WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Saldo Battle.net już jest!

Artykuł

Saldo Battle.net już jest!

  Kumbol:
http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/news/2009-05/battlenet.pngZapowiadana jakiś czas temu nowa funkcja kont Battle.net, czyli Saldo Battle.net, została dziś oddana do użytku. Od dziś więc nasze konta mogą być doładowywane różnorakimi kwotami pieniężnymi, a odłożone środki przeznaczane na zakup rozmaitych dóbr Blizzarda dostępnych poprzez Battle.net, np. gier w wersji cyfrowej, czasu gry do World of Warcraft czy już wkrótce do kupowania w Domu Aukcyjnym Diablo III opartym o prawdziwe pieniądze.

W regionie europejskim funkcjonują 3 waluty: euro, funty brytyjskie oraz ruble. Póki co, w Europie prócz standardowych kart płatniczych nie można jeszcze używać PayPala jako środka płatności (w regionie amerykańskim zostało to umożliwione). Na oficjalnym twitterze europejskiego wsparcia klienta Blizzarda wyjaśniono, że opcja korzystania z PayPala nie została jeszcze zaimplementowana dla kont graczy ze Starego Kontynentu, ale plany jej wprowadzenia nadal są aktualne. Tak więc cierpliwości, entuzjaści PayPala.

Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media5.battle.net/cms/blog_header/MGN6BRZ33BNN1284018001539.jpg

Ruszyło Saldo Battle.net! Tak jak informowaliśmy wcześniej, Saldo Battle.net to nowa funkcja, dająca graczom alternatywny sposób na kupowanie cyfrowych produktów i usług Blizzard bezpośrednio z poziomu swoich kont Battle.net. Gracze będą mogli dodawać środki do swoich Sald Battle.net używając najróżniejszych sposobów płatności, a następnie wymieniać te środki na produkty i usługi Blizzard Entertainment, jak czas gry do World of Warcraft; płatne usługi dla postaci, np. transfer lub zmiana nazwy; cyfrowe wersje wybranych gier Blizzard, w tym Diablo II i StarCraft II, oraz przedmioty dla postaci w grze, jak zwierzaki i wierzchowce. Już wkrótce gracze będą mogli użyć Salda Battle.net również do ulepszenia swojej licencji WoW z poziomu World of Warcraft Battle Chest lub innego. Ponadto, po nadchodzącej premierze Diablo III gracze będą mieli możliwość używania Salda Battle.net do kupowania i sprzedawania przedmiotów w walutowym domu aukcyjnym dostępnym w grze.

Więcej informacji można znaleźć w naszym FAQ do Salda Battle.net. Swoimi środkami możesz dysponować w sekcji Salda Battle.net w panelu zarządzania kontem.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz