WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Mists of Pandaria: Wygraj zaproszenie do beta testów - II tura!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Konkurs

Mists of Pandaria: Wygraj zaproszenie do beta testów - II tura!

  Kumbol:
/Files/3d_mopbeta.pngDodatek Mists of Pandaria wraz z każdą kolejną aktualizacją wygląda coraz lepiej i z pewnością wciąż wielu z was chciałoby móc postawić wirtualną nogę w Pandarii jeszcze przed jego premierą. Dla wszystkich takich osób mamy dobrą wiadomość: Blizzard Entertainment za naszym pośrednictwem zamierza rozdać kolejne 75 zaproszeń do beta testów Mists of Pandaria!

Tym razem konkursów mamy mniej, nie rozmieniamy tej puli na drobne. Swoje upragnione zaproszenie będziecie mogli zdobyć w jednej z dwóch loterii (na łamach serwisu i na facebooku), komentując newsy (i udzielając się na forum), oraz w zapowiedzianym kilka dni temu konkursie komiksowym. W tej turze większa część puli zostanie rozdysponowana w loteriach, które nie wymagają od was niemal żadnego wkładu (poza wpisaniem danych i loginu Battle.net). Zdecyduje ślepy los! Oto dokładna rozpiska wszystkich trwających i rozpoczynających się właśnie konkursów:KONKURS KOMIKSOWY

/Files/komiks_konkurs_mini.pngTrwa konkurs organizowany we współpracy z wydawnictwem Egmont Polska, w którym do wygrania nie tylko zaproszenia do beta testów Mists of Pandaria, ale przede wszystkim egzemplarze I tomu polskiego wydania komiksu World of Warcraft oraz ekskluzywna kolekcjonerska figurka Taurena Łowcy! Trzeba się jednak wykazać talentem plastycznym i przygotować krótki komiks osadzony w świecie Warcrafta.

 • Zadanie konkursowe: Stworzenie krótkiego (4-8 kadrów) komiksu osadzonego w uniwersum Warcrafta. Opowiedziana w nim historyjka i postaci mogą być dowolne. Technika wykonania pracy dowolna (rysunek ołówkiem, kolorowy, cyfrowy etc.).
 • Zasady wyboru zwycięzców: Jury będzie zwracać uwagę przede wszystkim na poziom artystyczny prac, a także, choć w mniejszym stopniu, na opowiadaną historię.
 • Czas trwania konkursu: 20.06.2012 do 30.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 5 (+ nagrody rzeczowe)

LOTERIA
Facebook

/Files/facebook-logo2.pngFacebook to świetne miejsce, gdzie wszyscy tylko lubią to i tamto. Polubcie i wy - nasz profil w tym społecznościowym serwisie! Dzięki temu będziecie mogli wziąć udział w loterii, do której zapiszecie się poprzez specjalną aplikację konkursową. W niej aż 30 wybrańców losu zdobędzie zaproszenia do beta testów dodatku Mists of Pandaria!

WEŹ UDZIAŁ (konkurs zamknięty)
 • Jak wziąć udział: Należy "polubić" nasz profil w serwisie facebook, a następnie zgłosić chęć udziału w loterii w specjalnej aplikacji
 • Zasady wyboru zwycięzców: Po zamknięciu zgłoszeń losowo zostanie wybranych 30 osób, które otrzymają zaproszenia.
 • Czas trwania konkursu: 23.06.2012 do 30.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 30

LOTERIA
WoWCenter.pl

/Files/wowcenter_small.pngJeśli nie przepadasz za serwisami społecznościowymi, lub po prostu chcesz podwoić swoje szanse, weź udział w loterii, którą przeprowadzamy także na łamach portalu. Wystarczy mieć u nas konto i zgłosić się za pośrednictwem podstrony loterii, a być może zostaniesz wybrany jako jeden z 30 szczęśliwców, który otrzymają betę z tej loterii.

WEŹ UDZIAŁ (konkurs zamknięty)
 • Jak wziąć udział: Należy posiadać zarejestrowane konto w serwisie WoWCenter.pl i zgłosić się za pośrednictwem formularza na podstronie loterii.
 • Zasady wyboru zwycięzców: Po zamknięciu zgłoszeń losowo zostanie wybranych 30 osób, które otrzymają zaproszenia.
 • Czas trwania konkursu: 23.06.2012 do 30.06.2012, 15:00.
 • Pula zaproszeń: 30

Ostatnie 10 zaproszeń zostanie rozdzielonych wedle uznania redakcji pośród najbardziej aktywnych w tym tygodniu użytkowników. Przez aktywność rozumie się konstruktywne komentowanie newsów i postowanie na forum.


Zgłaszajcie się, rysujcie, komentujcie i postujcie! Jeszcze nigdy nie mieliśmy przyjemności uszczęśliwić tak wielu z naszych fanów zaproszeniami do bety, jednakże, choć łącznie rozdaliśmy i rozdamy 225 paszportów do Pandarii, to chętnych na nie jest o wiele więcej. Nie straćcie więc takiej szansy i zapiszcie się do naszych konkursów już teraz!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz