WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Film Warcraft: Początek z polskim dubbingiem! Mamy zdubbingowany zwiastun!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Film Warcraft: Początek z polskim dubbingiem! Mamy zdubbingowany zwiastun!

  Kumbol:
Od kilku dni w internecie krążyły informacje, jakoby film Warcraft: Początek miał jednak (wbrew wcześniejszym informacjom polskiego dystrybutora) być prezentowany w naszym kraju z polskim dubbingiem. Potwierdzenie nadeszło wraz z wczorajszą premierą innego filmu - Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości. Przed niektórymi zdubbingowanymi pokazami tego obrazu jest bowiem emitowany pierwszy, znany Wam zwiastun filmu Warcraft: Początek również z polskim dubbingiem.

/Files/warcraft_polski_plakat.jpg

Pierwsze informacje o dubbingu Warcrafta podał serwis polski-dubbing.pl. Portal sugeruje, że za realizację polskiego dubbingu odpowiadać może studio Start International Polska. Byłaby to doskonała informacja (jeśli już przełknęliście sam fakt dubbingu filmu aktorskiego), bo to właśnie Start odpowiada za niemal wszystkie polskie dubbingi w zlokalizowanych grach Blizzard Entertainment, w tym za Warcrafta III: Reign of Chaos i Hearthstone: Heroes of Warcraft. To właśnie w Start International Polska powstawały też kultowe dubbingi Shreka czy rozlicznych animacji Disneya, a w przypadku filmu aktorskiego studio odpowiada m.in. za Asterix i Obelix: Misja Kleopatra, Małych Agentów czy niedawny dyptyk Niesamowity Spider-Man.

Jeden z zaprzyjaźnionych z serwisem użytkowników w czasie wizyty w kinie na Batman v Superman nagrał polską ścieżkę dźwiękową zwiastuna i podłożył ją do obrazu. Musimy się tym póki co zadowolić. Gdy tylko dostaniemy oficjalną wersję, niezwłocznie ją tu umieścimy. Pomimo kiepskiej jakości nagrania słychać, że dubbing jest w dobrych rękach! Nie przedłużając, oto zwiastun filmu Warcraft: Początek z polskim dubbingiem!


Wśród użyczających głosu filmowym postaciom ze świata Warcrafta Polaków słychać doświadczonych, dość charakterystycznych aktorów. Nie podejmujemy się ich identyfikacji na podstawie tego nagrania, ale słuch próbuje sugerować m.in. Krzysztofa Banaszyka czy Wojciecha Paszkowskiego.

Warto mieć na uwadze, że dubbing zwiastuna nie musi odzwierciedlać jakości dubbingu pełnego filmu. Bardzo częstą praktyką jest przygotowywanie tych ścieżek zupełnie osobno, niezależnie od siebie, więc te same frazy mogą w samym filmie brzmieć inaczej (a nawet być wypowiadane przez innego aktora).

Jak przyjmujecie informację o dubbingu w Warcraft: Początek? Macie jakieś typy co do polskich aktorów, których chcielibyście usłyszeć w filmie? Dajcie znać w komentarzach!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz