WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Saldo Battle.net wkrótce pojawi się na waszych kontach

Artykuł

Saldo Battle.net wkrótce pojawi się na waszych kontach

  Kumbol:
http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/images/news/2009-05/battlenet.pngPremiera Diablo III nadchodzi wielkimi krokami (choć dokładnej daty wciąż brak), więc Blizzard powoli zaczyna wprowadzać do Battle.net powiązane z nim systemy. Zapowiedziana dziś w szczegółach nowość tycząca się sieciowej platformy Zamieci będzie jednak dostępna dla wszystkich graczy, więc warto jej się przyjrzeć. Dzięki niej nasze konta Battle.net staną się dość specyficznymi kontami bankowymi. Saldo Battle.net pozwoli bowiem przechowywać na nich środki pieniężne, które następnie będziemy mogli rozdysponować na wszystkie usługi i produkty związane z grami Blizzarda, w tym np. na opłacanie abonamentu World of Warcraft. Choć dokładnej listy możliwych sposobów doładowania Salda Battle.net jeszcze nie opublikowano, to jednak spodziewać się można nowych metod opłacania kont, w tym za pośrednictwem ujawnionego już PayPala.

Poniżej oficjalna zapowiedź, a także FAQ.

Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media5.battle.net/cms/blog_header/MGN6BRZ33BNN1284018001539.jpg

Niedługo wprowadzimy nową funkcję o nazwie Saldo Battle.net (Battle.net Balance), która zapewni graczom alternatywną metodę na kupowanie produktów i usług Blizzard bezpośrednio z poziomu konta Battle.net. Gracze będą mogli „doładować” swoje Saldo Battle.net za pomocą różnorakich opcji płatności, a następnie użyć go do kupowania usług (np. transfer postaci w World of Warcraft) oraz cyfrowych produktów (zwierzaki, wierzchowce i wiele innych). Po premierze Diablo III możliwe będzie także wykorzystanie Salda konta Battle.net do zakupu przedmiotów oraz gromadzenia zysków z domu aukcyjnego wykorzystującego wirtualną gotówkę, który będzie funkcjonował w grze.

Funkcja Salda Battle.net zostanie udostępniona w najbliższych tygodniach - w międzyczasie prosimy zapoznać się z naszym FAQ dot. Salda Battle.net, aby uzyskać więcej informacji na temat jego działania.


Cytat z: Blizzard (źródło)
Czym jest Saldo Battle.net?
Saldo Battle.net to nowa funkcja Battle.net umożliwiająca graczom przechowywanie środków na koncie Battle.net, które mogą być wykorzystywane do kupna produktów Blizzard Entertainment takich jak czas gry do World of Warcraft, płatne usługi, cyfrowe wersje gier do pobrania oraz maskotki i wierzchowce do gry.

Wraz ze zbliżającą się premierą Diablo III, gracze z niektórych regionów będą również mogli używać Salda Battle.net do zakupu przedmiotów w domu aukcyjnym. Gracze Diablo III będą również mogli gromadzić pieniądze zarobione ze sprzedaży przedmiotów w domu aukcyjnym, a używając środków z Salda Battle.net, które będzie można wykorzystać dobędą zakupu mogli kupić produktów produkty Blizzard Entertainment. Więcej informacji na temat domu aukcyjnego Diablo III można znaleźć w naszym FAQ.

Jak mogę dodać środki do Salda Battle.net?
Po zalogowaniu się na stronę zarządzania konta Battle.net można dodać środki do Salda Battle.net za pomocą dostępnych metod płatności, np.: kart debetowych, kart kredytowych lub metod płatności dostępnych regionalnie. Należy pamiętać, że dodanie środków do Salda Battle.net może nie następować natychmiastowo, w zależności od metody płatności użytej do doładowania.

Czy środki z Salda Battle.net można wymienić na gotówkę?
Po dodaniu funduszy lub zysków z domu aukcyjnego Diablo III do Salda Battle.net nie można ich zamienić na gotówkę. Środki z salda Battle.net mogą zostać użyte tylko do zakupu dostępnych produktów Blizzard Entertainment lub do kupna przedmiotów z domu aukcyjnego Diablo III.

W niektórych regionach gracze Diablo III, którzy będą chcieli wypłacić swoje zarobki dochody ze sprzedaży przedmiotów w domu aukcyjnym wykorzystującym walutę, zamiast gromadzić je na Saldzie Battle.net, będą mogli skorzystać z PayPal i wypłacić pieniądze za dodatkową opłatą. Gracze będą musieli określić, co chcą zrobić z pieniędzmi otrzymanymi ze sprzedaży przedmiotów podczas zakładania aukcji. Więcej informacji na temat aukcji w Diablo III można znaleźć w naszym FAQ.

Czy będę musiał korzystać z Salda Battle.net, by móc dokonywać zakupów w domu aukcyjnym Diablo III, czy będą dostępne inne metody płatności?
Gracze Diablo III będą mogli dokonywać zakupów w domu aukcyjnym bezpośrednio (bez konieczności korzystania z Salda Battle.net) używając popularnych metod płatności, takich jak karty kredytowe. Dla osób korzystających z Salda Battle.net będą dostępne dodatkowe metody płatności.

Jakiej waluty mogę użyć do doładowania Salda Battle.net?
W większości przypadków będzie można doładować Saldo Battle.net używając lokalnej waluty. W Europie będzie można doładować Saldo Battle.net używając Euro, Funtów lub Rubli. W niektórych regionach, gdzie serwery gier są dzielone przez graczy z kilku państw będzie można doładować środki używając waluty pozostałych państw tego regionu. Jednakże należy pamiętać, że Saldo Battle.net z różnymi walutami funkcjonuje osobno dla każdej z tych walut i nie może być używane wymiennie. Przykładowo, nie można wykorzystać Salda Battle.net ze środkami w dolarach amerykańskich w domu aukcyjnym nie obsługującym tej waluty oraz przenosić środków z Salda Battle.net w jednej walucie do Salda Battle.net ze środkami w innej walucie. Więcej informacji na ten temat udostępnimy w miarę zbliżania się premiery.

Czy Saldo Battle.net będzie posiadać limit ograniczający maksymalną ilość środków, jakie można zgromadzić na koncie?
Tak, Saldo Battle.net będzie posiadać limit. Więcej informacji na ten temat będzie dostępnych bliżej premiery.

Czy mogę przenieść moje Saldo Battle.net na inne konto Battle.net lub podarować je komuś?
Saldo Battle.net nie może być przenoszone pomiędzy kontami. W dniu wprowadzenia Salda Battle.net nie będzie dostępna funkcja podarowania Salda Battle.net w prezencie, jednakże pracujemy nad możliwością dodania tej opcji w przyszłości.

Jak długo Saldo Battle.net pozostanie na moim koncie? Czy może ono ulec przedawnieniu?
W zależności od lokalnego prawa oraz regulacji, możemy być zmuszeni usunąć Saldo Battle.net z każdego konta Battle.net, które nie było używane przez 3 lata.

Czy będzie można śledzić transakcje wykonane za pomocą Salda Battle.net?
Tak, będziesz mógł można śledzić swoje transakcje na stronie zarządzania kontem Battle.net.

Czy mogę wykorzystać Saldo Battle.net do ustawienia abonamentu dla World of Warcraft?
Nie, jednakże możesz kupić czas gry do World of Warcraft używając Salda Battle.net.

Jakie metody płatności można wykorzystać do doładowania Salda Battle.net?
Wszystkie metody płatności aktualnie obsługiwane przez Battle.net, oprócz kilku wyjątków, będą mogły zostać wykorzystane do doładowania Salda Battle.net. Więcej informacji na ten temat podamy bliżej premiery.

Czy mogę wykorzystać Saldo Battle.net w połączeniu z inną metodą płatności?
Będzie można używać Salda Battle.net w połączeniu z innymi płatnościami przy kupnie niektórych produktów przez stronę zarządzania kontem Battle.net, na przykład: płatne usługi dla World of Warcraft. Jednakże, nie będziesz mógł użyć łączonych płatności, by kupić przedmioty w domu aukcyjnym Diablo III.

Czy za korzystanie z Salda Battle.net są pobierane dodatkowe opłaty?
Blizzard Entertainment nie pobiera dodatkowych opłat za doładowywanie Salda Battle.net oraz używanie go do kupowania produktów Blizzard Entertainment. Dodatkowe opłaty są natomiast pobierane od transakcji oraz umieszczenia założenia aukcji w domu aukcyjnym Diablo III obsługującym prawdziwe pieniądze niezależnie od metody płatności.

Gdzie mogę zobaczyć sprawdzić swoje Saldo Battle.net?
Saldo Battle.net będzie widoczne na stronie zarządzania kontem Battle.net oraz w grze Diablo III.

Czy Saldo Battle.net jest dostępne w becie Diablo III?
W beta testach Diablo III jesteśmy w trakcie testowania funkcjonalności Salda Battle.net w grze. Uczestnicy testów otrzymali ograniczoną ilość „Betarów", by wykorzystać je w domu aukcyjnym obsługującym prawdziwe pieniądze. „Betary" odzwierciedlają, w jaki sposób Saldo Battle.net będzie widoczne/używane po premierze Diablo III. Jednakże, tak jak wszystkie inne aspekty gry znajdujące się w beta testach, sposób wyświetlania Salda Battle.net może ulec zmianie. Proszę pamiętać, że „Betary" zarobione w testach beta nie zostaną przeniesione do Salda Battle.net po jego premierze.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz