WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Roczna przygoda z World of Warcraft = Diablo III za darmo!

Artykuł

Roczna przygoda z World of Warcraft = Diablo III za darmo!

  Kumbol:
Podczas Ceremonii Otwarcia BlizzConu 2011 jednym z najważniejszych ogłoszeń, jakie padły z ust Mike'a Morhaime, była zapowiedź Rocznej Przygody w World of Warcraft. Jest to specjalna akcja promocyjna, dzięki której gracze, którzy zadeklarują chęć opłacania abonamentu WoWa przez cały rok bez przerwy, otrzymają Diablo III w dniu premiery zupełnie ZA DARMO. Ponadto, jeśli sam ten fakt nie jest wystarczająco super, Blizzard dokłada specjalnego, unikalnego anielskiego rumaka - Tyrael's Charger - którego otrzymają wszystkie postaci gracza biorącego udział w promocji, i to już w patchu 4.3! Wisienką na torcie jest gwarancja dostępu do wersji beta dodatku Mists of Pandaria od samego początku trwania testów.
I co Wy na to?

http://www.wowcenter.pl/Files/roczna_przygoda_1.jpg

Cytat z: Blizzard (źródło)
W tych niespokojnych czasach, kiedy cień Deathwinga wciąż wisi nad Azeroth, a śmiertelne krainy Sanktuarium szykują się do wojny z piekielnymi siłami Diablo, dla wszystkich abonentów WoW przygotowaliśmy Roczną Przygodę w World of Warcraft, by umożliwić im walkę w obu apokaliptycznych konfliktach… bez konieczności rozbijania skarbonki.

Przez ograniczony okres czasu gracze, którzy zobowiążą się do opłacania abonamentu na World of Warcraft przez 12 miesięcy w ramach Rocznej Przygody w WoW, otrzymają następujące epickie nagrody:
  • Diablo III ZA DARMO – Pobierz grę za darmo z Battle.netu, gdy zostanie wydana na początku przyszłego roku. To jest pełna wersja gry, a nie demo.
  • Rumaka Tyraela, wierzchowca do WoW – Zaciągnij się do niebiańskiej kawalerii Archanioła Sprawiedliwości wszystkimi swoimi obecnymi i przyszłymi postaciami z jednego konta World of Warcraft. Rumak Tyraela trafi do skrzynek pocztowych w grze po wydaniu patcha 4.3.
  • Dostęp do beta testów następnego dodatku do WoW – Zdobądź gwarantowane miejsce w beta testach następnego dodatku do World of Warcraft (kiedy zostanie w przyszłości ogłoszony).

Możesz opłacać uczestnictwo w Rocznej Przygodzie w WoW w miesięcznych ratach po 12,99 EUR (8,99 GBP) lub zgodnie z wybranym planem abonamentowym. By wziąć udział w przygodzie, musisz mieć przynajmniej 18 lat, posiadać ważną kartę kredytową oraz posiadać pełną wersję World of Warcraft zarejestrowaną dnia 18.10.2011 lub wcześniej.

Do Rocznej Przygody w World of Warcraft możesz zgłosić się tutaj. Następnie wystarczy, że będziesz śledzić stronę społecznościową World of Warcraft lub Diablo III, gdzie będziemy ogłaszać dalsze informacje na temat dat dostępności wszystkich wymienionych bonusów za udział w promocji.

Więcej o tej ofercie, w tym wymogi uczestnictwa, dostępność i informacje o tym, jak Roczna Przygoda w World of Warcraft działa w przypadku graczy, którzy planują kupić edycję kolekcjonerską Diablo III, znajdziesz w naszym pełnym FAQ.


Oficjalne FAQ Rocznej Przygody z World of Warcraft

Cytat z: Blizzard (źródło)
Czym jest Roczna Przygoda z World of Warcraft?
Ta promocja stanowi ofertę dostępną w ograniczonym czasie, w ramach której otrzymasz darmowy egzemplarz wyczekiwanego Diablo® III, dostęp do beta testów następnego dodatku do World of Warcraft® oraz Rumaka Tyraela, ekskluzywnego wierzchowca do wykorzystania na powiązanym koncie World of Warcraft, jeśli wyrazisz zgodę na opłacanie abonamentu na World of Warcraft przez 12 kolejnych miesięcy.

Jakie wymagania muszę spełnić, żeby wziąć udział w tej promocji?
By móc wziąć udział w tej promocji, musisz być osobą pełnoletnią zamieszkałą w USA, Kanadzie, Europie, Australii, Nowej Zelandii lub Singapurze i posiadać w dniu 18 października lub wcześniej istniejące konto Battle.net® z przyłączoną europejską lub północnoamerykańską licencją regionalną World of Warcraft, bez historii naruszeń regulaminu. Na powiązanym koncie musisz także mieć ustawiony aktywny abonament na World of Warcraft. Obowiązywać mogą inne ograniczenia określone w Umowie.

Posiadam wiele kont World of Warcraft na moim koncie Battle.net. Czy mogę zgłosić wszystkie te konta do udziału w promocji?
Możesz zgłosić się do udziału w tej promocji wielokrotnie, przy użyciu różnych kont World of Warcraft przyłączonych do jednego konta Battle.net, jednak na jedno konto Battle.net przyznajemy tylko jedną licencję Diablo III oraz jedną możliwość wzięcia udziału w beta testach następnego dodatku do World of Warcraft.

Co jeśli posiadam „nieprzyłączone" konto World of Warcraft (konto, które nie zostało powiązane z kontem Battle.net)?
Jeśli spełniasz wszystkie inne wymogi i chcesz skorzystać z tej oferty promocyjnej, musisz stworzyć darmowe konto Battle.net, jeśli jeszcze takiego nie posiadasz, oraz przyłączyć swoje konto World of Warcraft z tym kontem Battle.net. Wszystko to możesz zrobić pod adresem: LINK. Więcej informacji o łączeniu konta World of Warcraft z kontem Battle.net znajdziesz w tym FAQ.

Czy muszę stworzyć nowe konto World of Warcraft, by skorzystać z tej promocji?
By móc wziąć udział w promocji, musisz 18 października 2011 r. lub wcześniej posiadać licencję World of Warcraft bez historii naruszeń regulaminu. Nowe konta World of Warcraft utworzone po 18 października 2011 r. nie mogą wziąć udziału w tej promocji.

Mój abonament na World of Warcraft wygasł lub jest nieaktywny. Czy mogę reaktywować swój abonament, by skorzystać z tej promocji?
Tak. Będziesz uprawniony/a do otrzymania darmowego egzemplarza Diablo III oraz inne atrakcyjne prezenty w ramach tej promocji, jeśli spełniasz kryteria kwalifikacyjne i reaktywujesz swoje istniejące konto World of Warcraft oraz wyrazisz zgodę na opłacanie abonamentu przez okres 12 miesięcy.

Co uzyskam zgłaszając się do udziału w promocji używając różnych kont?
Wszystkie dodatkowe konta World of Warcraft, które zostaną zgłoszone do tej promocji i będą przyłączone do tego samego konta Battle.net otrzymają ekskluzywnego wierzchowca do gry, Rumaka Tyraela.

Kiedy otrzymam Diablo III?
Diablo III będzie dostępne do pobrania z twojego konta Battle.net, gdy gra zostanie wydana.

Co jeśli kupię Diablo III osobno?
Do konta Battle.net może być przyłączona tylko jedna licencja Diablo III.

Co jeśli kupię edycję kolekcjonerską Diablo III?
Jeśli zdecydujesz się kupić edycję kolekcjonerską Diablo III, kiedy będzie dostępna, a następnie postanowisz dodać klucz licencyjny ze swojej edycji kolekcjonerskiej do swojego konta Battle.net uczestniczącego w promocji Roczna Przygoda w World of Warcraft, otrzymasz wszystkie dodatkowe korzyści wynikające z faktu rejestrowania edycji kolekcjonerskiej oraz otrzymasz cztery miesiące czasu gry w World of Warcraft, które możesz wykorzystać do pokrycia części swojego dwunastomiesięcznego zobowiązania abonamentowego. Jeśli kupisz edycję kolekcjonerską Diablo III, wystarczy, że wpiszesz klucz produktu w koncie Battle.net związanym dwunastomiesięcznym zobowiązaniem do opłacania abonamentu na World of Warcraft, a do konta tego zostaną bezpłatnie dodane kolejne 4 miesiące czasu gry w World of Warcraft. Przykładowo, jeśli na swoim powiązanym koncie World of Warcraft masz już miesiąc czasu w momencie dodawania do konta Battle.net klucza produktu dla edycji kolekcjonerskiej Diablo III, następną płatność abonamentową będziesz musiał wnieść dopiero za 5 miesięcy.

Kiedy otrzymam Rumaka Tyraela?
Ekskluzywny wierzchowiec do gry – Rumak Tyraela – zostanie dodany do wybranego konta i będzie dostępny w grze w momencie wydania patach 4.3.

Czy wierzchowiec będzie dostępny dla wszystkich postaci na koncie, czy tylko dla jednej z nich?
Po aktywowaniu ekskluzywny wierzchowiec do gry – Rumak Tyraela – będzie dostępny dla wszystkich posiadanych i utworzonych w przyszłości postaci na powiązanym koncie World of Warcraft.

Czy Rumak Tyraela jest wierzchowcem naziemnym czy latającym?
Rumak Tyraela może być używany jako wierzchowiec naziemny lub latający.

Jaka jest szybkość wierzchowca?
Szybkość wierzchowca zależy od umiejętności jeździeckich postaci gracza. Zakres szybkości wynosi od 60% w przypadku umiejętności jeździeckich na poziomie „Apprentice" do 310% dla latających graczy z umiejętnościami jeździeckimi na poziomie „Master".

Czy mogę anulować mój abonament na World of Warcraft w dowolnym momencie dwunastomiesięcznego okresu?
Skorzystanie z tej specjalnej promocji oznacza zobowiązanie się do opłacania abonamentu na World of Warcraft, którego nie można anulować do czasu zakończenia dwunastomiesięcznego okresu umowy.

Czy muszę mieć aktywny abonament przez wszystkie 12 miesięcy?
Tak, w czasie dwunastomiesięcznego okresu umownego abonament musi być utrzymywany cały czas.

Czy promocja ta dopuszcza używanie kart czasu gry (prepaid)?
Do spłacenia 12 miesięcy abonamentu można użyć dowolnej dostępnej metody dodawania czasu gry do konta.

Czy mogę użyć serwisu PayPal do uiszczania miesięcznych opłat w związku z tą promocją?
Nie, PayPal nie jest odpowiednią metodą comiesięcznego płacenia za tę promocję.

Co się stanie, jeśli będę musiał zmienić kartę kredytową, której używam do opłacania mojego abonamentu?
Możesz zmienić kartę używaną do opłacania abonamentu w panelu zarządzania kontem Battle.net. Nie będzie to miało wpływu na twoje dwunastomiesięczne zobowiązanie.

Posiadam już aktywny abonament – co się stanie z czasem gry, za który już zapłaciłem?
Możesz wykorzystać posiadany na koncie w chwili aktywacji czas gry w dowolnej formie – również uzyskany przez opłacanie abonamentu – na poczet pokrycia dwunastomiesięcznego zobowiązania abonamentowego.

Przykładowo: Jeśli wykupiłeś/aś sześciomiesięczny abonament na 2 miesiące przed rozpoczęciem tej promocji, na poczet dwunastomiesięcznego zobowiązania abonamentowego zostanie zaliczone 4 miesiące czasu gry pozostałego na twoim koncie.

Czy będą mógł wykorzystać zaproszenie do beta testów, by wziąć udział w beta testach wybranej przeze mnie gry?
Zaproszenie do beta testów umożliwia wzięcie udziału jedynie w beta testach najbliższego dodatku do World of Warcraft.

Czy zaproszenie do udziału w beta testach można zbyć/przekazać?
Nie, zaproszenie do beta testów jest ważne tylko dla konta Battle.net powiązanego z tą promocją i nie jest zbywalne/przekazywalne.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz