WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mists of Pandaria: Zapowiedź stref - Jade Forest

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Mists of Pandaria: Zapowiedź stref - Jade Forest

  Caritas:
http://www.wowcenter.pl/Files/mop_logo_m.pngIm bliżej premiery Mists of Pandaria, tym bardziej Blizzard kusi nas informacjami o najnowszym dodatku. Smaczek tu, smaczek tam, a na deser zapowiedzi stref i tego, jakie przygody czekają nas w Pandarii. Na oficjalnym blogu pojawił się artykuł wywiad z projektantką zadań, Helen Cheng, przybliżający Jade Forest. Zapraszam do lektury i na spotkanie z jadeitowym smokiem!

Cytat z: Nethaera (źródło)


Pandaria jest majestatyczną krainą tajemnic i intryg. Długo owiana mglą i stosunkowo nietknięta ….aż do teraz. Abyś lepiej zapoznał się z tym nowym kontynentem, wyciągnęliśmy swoje aparaty i zrobiliśmy kilka zdjęć niektórym wielkim atrakcjom i wspaniałym widokom. Mieliśmy również czas na to, by zaprosić do rozmowy designerów stref by zapytać ich o najlepsze miejsca do zwiedzenia, wątki fabularne które warto znać oraz o kreatury które będziesz chciał poznać (lub unikać).

Pandaria Hero


Serpents Heart Night Hero


Projektant zadań (Quest Designer): Helen Cheng

P: Czy mogłabyś wymienić trzy miejsca, przy których czujesz, że gracze nie powinni przegapić ich przy swojej pierwszej podróży poprzez krainy?

O: Jest wiele do zwiedzania w Pandarii, ale jednym z najbardziej znaczących miejsc jest Serpent’s Heart. Jest to ogromny posąg w centrum krainy, który był budowany przez Pandareńskich kamieniarzy prawie sto lat. Jednak kończy im się jadeit, a kopalnie na północy są oblegane przez potwory. Z pewnością szykują się kłopoty.

Na wybrzeżu na wschodzie leży Temple of the Jade Serpent. Jest domem dla Yu’lon, Jadeitowego Węża (Jade Serpent), który jest jednym z niebiańskich strażników Pandarii. Jest duchem mądrości, ale również reprezentuje wiosnę, młodość, rozwój i wykształcenie. Gracze będą mieli szansę go poznać osobiście.

Jade Forest jest również strefą, na której stanie po raz pierwszy Przymierze i Horda. Przymierze wyląduje na południowym zachodzie i rozpocznie poszukiwania księcia Anduina Wrynna, który zaginał w ostatniej bitwie morskiej. Tymczasem Horda przybędzie na północne brzegi. W obu przypadkach, konflikt reszty świata wkracza do Pandarii, i będą walczyć od momentu, kiedy ich stopy dotkną Pandareńskiej ziemi. To napięcie między próbą odkrywania nowych krain a ciągłym prowadzeniem walk wprowadza sporo akcji do Jade Forest.

P: Więc, z perspektywy historii, Jade Forest jest bardzo ważną strefą?

O: Absolutnie! Całe to głęboko zakorzenione napięcie i wrogość jest uwalniana na brzegach tego, co było stosunkowo spokojną krainą przez długi czas. Skutki bitwy w Jade Forest rozbrzmiewają na całym kontyncie. Tu są pierwsze lochy (dungeon) Pandarii: Temple of the Jade Serpent, o której mówiłam wcześniej. Jeśli grasz w całej strefie, będziesz musiał odwiedzić te miejsce i współdziałać z mieszkańcami kiedy panuje pokój. Jeśli wszystko pójdzie źle, będziesz musiał wrócić i naprawić wiele szkód wyrządzanych poprzez walkę Hordy z Przymierzem. Dowiesz się wiele o ludzie Pandarii i mam nadzieję że zdobędziesz mądrość Jade Serpent.

P: Z jakimi frakcjami bądź rasami będziemy współdziałać?

O: Pandaria jest domem różnych ras, których Horda ani Przymierze nigdy nie spotkali. Mamy pół-inteligentne małpy z lasu Hozen, lubiące się w przemocy. Nie są grupą zbytnio dojrzałą i są w istocie bardzo hałaśliwi i surowi. Sprzymierzają się z Hordą (inne plemiona Hozen żyją w innych strefach, ale nie są zbyt przyjacielscy i z nikim nie wchodzą w sojusze).

Po drugiej stronie barykady żyją Jinyu, którzy są mądrą i dumną rasą lądowo-wodnych stworzeń. Są wyrafinowani i kulturalni. Ich „waterspeakers”, mogą słuchać szumu wód i przepowiedzieć wydarzenia z przyszłości, chodź jest to rzadkie zjawisko. Część tej rasy zawiąże sojusz z Przymierzem.

Gracze spotkają również po raz pierwszy Mogu. To przerażająca, brutalna rasa, niszcząca kilka obszarów lasu, co daje nam więcej informacji na temat ich charakteru. Ale to tylko zapowiedź tego, co ma nastąpić – mogu odgrywają ogromną rolę w historii Pandarenów, jak również w całym tym dodatku.

Oczywiście, Pandareni również będą obecni, tak by można było ich poznać. Wyobraź sobie jakie będzie ich zdziwienie, gdy pojawią się Horda i Przymierze poprzewracają wszystko do góry nogami.

Jeśli chodzi o frakcje, Order of the Cloud Serpent jest frakcją i źródłem daily questów, do których dostęp zdobędą gracze na 90 poziomie doświadczenia. Członkowie Zakonu są wysyłani w świat, by znaleźć jajo węża, a następnie opiekować się wyklutym pisklęciem aż do dorosłości. Wężowi Jeźdźcy trenują i wychowują swoje Mgliste węże na wierzchowce, aby następnie wyruszać na ich grzbietach na wojny.

Gracze będą mogli również wybrać swoje własne jajo i wychować swojego własnego mglistego węża, obserwować go podczas dorastania i w końcu zachować go jako swojego własnego latającego wierzchowca. Status Exalted z tą frakcją również nagradza Cloud Serpent Riding, który zezwala na ujeżdżanie każdego innego mglistego węża z Pandarii.

Jest znacznie więcej rzeczy to zobaczenia w tych strefach, ale mam nadzieję że to da Ci przedsmak tego, co czeka Cię w trakcie Twoich przygód.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz