WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Spotkanie przy Kominku na Zamku Książ: Dziękujemy za wspólną zabawę!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Wydarzenie

Spotkanie przy Kominku na Zamku Książ: Dziękujemy za wspólną zabawę!

  Kumbol:
W ostatni majowy weekend mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć na Zamku Książ w Wałbrzychu, gdzie w ramach festiwalu Game Days 2015 zorganizowaliśmy wyjątkowe, dwudniowe Spotkanie przy Kominku. W oddanej całkowicie do naszej dyspozycji wielkiej Sali Konrada wspólnie graliśmy w Hearthstone: Heroes of Warcraft oraz Heroes of the Storm, przeprowadziliśmy trzy turnieje, rozdaliśmy dziesiątki fantastycznych nagród, zaprosiliśmy na wykłady o historii Warcrafta oraz lokalizacji gier, zaprezentowaliśmy gościom naszą małą prywatną kolekcję skarbów Blizzarda, a przede wszystkim cały czas po prostu świetnie się z Wami bawiliśmy! Najwyższa pora na podsumowanie, zdjęcia i relację filmową!

/Files/kominek_ksiaz_zd1.jpg

Turnieje i ich zwycięzcy

W najważniejszym turnieju całego weekendu, czyli oficjalnym turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Spotkań przy Kominku (Fireside Gatherings Championship) wzięło udział 45 śmiałków, którzy zjechali do Zamku Książ w jednym celu - pogruchotać kości (metaforycznie!) swoim oponentom i awansować do dalszego etapu! Przypomnijmy, że ostateczną stawką jest 100 000 dolarów - nagroda za mistrzostwo świata w Hearthstone.

W sobotę, z 5 drabinek po całym dniu emocjonujących rozgrywek udało się wyłonić zwycięzców, których dane zostały przekazane do Blizzard Entertainment. Poniżsi mistrzowie (tak, dla nas już nimi jesteście!) zostaną zaproszeni do drugiego, internetowego etapu Mistrzostw Spotkań przy Kominku. Czwórka finalistów (mamy nadzieję, że wszyscy od nas) awansuje następnie do trzeciego etapu rozgrywek, gdzie walka idzie już o realną kasę.

Oto zwycięzcy turnieju oficjalnego Spotkania przy Kominku WoWCenter.pl na Zamku Ksiaż:

Dawid "Yossarian" Borawski
Patryk "Gimpek" Garczyk
Mateusz "Majonez" Jadach
Paul "ReTTy" Paczyński
Paweł "Zupa" Sopuch


/Files/kominek_ksiaz_zd2.jpg

Również w niedzielnych, już mniej oficjalnych turniejach Hearthstone i Heroes of the Storm nagrodziliśmy najlepszych graczy i drużyny. W turnieju wirtualnej karcianki zwyciężył trafka, zaś tytuł najlepszej drużyny Heroes of the Storm festiwalu Game Days 2015 zgarnął klan Dark Venom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w rozgrywkach w czasie kominkowego weekendu! Gratulujemy zwycięzcom, a w szczególności naszym oficjalnym Hearthstone'owym mistrzom, za których trzymamy kciuki w kolejnych etapach!

Dziękujemy za wsparcie!

Słowa podziękowania należą się także dobrym duchom naszego przedsięwzięcia, bez których nie moglibyśmy rozdać w ramach Kominka tych wszystkich wspaniałych nagród, z jakimi wielu z Was opuszczało Zamek Ksiaż.

http://wowcenter.pl/Files/blizzard_logo_m76.pnghttp://www.insignis.pl/system/static/img/logo_insignis.pnghttp://wowcenter.pl/Files/cdppl_logo.png


Serdecznie dziękujemy Blizzard Entertainment i jego europejskiemu zespołowi ds. społeczności, a także Wydawnictwu Insignis, wydającemu w Polsce książki ze świata Warcrafta, Starcrafta i Diablo, oraz firmie cdp.pl - polskiemu dystrybutorowi gier Blizzard Entertainment. Jesteście super!

Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy też do Piotra "Ventasa" Budaka oraz Eweliny Plewy za całokształt wsparcia, a w detalu za cudowny humor, jak zawsze pyszne, piękne pierniczki, foto- i wideo-dokumentację całego wydarzenia oraz wartościowe wykłady o historii Warcrafta! Dziękujemy również pięknie Ryszardowi "Rysławowi" Chojnowskiemu za przyjęcie zaproszenia i wykład na temat lokalizacji gier i początków komputerowego Wiedźmina, a także długie rozmowy przy kominku! Dzięki, że byliście z nami!

Kominek na zdjęciu, na filmie

Wszystkim obecnym w zeszły weekend na Zamku Książ, a także (a może w szczególności?) tym, którzy jednak nie dotarli, prezentujemy obszerną galerię zdjęć z naszego wyjątkowego Spotkania przy Kominku. Przez naszą Salę Konrada przetoczyło się tysiące gości, ale jeśli pobyliście z nami dłuższą chwilę, to jest wielce prawdopodobne, że gdzieś się tam odnajdziecie! Nie zapomnijcie się otagować! :-)

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

Wyjątkowe, dwudniowe Spotkanie przy Kominku w magicznym Zamku Książ w Wałbrzychu! Nasza ekipa WoWCenter.pl i...

Posted by WoWCenter.pl on 29 maja 2015


Ventass stanął na wysokości zadania nie tylko jako prelegent, ale także rasowy reporter! Poniżej obejrzycie jego bardzo obszerną, niemal półgodzinną relację wideo z Game Days i naszego Kominka na Zamku Ksiaż. W niej między innymi niezwykle wartościowy wywiad z Rysławem na temat lokalizacji i nazw własnych, a także rozmowy z autorem świetnych modeli rodem z Gwiezdnych Wojen czy moją skromną osobą. Gorąco polecamy!Dziękujemy, że wpadliście na Spotkanie przy Kominku na Zamku Książ w Wałbrzychu!
To był fantastyczny weekend, oby do następnego razu!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz