WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mists of Pandaria: Zapowiedź stref - Krasarang Wilds

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Mists of Pandaria: Zapowiedź stref - Krasarang Wilds

  Tommy:
Cytat z: Nethaera (źródło)

Wzdłuż południowego wybrzeża Pandarii rozciąga się niegościnna dżungla znana jako Krasarang Wilds. Oddzielona od idyllicznej Valley of Four Wind przez ogromny klif Wind’s Edge, jest miejscem, gdzie można przeżyć niesamowite przygody. Dzisiaj rozmawiamy o tej lokacji i jej mrocznych sekretach z Zachem Owensem - jednym z projektantów zadań.

Wood of Staves Hero


Krasarang Wilds Hero


P: Mógłbyś wymienić trzy z twoich ulubionych lokacji lub miejsc, które według ciebie każdy gracz powinien odwiedzić podczas swojej pierwszej wizyty w Krasarang Wilds?

O: Tylko trzy?! No to nie będzie łatwo. Dżungle Krasarang Wilds są tak samo piękne jak zabójcze. Często łapię się na tym, że po prostu gapię się na drzewa w poszukiwaniu jakiegoś ruchu, wsiąkając dźwięki wydawane przez płynącą rzekę i okoliczną faunę. Nie trzeba długo czekać aż wasze oczy spoczną na jakiejś ruinie i innych rzeczach zakopanych pod drzewami.

Po pierwsze – Ruins of Dojan. Znajdują się we wschodniej części lokacji i tworzą olśniewającą kolekcję architektury dawno pozostawionej przez złowrogich mogu w trakcie szczytu ich potęgi. Plemiona mogu powróciły do tych starożytnych ruin w poszukiwaniu reliktów i broni porzuconych przez ich przodków. Właśnie te ruiny stanowią bazę wypadową wykorzystywaną przez mogu do nękania nowo przybyłych taurenów Sunwalkers z Thunder Cleft oraz nocnych elfów w Incursion. Pilnie potrzeba bohatera, który wspomoże Hordę i Przymierzę zanim zostaną zgładzeni przez mogu.

Drugą lokacją na liście jest jeden z moich ulubionych budynków w Pandarii. W najgłębszej części dżungli stoi ukryta potężna budowla – Temple of the Red Crane. Kiedyś symbol nadziei Pandarii, obecnie świątynia oblegana jest przez Sha of Despair. Gracze będą mieli okazję walczyć ramię w ramię z potężnymi mnichami Red Crane i młodym ludzkim księciem w celu uwolnienia August Celestial od ucieleśnienia Rozpaczy.

Na końcu coś dla fanów ekstremalnego wędkowania – koniecznie musicie odwiedzić Angler’s Wharf! Najlepsi wędkarze z całego Azeroth zdołali dotrzeć do tego odległego miejsca znajdującego się na południowym krańcu Krasarang. Tam gracze spotkają starych znajomych oraz nowe legendy ze świata sportowego połowu ryb. Niezależnie, czy jesteś fanem stania nad wodą z kijem w oczekiwaniu na branie, czy szukasz przygód, w tym pięknym miejscu znajdziesz i jedno, i drugie.


P: Pod względem fabuły – jakie najważniejsze rzeczy dzieją się w tej lokacji?

O: Historia w Krasarang Wilds postępuje skokowo. Gracze podróżując ze wschodu na zachód walczą z Sha of Despair, równocześnie wspomagając Przymierze lub Hordę. W połączeniu z kilkoma mniejszymi centrami zadań gracze stają się protagonistami, będącymi symbolem nadziei dla całej lokacji.

Krasarang Wilds mają skomplikowaną historię i w tej antycznej dżungli pod poszyciem roślin ukrywają się nie tylko zwierzęta. Od wielu stuleci uwięzione jest tu Sha of Despair. Przedtem więzienie to służyło starożytnym imperatorom mogu za miejsce przetrzymywania saurok - potworów, które sami stworzyli, i z którymi toczyli wojny.

W Krasarang znajduje się również Temple of the Red Crane, która od tysięcy lat dodawała otuchy i wzbudzała nadzieję w sercach pandarenów.

Gdy gracze dotrą na miejsce, przekonają się na własne oczy co się dzieje, gdy symbol nadziei jest zachwiany. Mogu wrócili do swojej kolebki w poszukiwaniu zaginionej magii i broni porzuconych przez ich przodków. Wojownicy saurok atakują każdego, kto choć na chwilę opuści gardę. Rybacy z Marista są niepokojeni przez małpo-podobne Unga Ingoo. Mówi się nawet, że na wschód od Serpent’s Spine zauważono przedstawicieli przerażającej rasy mantyd, a mnisi Red Crane są atakowani przez sługusów i samo Sha of Despair.


I właśnie w centrum tej zawieruchy wylądowała mała grupa obywateli Przymierza i wojowników Hordy, skuszona wizją uleczenia i mocy. W odróżnieniu od zagłębiania się Nazgrima i Taylora w Jade Forest, ci podróżnicy mają różne cele i własne pobudki, dlatego potrzebują pomocy graczy w celu odnalezienia ich kompasu moralnego.

W tej lokacji znajdziemy również kontynuację historii naszych przyjaciół – mnichów z Tian Monastery, którzy kontynuują swoje poszukiwania Ukrytego Mistrza. Ken-Ken znalazł na wschodzie Zhu’s Bastion, wioskę pandarenów odpychających niebezpieczeństwa Krasarang Winds. Ale ci dzielni obrońcy padli ofiarą Sha of Despair i Ken-Kenowi kończą się sposoby podniesienia tych smutnych pandarenów na duchu.

Idąc z południowym wiatrem potężny i impulsywny Kang Bramblestaff natrafił na nieznajomych z Hordy i Przymierza. Przerywając na chwilę poszukiwania Ukrytego Mistrza odkrywa, że jego pomoc potrzebna jest nowym przybyszom podczas konfrontacji z mogu.

Krasarang Wilds jest potężną dżunglą z wieloma sekretami do odkrycia. Im więcej graczy będzie ją eksplorować, tym więcej przygód przeżyją.


P: Jakie rasy i frakcje tam znajdziemy?

O: Krasarang jest domem wielu ras, które gracze prawdopodobnie po raz pierwszy spotkają w Jade Forest: morderczy saurokowie, brutalni i dominujący mogu i wysysające życie Sha of Despair. Poszukiwacze przygód znajdą również Jinyu w pobliżu wielkiej rzeki oraz małpo-podobnych piratów zamieszkujących południowe wyspy Unga Ingoo.

Ale to właśnie tutaj gracze po raz pierwszy na poważnie natkną się na rasę mantyd. Zwiadowcy i awangarda roju przedarli się przez mur Serpent’s Spine i gromadzą się we wschodniej części dżungli.

A jeśli chodzi o frakcje, to August Celestials i Anglers potrzebują pomocy wysokopoziomowych poszukiwaczy przygód, którzy gotowi są wstąpić do dżungli. Odwiedzając południowe wyspy znajdziemy mnichów z Red Crane, z którymi można się sparować, dzięki czemu można zdobyć ich respekt.

Wspominałem już o Angler’s Wharf, gdzie można skosztować naprawdę ekstremalnego wędkarstwa. Frakcja Anglers poszukuje graczy chętnych do pomocy w wyłowieniu prawdziwie wyjątkowej ryby i odpędzeniu wszelkich niebezpieczeństw laguny. Nie lubimy pływać? Nic nie szkodzi! Ci utalentowani wędkarze zaopatrzą was w tratwy, na których będziecie mogli podróżować… do czasu.


Oto krótkie przedstawienie Krasarang Wilds. Następnym razem odwiedzimy wysokie szczyty Kun-Lai Summit. Spakujcie swój osprzęt wspinaczkowy i najbardziej smrodliwe talizmany szczęścia, i przygotujcie się na spotkanie górskich małp, hord yaungoli, brudnych jaków i ucieleśnienia Gniewu!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz