WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Blizzard na gamescom 2013: gry, harmonogram i specjalna konferencja prasowa z Diablo w tle

Wydarzenie

Blizzard na gamescom 2013: gry, harmonogram i specjalna konferencja prasowa z Diablo w tle

  Kumbol:
Między 21 i 25 sierpnia niemiecka Kolonia ponownie stanie się stolicą gier wideo. W tych dniach odbywają się największe targi gier na świecie - gamescom 2013. Blizzard Entertainment będzie tam jak co roku, a przywozi ze sobą najnowsze gry, masę zabawy na wielkiej scenie swojego stoiska oraz tajemniczą konferencję prasową, która najpewniej dotyczyć będzie w większości Diablo III.

Cytat z: Blizzard (źródło)
/Files/gc13_header.jpg

Już za niecały miesiąc Blizzard Entertainment uda się na największą na świecie imprezę poświęconą grom – targi gamescom w Kolonii. W dniach 21-25 sierpnia położone nad Renem niemieckie miasto będzie gościć niezliczone rzesze graczy, na których czekają wyjątkowe wydarzenia, konkursy i inne atrakcje... no i oczywiście możliwość zagrania w najnowsze tytuły!

W tym roku strefa Blizzarda będzie większa niż kiedykolwiek, dzięki czemu pokażemy wam więcej gier niż zwykle. Uczestnicy targów będą mogli zagrać w:
  • Diablo III na PC i konsolę PlayStation 3 – Rzućcie wyzwanie Płonącym Piekłom i sprawcie łupnia zastępom demonów; na targach gamescom wersja na konsolę będzie po raz pierwszy dostępna w Europie!
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft (PC) – Nasza karcianka po raz pierwszy pojawi się w Europie!
  • World of Warcraft (PC) – Sprawdźcie, co zawiera aktualizacja 5.4!

Zaglądajcie na nasze strony przed rozpoczęciem targów, aby dowiedzieć się, co takiego szykujemy dla was w strefie Blizzarda. Możecie spodziewać się quizów, konkursu zdobywania doświadczenia, meczów pokazowych, konkursu tanecznego World of Warcraft oraz wielu innych atrakcji. Nawiasem mówiąc, wciąż trwają zapisy na konkurs na najlepszy kostium!

Aby dowiedzieć się więcej o naszych planach na targi w Kolonii, zajrzyjcie na naszą nową stronę poświęconą obecności Blizzarda na gamescom 2013.

Jak już zawędrujecie na oficjalną stronę Blizzarda na gamescom 2013 (swoją drogą, po raz pierwszy jest tak wypasiona, co rozbudza emocje wobec potencjalnych dużych niusów z Kolonii), kliknijcie w Hearthstone'ową żabę. Ach te smaczki.

Co do rozkładu jazdy atrakcji na stoisku:

Cytat z: Blizzard (źródło)
/Files/gc13_header2.jpg

Właśnie opublikowaliśmy program wszystkich wydarzeń, jakie odbędą się w strefie Blizzarda na tegorocznych targach gamescom – możecie liczyć na sporą dozę świetnej rozrywki i wiele okazji do grania!

Co dla was przygotowaliśmy? Koncerty na żywo, quizy ze wspaniałymi nagrodami, konkursy – kostiumowy i taneczny, mecze pokazowe w StarCrafta II, rajdy na żywo, konkurs zdobywania poziomów w WoW i rywalizację w modach z Salonu Gier StarCrafta II, jak również spotkania z deweloperami, na których będzie można zdobyć autografy twórców World of Warcraft, Diablo i Hearthstone. Atrakcji jest tak wiele, że praktycznie nie będziecie musieli opuszczać naszej strefy, aby się dobrze bawić!

Zapoznajcie się z programem na gamescom 2013 już teraz i zacznijcie planować swoją wizytę w Kolonii, tak aby nic nie przegapić! Wystarczy zajrzeć do specjalnej sekcji na naszej stronie poświęconej obecności Blizzarda na targach w Niemczech. Możecie także pobrać program w formacie PDF (w języku angielskim).

Do zobaczenia już za kilka tygodni!

W programie nie wspomina się o tajemniczej konferencji prasowej, ale wiemy, że takowa będzie mieć miejsce. Zamieć planuje ją na 21 sierpnia (dzień tylko dla mediów), na godzinę 11:30 czasu polskiego. Przedstawicieli prasy zaprasza w następujący sposób:

Cytat z: Blizzard (źródło)
“Blizzard Entertainment zaprasza Cię na konferencję prasową podczas pierwszego dnia targów gamescom 2013. Szykujemy specjalne ogłoszenie, które z pewnością przykuje uwagę Niebios, Płonących Piekieł i wszystkich miejsc skrytych w cieniu między nimi.”

Ogłoszenie dotyczyć będzie Diablo III - to oczywista oczywistość. Czy będzie to dodatek, wyczekiwana zapowiedź gruntownych zmian w itemizacji i rozgrywce, czy też coś związanego z wersją konsolową - nie wiadomo. Czy konferencja skupi się wyłącznie na Diablo? Niekoniecznie - do Kolonii zjadą bowiem także deweloperzy World of Warcraft i Hearthstone'a. Być może dowiemy się czegoś o patchu 5.5, którego prawdopodobieństwo jest tym większe, im większa przepaść dzielić będzie premierę 5.4 i listopadowy BlizzCon (gdzie ujawniony zostanie kolejny dodatek). Jest na co czekać.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz