WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Wpadnij na Dni Fantastyki 2017 na wykłady o Warcrafcie!

Wydarzenie

Wpadnij na Dni Fantastyki 2017 na wykłady o Warcrafcie!

  Kumbol:
https://wowcenter.pl/Files/wowcenter_df2017_head.jpg

Już w drugi weekend słonecznego lipca na zamku w podwrocławskiej Leśnicy po raz kolejny odbędą się Dni Fantastyki. W ramach tegorocznej edycji, jak zwykle pełnej atrakcji dla geeków i nerdów, pojawi się wyjątkowa gratka szczególnie dla fanów najpopularniejszego ze światów Blizzard Entertainment. Mamy przyjemność zaprosić Was na całodniowy sobotni blok uniwersum Warcrafta!
Warcraft na Dniach Fantastyki 2017

WoWCenter.pl | Sobota, 8 lipca 2017 | Centrum Kultury Zamek | Wrocław - Leśnica

Drugiego z Fantastycznych dni, w sobotę, w podziemiach (jak na prawdziwych RPG-owych bohaterów przystało!) zamku w Leśnicy od samego rana do wieczora organizujemy serię wykładów o Warcrafcie. Wśród prelegentów niezawodni: Piotr "Ventas" Budak znany Wam doskonale z Pradawnej Kroniki oraz Piotr "Ludek" Józefiak, wieloletni konwentowy ewangelista Warcrafta i nasz forumowy historyk Azeroth.


Harmonogram


Sobota, 08.07.2017
Podziemia - Sala prelekcyjna I - 413

11:00 - Na początku było… a może nie było – Kroniki Warcrafta
Piotr "Ventas" Budak

World of Warcraft może pochwalić się nie tylko bogatym i barwnym światem, ale również nie mniej piękną i rozbudowaną historią, do której wciąż dopisywane są kolejne rozdziały. Jak to niestety bywa ze światami fantasy, czasami autorzy, chcąc wprowadzić kolejne wątki, decydują się przepisać wcześniejsze opowieści. Przeważnie są to kosmetyczne zmiany, ale może zdarzyć się również, że wprowadzona aktualizacja całkowicie odmieni naszą wizję początków świata i historię wielkich bohaterów ją tworzących…

13:00 - Kosmologia Warcrafta
Piotr "Ludek" Józefiak

Wiele było już na konwentach paneli o fabule Uniwersum Warcrafta. Wszyscy wiedzą kto i po co otworzył Mroczny Portal, jaka broń jest wiecznie głodna lub jakiego koloru jest (były już) Zbawiciel Azeroth. Pomijając konflikty śmiertelnych – czy zastanawialiście się nad skalą kosmiczną Uniwersum? Jakie energie odpowiadają za co, jaka jest różnica między bóstwami a pół-bogami czczonymi na Azeroth, gdzie znajduje się granica między mechaniką gry a fabularnym przedstawieniem klas? Jeśli interesuje was fabularna otoczka sił rządzących rasami Warcrafta, zapraszam na panel.

14:00 - Legendarne bronie i ich nie mniej legendarni dzierżyciele
Piotr "Ventas" Budak

Najnowszy dodatek do World of Warcraft, Legion, wprowadził niemałe zamieszanie. Wielu znanych nam herosów oddało swe życie w walce na Strzaskanym Wybrzeżu, a mimo to nie udało im się powstrzymać marszu demonów. Z tego powodu dotychczas wielcy bohaterowie zdecydowali się usunąć w cień, przekazując swe dziedzictwo nowemu pokoleniu wojowników, oddając w ich ręce swój legendarny oręż lub wskazując miejsce ukrycia dawno zapomnianych broni. Jaka jest ich historia? Czy ci anonimowi śmiałkowie, uzbrojeni w niezwykły oręż, zdołają przeciwstawić się Legionowi?

15:00 - Superbohaterowie Azeroth
Piotr "Ventas" Budak

Może wydawać się, że w World of Warcraft, świecie zbliżonym do heroic fantasy, nie ma już miejsca dla superbohaterów. Jeśli wszyscy są „super”, to nikt nie jest? A jednak spośród setek herosów wyłania się parę wybitnych jednostek, których zarówno ze względu na moc, przewyższającą swych towarzyszy, jak i bohaterskie czyny możemy określić przedrostkiem super-.

18:00 - [PANEL] World of Warcraft: Legion końcem ery bohaterów?
Piotr "Ventas" Budak, Piotr "Ludek" Józefiak

Panel dyskusyjny. Nie ma już Tiriona, Thrall oddał młot. Potężne artefakty wpadły w ręce anonimowych graczy.
Czy to koniec superbohaterów Azeroth?

20:00 - [KONKURS] Konkurs przy Kominku
Joanna "Caritas" Kubizna, Jakub "Kumbol" Misiura

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Przy Kominku i wspólną grę w Hearthstone. Zmierz się z innymi graczami i sprawdź, jak pójdzie Ci karta. Pamiątkowy rewers czeka! Możesz też spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o grach z uniwersum Blizzarda. Kto wie, może jedna z atrakcyjnych nagród trafi właśnie w Twoje ręce?

21:00 - Przyszłość Uniwersum Warcrafta – teorie spiskowe
Piotr "Ludek" Józefiak

Legion – największe zło z jakim przyszło się zmierzyć czempionom Azeroth – wszystko wskazuje na to, że już niedługo nastanie kres destrukcyjnych planów pewnego Zbuntowanego Tytana, acz co dalej? Zapraszam na panel na którym będziecie mogli posłuchać oraz przedyskutować mniej lub bardziej prawdopodobne teorie fabularne o tym co czeka nas po wizycie na Argus, a przed wyprawą podstarzałego Anduina na Włodarzy Pustki

Konkursy, nagrody i mini-kominek Hearthstone


Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć licznych Blizzardowych nagród dla łowców skarbów. Na Dni Fantastyki przywieziemy ze sobą m.in. książki Warcraft (nowele filmowe) od Wydawnictwa Insignis oraz Edycje Kolekcjonerskie World of Warcraft: Mists of Pandaria, figurki Funko Pop!, artbooki, plakaty i mnóstwo innych fantów ufundowanych przez Blizzard Entertainment.
/Files/blizz_logo_50px.png      https://hotscenter.pl/files/insignis_white.png

Jak je zdobyć? Po pierwsze warto brać udział w wykładach - część gadżetów z pewnością rozdamy w szybkich rzutach na koniec każdego z nich. Punktualnie o 20:00 zapraszamy natomiast na dedykowaną konkursową porę w naszej Warcraftowej sali. Spodziewajcie się konkursu wiedzy o Warcrafcie (przyda się uważnie słuchać wcześniejszych wykładów!), możecie też spróbować sił w Spotkaniu przy Kominku Hearthstone (tylko na własnych urządzeniach!).

Czekamy na Was w Zamku w Leśnicy we Wrocławiu na Dniach Fantastyki 2017! Blok Warcrafta wypełni podziemia w sobotę 8. lipca. Do zobaczenia!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz