WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Alfa testy Warlords of Draenor otwarte dla rodziny i przyjaciół Blizzarda. I streamerów. I fansite'ów.

Ważne

Alfa testy Warlords of Draenor otwarte dla rodziny i przyjaciół Blizzarda. I streamerów. I fansite'ów.

  Kumbol:
Testy dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor, po dłuższej stagnacji, wkraczają w kolejną fazę. Robi się znajomo - "Friends & Family Alpha" właśnie wystartowała! Tym razem są w niej jednak pewne nowości - całość jest publiczna, a więc nagrywać, streamować czy screenshotować można do woli. Drugą nowością jest to, że Blizzard do grona przyjaciół zaliczył tym razem również część streamerów, prasę oraz strony fanowskie. Także i my znaleźliśmy się w tym szacownym gronie - mamy alfę Warlords of Draenor i szykujemy się do szerokiego jest opisywania. Niech no tylko zacznie się weekend...

/Files/wod_alfa_zapro.jpg

Cytat z: Takralus (źródło)
Wysłaliśmy niewielką liczbę zaproszeń do testów wersji alfa dodatku Warlords of Draenor. Ta pierwsza faza testów, dotąd zwana "Friends & Family" (Dla przyjaciół i rodziny) z racji swojego ograniczonego zasięgu, została udostępniona rodzinie i przyjaciołom pracowników Blizzarda, a także części streamerów, przedstawicielom prasy i stron fanowskich. Testerzy mogą do woli udostępniać zrzuty ekranowe, nagrania wideo czy nadawać rozgrywkę na żywo w internecie, a także dyskutować o swoich doświadczeniach na forum poświęconemu testom Alfa.

Ta pierwsza fala zaproszeń jest bardzo ograniczona. Kolejne będziemy rozsyłać w miarę postępu prac nad dodatkiem. Tymczasem zachęcamy do odwiedzania stron fanowskich po nowości i informacje, oglądania streamów na platformie Twitch, a także śledzenia strony WorldofWarcraft.com, by nie przegapić żadnych ogłoszeń. Pełne noty wersji alfa znajdziecie tutaj!

Pamiętajcie, że nie dystrybuujemy żadnych kluczy w czasie trwania testów alfa Warlords of Draenor. Wystrzegajcie się więc wszelkich prób oszustwa i naciągania. W każdej chwili możecie sprawdzić, czy zostaliście zaproszeni, przez zalogowanie się na swoim koncie Battle.net i rzut okiem na listę przypisanych licencji gier. Nigdy nie będziecie musieli klikać w żaden link w wiadomości email, by potwierdzić zaproszenie do testów. Odwiedźcie naszą stronę dot. bezpieczeństwa, by nauczyć się odróżniać próby wyłudzenia danych konta i różne oszustwa.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w przyszłej fazie testów dodatku do World of Warcraft lub jakiejkolwiek innej serii Blizzarda, możecie wyrazić taką chęć tutaj. Inne możliwości zyskania dostępu do wersji testowej będą ogłaszane w miarę ich udostępniania. Sugerujemy mieć rękę na pulsie.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz