WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Spotkanie przy Kominku na Zamku Książ: Panele, których nie wolno przegapić!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Wydarzenie

Spotkanie przy Kominku na Zamku Książ: Panele, których nie wolno przegapić!

  Kumbol:
http://wowcenter.pl/Files/kominek_ksiaz_mini.jpgFestiwal Game Days 2015 na Zamku Książ w Wałbrzychu już w ten weekend, a tam nasze wyjątkowe Spotkanie przy Kominku i szereg atrakcji dla fanów gier Blizzarda. Wiecie już, że epicentrum aktywności związanych z Hearthstone'm i Heroes of the Storm będzie Sala Konrada (na półpiętrze - to jedna z pierwszych sal, na jakie traficie!). Tuż za jej rogiem, po sąsiedzku, mieści się zamkowa Sala Kinowa, w której odbywać się będzie część merytoryczna festiwalu. Mamy i tam nasz WoWCenterowy wkład.Historia uniwersum Warcrafta
Piotr "Ventas" Budak


30.05.2015 (sobota), 13:00 - 14:30
31.05.2015 (niedziela), 13:00 - 14:00


/Files/ventaski_mini.jpgTak jest, autor doskonale przyjętej przez Was Pradawnej Kroniki wychodzi do ludzi! Na swojej prelekcji Ventas opowie o najważniejszych wydarzeniach, jakie ukształtowały uniwersum Warcrafta. Dowiecie się więcej o Starych Bogach, rodzimych rasach Azeroth i tych, których obecność zawdzięczamy ingerencji tytanów. Nie zabraknie mnóstwa ciekawostek, anegdot i faktów na temat Warcrafta, o jakich nie mieliście pojęcia. Wykład Piotra Budaka ubarwią ponadto drobne machinimowe wstawki. Nie można też zapomnieć o "Ventaskach" - na słuchaczy i kominkowych gości czekać będzie ten specjalny, słodki poczęstunek.

Jeśli pasjonujecie się historią Warcrafta, zapewne wypatrujecie na horyzoncie wieści o drugim tomie Pradawnej Kroniki. Miło nam oznajmić, że losy kontynuacji tej polskiej wirtualnej encyklopedii fabuły Warcrafta zostaną ogłoszone właśnie podczas wykładu Ventasa na Zamku Książ. II tom Kroniki jest bliżej, niż Wam się wydaje!

Więcej informacji o wykładzie Ventasa oraz Pradawnej Kronice znajdziecie na fanpage'u autora./Images/Other/fancydivider.gif

Od tłumaczeń do Wiedźmina i z powrotem
Ryszard "Rysław" Chojnowski


30.05.2015 (sobota), 15:00 - 16:00

/Files/ryslaw_panel_mini.jpg Zamek Książ w ten weekend będzie gościł także innego bardzo wyjątkowego gościa. Ryszard "Rysław" Chojnowski, szef firmy Albion specjalizującej się w lokalizowaniu gier na język polski, wygłosi w sobotnie popołudnie godzinną prelekcję na temat fachu tłumacza gier i wielu wyzwań wiążących się z tym zawodem. Warto przypomnieć, że to właśnie Rysław i jego firma są odpowiedzialni za niemal wszystkie polonizacje gier Blizzard Entertainment.

Rysław opowie także o epizodzie z jego kariery, o którym niedawno zrobiło się bardzo głośno. Otóż Ryszard był swego czasu kierownikiem produkcji pierwszej części komputerowego Wiedźmina, kiedy ta wykluwała się jeszcze w kazamatach CD Projektu w studiu w Łodzi. Po publikacji filmu z unikalnym materiałem pochodzącym z bardzo wczesnej wersji Wiedźmina świat zainteresował się genezą polskiego hitu, a o Rysławie pisało między innymi Kotaku czy PC Gamer. Na swoim wykładzie na Zamku Książ autor Angielskiego dla graczy powróci do tego tematu i będziecie mogli dowiedzieć się więcej o początkach elektronicznego Wiedźmina.

Więcej o Rysławie dowiecie się z naszego niedawnego artykułu przedstawiającego sylwetkę Ryszarda./Images/Other/fancydivider.gif

Jak widzicie, warto będzie wybrać się do Wałbrzycha w ten weekend. Mamy nadzieję, że wspólnie z szacownymi prelegentami dostarczymy wszystkich przybyłym masę dobrej zabawy!

Pełny program festiwalu Game Days 2015 znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia./Files/gamedays_logo.jpg

Bądźcie z nami w sobotę i niedzielę, 30 i 31 maja 2015 na Zamku Książ w Wałbrzychu! Takiego Spotkania przy Kominku jeszcze nie było!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz