WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Przedwieczni Bogowie: Kolejni kultyści C'Thuna, świeże murale, Lady Liadrin alternatywnym Paladynem

Artykuł

Przedwieczni Bogowie: Kolejni kultyści C'Thuna, świeże murale, Lady Liadrin alternatywnym Paladynem

  Temahemm:
/files/hs_cthun_header.jpg

/files/hs_liadrin_portrait.gifWrzawa przed premierą dodatku trwa w najlepsze! Blizzard nie poprzestał na samej zapowiedzi i w zaledwie kilka dni później wypuścił aktualizację przygotowującą graczy na wejście nowego formatu oraz... nowy portret Paladyna. Lady Liadrin, elficka liderka Rycerzy Krwi (zrzeszającego krwawe elfy odłamu zakonu paladynów), już od kilku dni może zastąpić Waszego Uthera w przyzywaniu kolejnych Rekrutów - aby ją zdobyć, wystarczy wbić 20. level w WoWie. Nie wymaga to kupowania samego WoWa czy opłacania abonamentu; edycja Starter w zupełności wystarcza. Uwaga: pomimo braku ograniczenia czasowego owej promocji, nie jest ona retrokatywna, przez co 20. level musi zostać osiągnięty po 11 marca. Niestety, z racji bycia darmowym bohaterem i prostego odblokowywania, Liadrin nie posiada własnego rewersu.

Wybór tej postaci na alternatywny portret Paladyna uwiarygadnia przeciek, wg którego przyszłym Kapłanem zostanie Tyrande, a Łotrem - Maiev (najprawdopodobniej jako dodatek do edycji kolekcjonerskiej Legionu). Blizzard najwyraźniej naprawdę lubi elfy - jeśli wszystko się potwierdzi, 6 na 15 bohaterów będzie reprezentować różne odłamy tej rasy.http://wowcenter.pl/files/tgt_nowekarty.png
Jak wiadomo, nowe rozszerzenie wprowadzi 16 kart, które będą wchodzić w interakcje z C'Thunem na różne sposoby. Dotychczas zobaczyliśmy 5 takich stronników, z których 2 należy do kart klasowych. Może to oznaczać, że każdy bohater otrzyma swojego kultystę. Nie ujawniono przy tym jeszcze żadnej karty, która działałaby przeciw Przedwiecznemu - najlepszą kontrą pozostają stół pełen stronników i rushowanie.

Jutro przed finałem Zimowych Mistrzostw poznamy nową legendarkę - czyżby przyszedł czas na kolejnego Boga?


http://wowcenter.pl/Files/hs_niepotwierdzonekarty.png
Pamiętacie mural, który dzień przed oficjalną zapowiedzią zepsuł całą niespodziankę? Ten z główną grafiką promocyjną nie był jedynym - jak się okazuje, w trakcie tworzenia było jeszcze kilka i każdy z nich przedstawia coś innego. Artyści malujący na ścianach korzystali oczywiście z referencji od Blizzarda, niewątpliwie arty te zostaną wykorzystane jako wizerunki kolejnych stronników. Użytkownicy reddita zebrali odkryte dotychczas murale, dzięki czemu dowiedzieliśmy się o podobnym do Davy'ego Jonesa beztwarzowym piracie, Proroku Skeramie, spaczonym Fen Creeperze i koboldzie z mackami oraz poznaliśmy odświeżony wygląd Yogg-Sarona.

/files/hs_bojki.png
Wraz z nową aktualizacją do plików gry dodano tła przyszłych Karczemnych Bójek. Część z nich wygląda całkiem wymownie i łatwo zgadnąć na czym mogą polegać: Rafaam kontra Kel'Thuzad, Bójka z ograniczeniem dotyczącym kosztów many oraz pojedynek Odkrywania stronników i zaklęć.
http://wowcenter.pl/files/tgt_wyjasnienia.png
Cytat z: Blizzard (źródło)
C'Thun
 • Przywrócenie C'Thuna do ręki nie usuwa jego buffów, ale Wyciszenie nadal może zdjąć buffy pochodzące z normalnych zaklęć. (źródło)
 • Jeśli C'Thun zostanie skopiowany Kradzieżą myśli, buffy naładowane przez oponenta również zostaną skopiowane. (źródło)

Klaxxi Tkacz Bursztynu
 • Stronnik nie wymaga C'Thuna na stole, aby uaktywnić swój Okrzyk bojowy. (źródło)
 • Klaxxi wyznawali w przeszłości Y'Shaarja, ale po jego śmierci zaczęli służyć ogółowi Przedwiecznych Bogów - stąd kłopotliwe fabularnie buffowanie C'Thuna. (źródło)
 • Tak jak reszta stronników powiązanych z C'Thunem, Klaxxi Tkacz Bursztynu nie będzie dostępny na Arenie, ale pozostanie w puli stronników przyzywanych losowo (np. przez Załogowego podniebnego golema). (źródło)

Gra
 • Być może w przyszłości zostaną wprowadzone Dzikie Paczki, zawierające karty z kilku zestawów. (źródło)


/files/hs_patch.png
Cytat z: Daxxarri (źródło)
 • Przedsprzedaż Przedwiecznych Bogów.
  • Począwszy od teraz można zakupić w przedsprzedaży zestaw 50 pakietów kart Przedwieczni Bogowie w sklepie w grze oraz odblokować specjalny rewers. Pakiety z Przedwiecznych Bogów będzie można otworzyć w momencie premiery rozszerzenia, przed 31 maja 2016, ale rewers dostępny jest od razu!
 • Nawet 18 miejsc na talie do odblokowania!
  • Udostępniliśmy 9 dodatkowych miejsc na talie. Można je uzyskać odblokowując wszystkich dziewięcioro bohaterów Hearthstone, co zapewni w sumie aż 18 miejsc do dyspozycji.
  • Jeśli wszyscy bohaterowie zostali już odblokowani, nowe miejsca na talie będą od razu dostępne w kolekcji. Wystarczy usunąć lub zmodyfikować podstawowe talie, które się tam znajdują.
 • Wprowadzono wiele usprawnień do zarządzania kolekcją.
  • W kolekcji dostępne są teraz szablony talii. Skorzystanie z nich pozwoli szybko sprawdzić nowe pomysły na tworzenie talii.
  • Kliknięcie prawym przyciskiem na rewersach w kolekcji wyświetli je w ulepszony sposób. Cud, miód, malina!
  • Funkcja sugerowania kart dostępna dzięki opcji „Pomocnik” będzie zapewniać bardziej przemyślane rekomendacje.
  • Można teraz wyszukiwać karty za pomocą nowych słów kluczowych, takich jak atak, zdrowie, koszt, złota, itp.
  • Pełniejsza lista wszystkich nowych funkcji zostanie ujawniona niedługo we wpisie na blogu.
 • Rozpoczęliśmy przygotowania do wprowadzenia formatów Standardowego i Dzikiego za pomocą nowych elementów interfejsu.
 • Gra Hearthstone została zlokalizowana na język tajski. Gracze z całego świata mogą teraz cieszyć się grą w Hearthstone w 14 różnych językach!
 • Premie zapewniane przez efekt Szału działają teraz prawidłowo po zamianie wartości zdrowia i ataku stronnika.
 • [iPady z systemem iOS 9.0.2+] Naprawiono usterkę, która mogła powodować zawieszenie gry, jeśli ta została uruchomiona podczas trzymania urządzenia w określonym położeniu.
 • [Android] Naprawiono usterki graficzne, które mogły się pojawiać na rewersie Liga Odkrywców po zagraniu w Ligę Odkrywców na urządzeniach Samsung Galaxy S6 oraz S6 Edge+.
 • Naprawiono różnorakie usterki z zachowaniem SI oraz rozgrywką.
 • Naprawiono różnorakie usterki dźwiękowe, graficzne oraz interfejsu.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz