nether oraz poznał plany Arthasa i jego Plagi. Jego wskrzeszenie jest teraz określane jako "przyzwanie".
  • Med'an nie jest wspomniany w samym tekście, ale można go znaleźć w indeksie na końcu książki - pod numerem 404.

World of Warcraft Chronicle: Volume III ma swoją światową premierę 27 marca 2018. Książkę w wersji anglojęzycznej można zamówić między innymi w serwisach Amazon lub Book Depository. Jeśli chcecie przeczytać dostępne fragmenty, są one dostępne również na Amazonie.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz