WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Przedsprzedaż Warlords of Draenor rozpoczęta - premiera dodatku jesienią, płatny awans postaci stał się rzeczywistością

Ważne

Przedsprzedaż Warlords of Draenor rozpoczęta - premiera dodatku jesienią, płatny awans postaci stał się rzeczywistością

  Kumbol:
/Files/wod_presale_3.jpg

Po wczorajszym odkryciu promocyjnego filmiku, ogłoszenie sprzed chwili było tylko kwestią czasu. Blizzard Entertainment właśnie ogłosił rozpoczęcie przedsprzedaży dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor! Wiąże się z tym kilka ekscytujących, ale też kontrowersyjnych kwestii:
 • Dodatek Warlords of Draenor jest już dostępny w przedsprzedaży i kosztuje 44,99 euro (~189,99 zł) w wersji standardowej i 59,99 euro (~252,70 zł) w edycji cyfrowej deluxe. To NIE są oficjalne polskie ceny. W Polsce można spodziewać się dodatku w sugerowanej cenie 129,99 zł około 139 zł. Dodatek jest droższy od Mists of Pandaria w dniu premiery o 10 euro.
 • Obydwie edycje zawierają jeden darmowy awans wybranej postaci do 90 poziomu.
 • Dodatkowy, płatny awans kolejnych postaci na poziom 90 stał się faktem. Kosztuje 50 euro (~210,70 zł) - więcej niż sam dodatek. Można go nabyć poprzez Sklep Battle.net lub bezpośrednio wewnątrz gry, we wbudowanym sklepiku.
 • Awans postaci otrzymywany w ramach dodatku oraz dodatkowo płatny są dostępne i działają już teraz.
 • Blizzard zapowiedział, że premiera dodatku World of Warcraft: Warlords of Draenor nastąpi jesienią 2014, nie później niż 20 grudnia 2014.
 • Bonusy dołączone do Cyfrowej edycji Deluxe to wierzchowiec Dread Raven, zwierzak Dread Hatchling, portrety Grommasza Piekłorycza i Czarnorękiego do StarCraft II i Proporzec Wojennej Pieśni w Diablo III.


Cytat z: Blizzard (źródło)
Tej jesieni wraz z premierą dodatku Warlords of Draenor nieustraszeni bohaterowie Azeroth staną oko w oko z mityczną potęgą Żelaznej Hordy. Przygotuj się do wyprawy na Draenor, zamawiając cyfrową wersję rozszerzenia i awansując wybraną postać na poziom 90.

Żelazna Horda musi zostać powstrzymana! Garrosz Piekłorycz zbiegł w przeszłość i połączył siły ze swym ojcem Grommaszem, bezwzględnym wodzem klanu Wojennej Pieśni. Razem chcą uczynić z orków na Draenorze potężną machinę wojenną.

Budowa Mrocznego Portalu postępuje, a inwazja na Azeroth wydaje się nieuchronna. Udajcie się w podróż na dawny Draenor – do świata pełnego olbrzymów i potworów, ojczyzny legendarnych wodzów orkowych klanów. Zmierzcie się z niebezpieczeństwami, jakie kryje ta dzika, nieokiełznana kraina i zetrzyjcie w pył potęgę Żelaznej Hordy, nim będzie za późno, by ocalić przyszłość!


Już za kilka miesięcy – wraz z premierą dodatku Warlords of Draenor jesienią tego roku – stawicie czoło legendarnym wodzom orkowych klanów i ich potężnej Żelaznej Hordzie. Przygotujcie się do tego wyzwania, zamawiając rozszerzenie w wersji cyfrowej przed premierą i korzystając z usługi awansu wybranej postaci na poziom 90*.


Aby powstrzymać rozpędzoną machinę wojenną Garrosza, będziecie musieli zyskać sojuszników i zbudować potężną warownię, przemierzyć nowe obszary i podziemia, a także zmierzyć się z nowymi rajdami i scenariuszami. Pozwoli wam to zdobyć zasoby konieczne do wypełnienia waszej niebezpiecznej misji oraz osiągnąć 100 poziom doświadczenia i nowe szczyty potęgi.

Chcecie jeszcze przed premierą dodatku awansować więcej postaci na poziom 90? Oprócz zapewnienia sobie jednego darmowego awansu w ramach zamówienia Warlords of Draenor możecie teraz [ur=LINK tę usługę[/url] bezpośrednio w grze. Obejrzyjcie poniższy filmik, aby dowiedzieć się więcej na ten temat:Dodatek Warlords of Draenor jest dostępny w przedsprzedaży w wersji cyfrowej w dwóch wersjach: edycji standardowej i edycji cyfrowej deluxe. Ta druga zawiera szereg dodatków cyfrowych do waszych ulubionych gier Blizzarda:

 • wierzchowca Dread Raven (Kruk Grozy) oraz zwierzaka Dread Hatchling (Pisklę Grozy) do gry World of Warcraft;
 • portrety wodzów Żelaznej Hordy – Grommasza Piekłorycza i Czarnorękiego – które zasieją strach w sercach waszych przeciwników w grze StarCraft II;
 • naznaczony setkami bitew Proporzec Wojennej Pieśni, który będziecie mogli rozwinąć nad usłanym truchłami demonów pobojowisku w Diablo III.

Jak wspominaliśmy powyżej, zakup jednej z tych dwóch edycji zapewni wam także dostęp do jednego darmowego błyskawicznego awansu postaci na poziom 90. Będziecie mogli skorzystać z tej usługi po sfinalizowaniu zakupu.*

Oto, jak prezentują się wymienione powyżej dodatki:

/Files/wod_digitaldeluxe_1.jpg
Wierzchowiec Dread Raven i zwierzak Dread Hatchling

/Files/wod_digitaldeluxe_2.jpg
Portrety Grommasza Piekłorycza oraz Czarnorękiego

/Files/wod_digitaldeluxe_3.jpg
Proporzec Wojennej Pieśni


Rozszerzenie Warlords of Draenor otrzyma także edycję kolekcjonerską, która będzie dostępna w ograniczonych ilościach w wybranych punktach sprzedaży. Znajdą się w niej dodatki cyfrowe dołączane do edycji cyfrowej deluxe oraz szereg wyjątkowych artefaktów, które warto zabrać ze sobą na wyprawę na Draenor, w tym album w twardej oprawie, film o kulisach produkcji na DVD i Blu-Ray, podkładka pod mysz oraz płyta CD ze ścieżką dźwiękową. Skontaktujcie się ze swoim ulubionym sklepem, aby uzyskać więcej informacji na temat zamówień przedpremierowych na edycję kolekcjonerską. Więcej informacji na jej temat podamy bliżej daty premiery.

Najświeższe wiadomości dotyczące zaplanowanej na jesień premiery Warlords of Draenor znajdziecie na oficjalnej stronie dodatku. Zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnym komunikatem prasowym.

FAQ

Jak działa usługa awansu postaci?


Po dokonaniu zakupu przedpremierowego dodatku Warlords of Draenor* lub wykupieniu usługi awansu postaci w grze na ekranie wyboru bohatera w World of Warcraft pojawi się ikona umożliwiająca awansowanie wybranej postaci. Kiedy już wykupisz usługę, możesz kliknąć tę ikonę w dowolnym momencie, by skorzystać z możliwości awansowania postaci – nie ma potrzeby robić tego od razu. Przypominamy, że awans postaci jest nieodwracalny, więc dobrze się zastanów, zanim dokonasz ostatecznego wyboru.

Jeśli awansujesz postać na poziomie 60 lub wyższym, otrzymasz dodatkowe premie: twoja postać uzyska poziom 600 w obu głównych profesjach (zostaniesz więc od razu mistrzem w swoim fachu). Jeśli awansujesz istniejącą postać i chcesz zmienić profesje, dokonaj zmiany zanim skorzystasz z usługi. A jeśli do poziomu 60 brakuje ci tych kilku dodatkowych punktów doświadczenia, dobrym pomysłem może się okazać zachowanie tej opcji na później – możliwość awansu będzie na ciebie czekać.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę dot. usługi awansu postaci, obejrzyj nasz wideo-poradnik lub zajrzyj do artykułu pomocy.

Jakie przedmioty otrzyma postać awansowana na poziom 90?

Kiedy awansujesz postać na poziom 90 (niezależnie od tego, czy jest to nowo utworzona postać na poziomie 1, czy bohater, który zdobył już nieco doświadczenia), otrzymasz następujące elementy ekwipunku:

 • 150 sztuk złota;
 • 4 sztuki sakw z 22 miejscami na przedmioty (Embersilk Bag);
 • 20 sztuk żywności;
 • Pełny zestaw wyposażenia poziomu 483 (niebieskie przedmioty), dostosowany do specjalizacji postaci;
 • Jeśli ulepszana postać ma poziom 60 lub wyższy, automatycznie zyskuje poziom 600 w swoich aktualnych głównych profesjach oraz w pierwszej pomocy (First Aid) – jak zaznaczono powyżej;
 • Standardowy latający wierzchowiec danej frakcji – dla Przymierza gryf (Gryphon), dla Hordy chimera (Wind Rider);
 • Poziom Artisan Flying dla postaci dosiadających latających wierzchowców (o jeden poziom niższy od maksymalnej szybkości lotu);
 • Opanowane zdolności dosiadania latających wierzchowców w Północnej Grani (Northrend), Kalimdorze, Wschodnich Królestwach (Eastern Kingdoms) i Pandarii.

Czy mogę zastosować swój awans do wybranej postaci na dowolnym koncie World of Warcraft?

To zależy! Po dokonaniu przez ciebie zakupu przedpremierowego dodatku ikona awansu postaci pojawi się wyłącznie po zalogowaniu na to konto WoW, które zostało ulepszone do Warlords of Draenor. Jeśli zakupisz samą możliwość awansu postaci, wykorzystasz ją na dowolnym, kwalifikującym się do tego koncie World of Warcraft powiązanym z twoim kontem Battle.net.

Jeśli ulepszasz starter World of Warcraft bezpośrednio do Warlords of Draenor, uzyskanie dostępu do możliwości awansu postaci na poziom 90 może zająć maksymalnie 72 godziny.

Chcę kupić edycję cyfrową deluxe. Kiedy otrzymam swoją zawartość dodatkową w grze?


Jeśli zakupisz edycję cyfrową deluxe, natychmiast otrzymasz swojego zwierzaka i wierzchowca w World of Warcraft, a także gadżety cyfrowe w grach StarCraft II oraz Diablo III.

Czy uzyskam możliwość awansowania postaci natychmiast, jeśli zdecyduję się na zakup wersji pudełkowej wydania standardowego gry lub edycji kolekcjonerskiej?

Gracze, którzy zakupią wersje pudełkowe gry (zarówno edycje standardowe, jak i EK), uzyskają możliwość awansowania postaci, kiedy otrzymają swoje egzemplarze gry, tj. najwcześniej w dniu premiery dodatku.

Jeśli chcesz otrzymać możliwość ulepszenia postaci natychmiast*, możesz dokonać przedpremierowego zakupu dodatku w sklepie Battle.net za pomocą rozmaitych metod płatności (w tym kart zasilających Battle.net).


*Gracze, którzy ulepszają Starter World of Warcraft do poziomu Warlords of Draenor, muszą poczekać na zniesienie ograniczeń edycji startowej (co może zająć maksymalnie 72 godziny), zanim będą mogli skorzystać z usługi awansu postaci.


Komunikat prasowy


Cytat z: Blizzard (źródło)
PRZEDSPRZEDAŻ WARLORDS OF DRAENOR™ ROZPOCZĘTA ŻELAZNA HORDA RUSZY DO ATAKU JESIENIĄ!

Dokonaj zakupu przedpremierowego piątego dodatku do World of Warcraft® już dziś
i natychmiast awansuj wybraną postać na poziom 90†


PARYŻ, Francja —10 marca 2014 r.— Jesienią gracze w World of Warcraft® z całego świata zmierzą się z legendarnymi wodzami orczych klanów z krwawej historii uniwersum Warcrafta® za sprawą dodatku Warlords of Draenor™, który trafi wówczas do sprzedaży. Bohaterowie Azeroth mogą przygotować się na nadchodzącą ofensywę Żelaznej Hordy już dziś, dokonując zakupu przedpremierowego dodatku w wersji cyfrowej na stronie www.worldofwarcraft.com/warlords. Gracze, którzy odpowiedzą na wezwanie do broni, będą mogli natychmiast awansować wybraną postać na poziom 90†, dzięki czemu dołączą do znajomych na polu bitwy i spojrzą na najnowszą zawartość w grze z zupełnie nowej perspektywy. ††

Piąty dodatek do cieszącej się wielkim uznaniem gry MMORPG spółki Blizzard Entertainment zabierze graczy w podróż do nieokiełznanego świata Draenoru, gdzie wódz orków Grommasz Piekłorycz chce uczynić z Żelaznej Hordy potężne narzędzie podbojów, która wstrząśnie posadami świata. Bohaterowie Hordy i Przymierza muszą stawić czoło niezliczonym przeciwnościom, stworzyć w Draenorze bazę wypadową i pozyskać dla swojej sprawy odważnych sojuszników, by powstrzymać machinę wojenną orków.

„W Warlords of Draenor gracze zapuszczą się na całkowicie niezbadane terytorium” – powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Nowe funkcje i elementy, jak choćby warownia, umożliwią bohaterom Azeroth objęcie roli przywódczej na skalę niespotykaną dotychczas w sadze Warcrafta. Z kolei opcja natychmiastowego awansu postaci na poziom 90 gracze pozwoli im od razu rzucić się w wir walki. Jest to najlepszy moment, by ruszyć do boju po stronie Przymierza lub Hordy.”

Wraz z jesienną premierą Warlords of Draenor wprowadzi do gry wiele różnorodnych funkcji oraz elementów przeznaczonych dla zaprawionych w bojach weteranów i nowych rekrutów:

 • Odkryj nowy, dziki świat: przemierzaj nieprzyjazny, surowy świat Draenoru, który jest ojczyzną ras orków i draenei. Zastaniesz go takim, jaki był niegdyś, i wyruszysz w epicką podróż, odwiedzając zupełnie nowe obszary u boku najsłynniejszych herosów z historii uniwersum Warcrafta.
 • Zbuduj własną warownię: wznieś własną twierdzę w Draenorze, rozbuduj ją i zostań jej dowódcą. Zgromadź towarzyszy i zbieraj z ich pomocą zasoby oraz wysyłaj ich na misje.
 • Błyskawicznie awansuj postać do poziomu 90†: bezpośrednio po dokonaniu zakupu przedpremierowego dodatku awansuj wybranego bohatera do poziomu 90, dzięki czemu błyskawicznie osiągniesz pełną gotowość bojową i z łatwością rzucisz się w wir nowych przygód w towarzystwie znajomych.
 • Podziwiaj nowe modele postaci: całkowicie odświeżono modele oraz animacje wielu spośród starszych, grywalnych ras, zachowując jednocześnie niepowtarzalny styl charakterystyczny dla World of Warcraft.
 • Rzuć wyzwanie przygodzie do poziomu 100: zdobądź niespotykane wcześniej moce i odblokuj premie, które dodatkowo wzmocnią twoje zdolności podczas awansowania na 100 poziom doświadczenia.
 • ... i nie tylko: zmierz się z nowymi podziemiami, rajdami, scenariuszami, polami bitew i trybami wyzwań. Bez względu na to, jaką zawartość lubisz najbardziej, czekają cię nowe przygody.

Dodatek Warlords of Draenor będzie dostępny w wydaniu standardowym (w wersji cyfrowej i pudełkowej), które zakupić można w przedsprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 44,99 EUR. Gracze mają również możliwość ulepszenia swojego zamówienia do cyfrowej wersji deluxe (sugerowana cena detaliczna 59,99 EUR), obejmującej następującą zawartość dodatkową do World of Warcraft oraz innych gier Blizzarda – dostępną od chwili dokonania zakupu przedpremierowego:

 • World of Warcraft – wierzchowiec Dread Raven (Kruk Grozy) oraz zwierzak Dread Hatchling (Pisklę Grozy): Zasiej trwogę i lęk w sercach wrogów, spadając na nich na grzbiecie zrodzonego z mroków nocy Kruka Grozy – śmiertelnego potomka Anzu. Przygarnij także zabójczo urocze Pisklę Grozy i zawojuj arenę walk zwierzaków.
 • StarCraft® II – portrety wodzów Żelaznej Hordy: Dzięki dwóm ekskluzywnym portretom w grze StarCraft II zyskasz nieposkromioną siłę najpotężniejszych wodzów Żelaznej Hordy – Grommasza Piekłorycza i Czarnorękiego – by stanąć do walki z tyranią Dominium w sektorze Koprulu.
 • Diablo® III – Proporzec Wojennej Pieśni: Rozwiń ten naznaczony setkami bitew proporzec i skieruj gniew klanu Wojennej Pieśni przeciwko demonom Płonących Piekieł i sługom Śmierci w grze Diablo III.

Gracze, którzy dokonają zakupu cyfrowej edycji standardowej bądź cyfrowej edycji deluxe w sklepie Battle.net pod adresem www.worldofwarcraft.com/warlords, będą mogli natychmiast† awansować jedną, wybraną przez siebie postać na poziom 90, co umożliwi im sprawdzenie nowej zawartości w grze u boku przyjaci󳆆. Gracze pragnący awansować wiele postaci na poziom 90 mogą teraz zakupić awans bezpośrednio w grze, w cenie 50 EUR za sztukę. Szczegółowe informacje na temat szybkiego awansu postaci, a także dotyczące ekwipunku, umiejętności i dodatkowego wyposażenia, które otrzymają postaci awansowane na poziom 90, znaleźć można na stronie www.worldofwarcraft.com.

Edycja kolekcjonerska dodatku Warlords of Draenor będzie dostępna wyłącznie w wersji pudełkowej i będzie zawierać wszystkie elementy cyfrowej wersji deluxe, a także album z grafikami z dodatku w twardej oprawie, zestaw DVD/Blu-Ray z materiałami zza kulis produkcji, płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry oraz podkładkę pod mysz ozdobioną grafiką z Warlords of Draenor. Edycja kolekcjonerska będzie dostępna u wybranych sprzedawców w sugerowanej cenie detalicznej 79,99 EUR. Zalecamy graczom wcześniejsze sprawdzenie oferty i dostępności produktów w lokalnych punktach sprzedaży. Osoby zainteresowane zakupem powinny jak najszybciej złożyć zamówienie przedpremierowe, ponieważ liczba egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej jest ograniczona.

Oprócz wersji angielskiej Warlords of Draenor zostanie w pełni zlokalizowany w następujących językach: hiszpański (odmiana południowoamerykańska), portugalski (odmiana brazylijska), francuski, niemiecki, włoski, hiszpański (odmiana europejska), rosyjski, koreański oraz chiński (w wersji tradycyjnej i uproszczonej). Więcej informacji na temat Warlords of Draenor znaleźć można pod adresem www.worldofwarcraft.com/warlords, gdzie można także dokonać zakupu dodatku w przedsprzedaży.

Blizzard Entertainment pracuje obecnie nad różnymi grami, dlatego oferuje zatrudnienie na wielu stanowiskach. Więcej informacji oraz instrukcje dotyczące aplikowania znaleźć można na stronie http://jobs.blizzard.com.

†Gracze ulepszający Starter World of Warcraft do Warlords of Draenor uzyskają dostęp do możliwości awansu postaci na poziom 90 po zniesieniu ograniczeń związanych z kontem próbnym (może to zająć maksymalnie 72 godziny).

††Wymagane jest posiadanie wszystkich odpowiednich dodatków do World of Warcraft.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz