WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Zupełnie nowy Darkmoon Faire!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Zupełnie nowy Darkmoon Faire!

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media2.battle.net/cms/blog_header/CAWAHDR5EUWG1314280426696.jpg

Szybko! Szybko! Szybko! Podejdź tu i przygotuj się na oszołomienie!

Jest niesamowity! Jest wprost niebywały! Wprawi cię w osłupienie! Nie jesteś przygotowany na Darkmoon Faire, bo nijak nie przypomina on już tego, co widziałeś wcześniej! Nie bądź nieśmiały, nie wstydź się, podejdź tu i przekonaj się, jakież to kuszące nowości zawitają do gry, kiedy nadejdzie patch 4.3!

Ten staroć?

Nie, nie, kolego, nie. Darkmoon Faire już nie jest tym, czym był kiedyś, i nie jest też tam, gdzie zwykł bywać. Ekipa organizacyjna nie uległa zmianie, ale sam jarmark już zdecydowanie tak. To zupełnie nowa sprawa. Bilety? Nie potrzebujesz już tych starych biletów, podrzyj je na drobne kawałeczki, bowiem mamy tu nowe bilety! Precz ze starym, nadchodzi nowe - nowe questy, rzecz jasna! Pozmieniało się tu trochę: mamy teraz dla siebie całą wyspę, ale cóż to jest za wyspa! Spowita mgłą wyspa Darkmoon Island to zagadka sama w sobie. To miejsce tajemnic i cudów, i nie dasz wiary umowom, jakie zawarliśmy by ją zdobyć... ani temu, z kim je zawarliśmy. Nieważne to jednak, po prostu podąż za mną, a oprowadzę cię po tym, co się teraz zowie Darkmoon Faire.


Wszystko nowe! Wszystko spektakularne!

Załap się na występ na wspaniałej scenie głównej lub bądź świadkiem wgniatającego w ziemię pokazu fajerwerków. Nie oglądaj go jednak zbyt długo, albo przegapisz oszałamiające widowiska, które cię otaczają. Spoglądaj z podziwem na naszą magiczną menażerię, usłysz przepowiednię od naszego znamienitego Sayge'a, udaj się na przejażdżkę kucykiem, doświadcz zdrowych konsekwencji karnawałowej strawy, i nie tylko!

Sprawa jasna, że prócz tych fantastycznych pokazów i kulinarnych specjałów Darkmoon Faire to coś więcej. Wciąż możesz oddawać tu swoje Darkmoon Cards, ale nie chcesz przychodzić tu tylko z powodu jakichś starych, nędznych kartek, kiedy wokoło tyle do zobaczenia, przeżycia i wygrania. Tak, wygrania! Lubisz tańczące miśki, prawda? Wszyscy lubią tańczące miśki. Nawet miśki lubią tańczące miśki. A co powiesz na tańczącego miśka... na którym możesz jeździć!

To nie wszystko! Mamy tu masę uroczych zwierzaczków-kompanów, łącznie z noszącą fez małpką, mnóstwo przepisów dla profesji, zabawki, baloniki, suweniry, pyszne przekąski i trunki, heirloomy dla swoich najmłodszych, a nawet repliki dawno zagubionych zestawów sprzętu, które oferujemy ci na potrzeby Transmogryfikacji. Możesz także pokazać, na co cię stać, zdobywając nowe osiągnięcia i tytuły. Wszystko, czego potrzeba na zdobycie tych bajecznych nagród to trochę biletów Darkmoon Faire Prize Tickets oraz dobra reputacja wśród naszych wystawców. Jakże więc możesz położyć swe usmolone rękawice na tych biletach? Cieszę się, że pytasz!

Podejdź tu! Spróbuj szczęścia! Tutaj wszyscy są zwycięzcami!

Czy mamy jakieś gierki? No ba, proste, że mamy gierki, a są one tak łatwe do opanowania, że nawet ork mógłby w nie grać. Wystarczy, że udasz się na centralną aleję, kupisz trochę żetonów Darkmoon Game Tokens i już jesteś gotów do gry. Łatwe do nauczenia, ciężkie do mistrzowskiego opanowania, każdy może grać, i wszyscy mogą zwyciężyć. Wystarczy, że poświecisz część żetonów na szansę wygrania biletów Darkmoon Prize Tickets w grach takich jak Grzmotnij-Gnolla, Bitwa na Tonki, Armata, Rzut Obręczą, Strzelnica, i więcej! Pięć gier jest do twojej dyspozycji przez cały czas, byś mógł potrenować swoje umiejętności. Im lepiej grasz, tym łatwiej jest wygrać garść biletów Darkmoon Faire Prize Tickets! Raz w miesiącu masz szansę na ich wygranie, a zabawa nie ma końca, bo możesz grać tak wiele razy, ile chcesz. Ale to nie jest jedyny sposób na duże wygrane!


Przewodnik Darkmoon Faire

To twoja przepustka do bogactwa, przyjacielu. Widzisz, potrzebujemy paru rzeczy - same śmiecie, nic cennego dla wielkiego herosa twojego pokroju. Nazywamy je Darkmoon Artifacts, i można znaleźć ich różne rodzaje w całym Azeroth. Przewodnik Darkmoon Faire pomoże ci odkrywać artefakty, kiedy eksplorujesz podziemia, zabijasz potwory i walczysz na Battlegroundach. Bez przewodnika nigdy byś ich nie zauważył. Pomoże ci on skupić się na rzeczach, których potrzebujemy. Nieważne, czy dopiero co zdobyłeś 10 poziom, czy zmiażdżyłeś największych bydlaków w okolicy, potrzebujemy czegoś od niemal wszystkich. Nie będziesz musiał zbytnio zbaczać ze swych szlaków, by zdobyć te przedmioty, zaś każdego miesiąca otrzymasz nową możliwość zdobywania dla nas Artefaktów. Co ty będziesz z tego miał? Niech cię głowa nie boli, otrzymasz swoją działkę. Kiedy przyniesiesz nam Darkmoon Artifact, otrzymasz cenne doświadczenie (no wiesz, wzmacnia charakter!), poprawisz swoją reputację, a być może zdobędziesz nawet cenne bilety Darkmoon Faire Prize Tickets!

Ah, a czy wspominałem już, że możesz użyć Przewodnika, by przenieść się na wyspę Darkmoon Island, kiedy trwa nasza comiesięczna impreza?

No to jak, chciałbyś robić w show biznesie?

Może chciałbyś poznać małe kulisy naszej pracy, co? Chcesz zobaczyć, jak wiele trzeba się namęczyć, by prowadzić najwspanialsze show w Azeroth? Cóż przyjacielu, to nie jest taka bułka z masłem. Są zwierzęta do wyleczenia, jedzenie do przyrządzenia i budynki do remontu. Jeśli chciałbyś dopomóc, by show nieustannie trwało, i zrobić użytek ze swych umiejętności, to nie tylko nam zaimponujesz, ale zdobędziesz także doświadczenie, bilety Darkmoon Prize Tickets, a nawet polepszysz swoje profesje - do 5 punktów na profesję na każdy tydzień, jeśli jesteś dobry w tym, co robisz!


Darkmoon Deathmatch!

Jak każdy dobry festyn, Darkmoon Faire ma też swoją mroczną stronę. Możesz zostawić robotę frajerom, zaś samemu udać się po szybsze łupy. Jeśli masz jaja, to Darkmoon Deathmatch zaoferuje ci doświadczenie nieporównywalne z tym, jakie zapewnia Gurubashi Arena. Pitmaster Pei ma dużą, starą skrzynie na skarby, która aż błyszczy od ukrytych w niej fantów i biletów Darkmoon Faire Prize Tickets. Wystawia ją na arenie mniej więcej co trzy godziny. Zdobyć chce ją każdy, więc jeśli masz ochotę się zabawić, to wskocz do walki i udowodnij, że jesteś najtwardszy z nich wszystkich.

Oh, tak, Jarmark to absolutnie bezpieczne miejsce, kolego. Tylko nie wchodź do lasu.

Tylko mi teraz nie panikuj. Wyspa Darkmoon Island może być trochę upiorna, ale poza Deathmatch areną, sam Jarmark jest zupełnie bezpieczny, gwarantuję. To wręcz sanktuarium, i nie damy nikomu zepsuć zabawy. Zupełnie inną rzeczą są mroczne lasy otaczające jarmark. Nie powiedziałbym, że ludzie zniknęli w tych lasach i nigdy nie wrócili, ale cóż... ludzie znikają w tych lasach, i nigdy nie wracają. Uważaj więc, stąpaj ostrożnie i miej się na baczności, kiedy opuszczasz Jarmark. Nie mów, że nie ostrzegałem!


Zaznacz to sobie w kalendarzu

Teraz, kiedy już wiesz, jak niesamowity będzie nowy Darkmoon Faire, z pewnością nie będziesz chciał go przegapić. Wystarczy, że rzucisz okiem na wbudowany w grę kalendarz, a daty związane z Darkmoon Faire ukażą ci się, zaznaczone w pierwszym tygodniu każdego miesiąca. Naganiacze i reklamy Darkmoon Faire pojawią się w każdej stolicy, by zwiastować pojawienie się Jarmarku. Sam Silas Darkmoon zaczął nawet rozsyłać ulotki, by upewnić się, że nikt chętny nie przegapi zabawy!

Złap taryfę

Podczas pierwszego tygodnia każdego miesiąca wygodne placówki Darkmoon Faire wraz portalami pojawią się w Elwynn Forest i Mulgore, oferując bezpłatną podróż na wyspę Darkmoon Island i na sam Jarmark!

Magowie Darkmoon w stolicach oraz na wyspie Darkmoon Island także będą służyć pomocą przy podróżowaniu między Jarmarkiem i głównymi miastami. Nie uznają słowa 'darmocha', więc będziesz im musiał naturalnie wynagrodzić ich usługi.

Zupełnie nowy Darkmoon Faire nadjeżdża na wyspę Darkmoon Island w patchu 4.3. Nie przegap go!


Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz