WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Legion | Aktualizacja 7.1: Informacje z targów PAX West

Ważne

Legion | Aktualizacja 7.1: Informacje z targów PAX West

  Quass:
http://wowcenter.pl/Files/71_paxwest_head2.jpg

Podczas panelu World of Warcraft: Legion, który odbył się wczoraj na targach PAX West w Seattle, deweloperzy Blizzarda zdradzili więcej informacji na temat nowości w nadchodzącej aktualizacji 7.1. Zaprezentowano również nową aplikację mobilną: World of Warcraft Companion!

Zwiastun rozgrywki



Karazhan


Karazhan powróci w aktualizacji 7.1 jako podziemie (dungeon) dla pięciu graczy. Wieża została zajęta przez demony, a waszym zadaniem jest oczyszczenie jej z wpływów Legionu. Poziom trudności będzie nieco wyższy, niż podziemia w trybie mitycznym i podobnie jak rajdy, Karazhan można pokonać tylko raz w tygodniu.


Nowe podziemie przywróci kilka elementów, które możecie pamiętać z oryginalnego rajdu, ale w odświeżonej wersji. W operze wystawiane są nowe sztuki, pojedynek szachowy doczekał się pewnych zawirowań, a część Karazhanu została odtworzona w lustrzanym odbiciu. Zobaczycie też nawiązania do Alicji w Krainie Czarów, odwiedzicie całkiem nowe komnaty i natkniecie się na kilku nowych bossów.


Na zewnątrz Karazhanu znajdują się dodatkowe zadania - wykonując je, pomożecie Khadgarowi opanować sytuację na terenach otaczających wieżę.

Trial of Valor


Trial of Valor to nowy, niewielki rajd, który trafi do gry jeszcze przed odblokowaniem The Nighthold. Gracze staną tam do walki z trzema bossami, których spotkali już wcześniej podczas wykonywania zadań i pokonywania podziemi w Stormheim.


Wpierw wyruszycie do Halls of Valor, gdzie ponownie zmierzycie się z Odynem. Gdy stwierdzi, że jesteście gotowi, zostaniecie wysłani do Helheim, aby raz na zawsze rozprawić się z Helyą. Będziecie też musieli zabić jej trzygłowego psa, Guarma, który blokuje drogę, oraz poznacie dodatkową część historii Illidana.


Suramar


W nowej aktualizacji, ruch oporu elfów Nightfallen przybiera na sile. Jako ich sprzymierzeńcy, gracze rozpoczną ofensywę na miasto Suramar w celu obalenia Wielkiej Mistrzyni Elisande i Gul'dana. Co tydzień, gracze będą mogli wykonać kolejny epizod w dziewięcioczęściowej serii zadań, która kontynuuje przedstawioną dotychczas historię. W strefie pojawią się również nowe Zadania Światowe.


Według deweloperów, aktualizacja 7.1 powinna trafić na Publiczny Serwer Testowy (PST) nie później niż za dwa tygodnie!

World of Warcraft Companion


Od momentu ogłoszenia misji, na które można wysyłać swoich podwładnych w Warlords of Draenor pojawiało się pytanie - czy będzie je można wykonywać na urządzeniach mobilnych? Chociaż w Legionie rola misji jest o wiele mniejsza, niż w poprzednim dodatku, to Blizzard poszedł graczom na rękę.

World of Warcraft Companion trafi na urządzenia z systemem iOS oraz Android już za dwa dni, 6 września. Aplikacja pozwala na wysyłanie swoich czempionów na misje, rekrutowanie wsparcia, przeglądanie dostępnych Zadań Światowych i rozwijanie drzewka technologii w Zakonie Klasowym!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz