WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Transmogryfikacja

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Transmogryfikacja

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://eu.media2.battle.net/cms/blog_header/MOT1EEXXFLIL1313569048515.jpg

Prosiliście o to, a my posłuchaliśmy. W patchu 4.3 będziecie mogli modyfikować wygląd swoich broni i zbroi jak nigdy dotąd!

Ethereale, pochodzący z podświata, sprowadzą ze sobą nową technologię zwaną Transmogryfikacją. Udadzą się do stolic Azeroth, by otworzyć tam swoje sklepy i zaoferować podróżnikom unikalną usługę - kopiowania wyglądu jednego magicznego przedmiotu i nakładania go na inny. Proszą jedynie o skromne wsparcie złotem, by zrównoważyć poniesione koszta.

Odwiedziny u Transmogryfikatora spowodują, że graczom ukaże się nowy interfejs, który pozwoli na zmianę wyglądu danego przedmiotu przy zachowaniu jego oryginalnych statystyk. Oznacza to, że możesz rajdować w swoim paladyńskim tierze 12 "Immolation", ale wyglądać, jak gdybyś nosił "Lightbringera". Prieści zaś mogą powrócić - przynajmniej duchem - do "Benediction". Hunterzy ponownie mogą przemierzać dżungle Stranglethorn Vale w tierze 2 "Dragonstalker". Możesz nawet wskoczyć na nowo w ten kokieciarski zestaw Black Mageweave. Wiesz, ten z rajstopami, małymi rękawiczkami i fajniutkimi małymi... ekhhm.


Wstawienie przedmiotu do interfejsu Transmogryfikatora ukaże podgląd tego, jak wyglądać będzie przedmiot po zaaplikowaniu zmiany. Nie wszystkie jednak pary przedmiotów są kompatybilne z Transmogryfikacją. Ogólnie mówiąc, tylko przedmioty zawierające statystyki mogą być użyte w procesie transmogryfikacji. Musisz także móc założyć obydwa przedmioty, kiedy korzystasz z tej usługi. Ethereale niezbyt przejmują się etyką, ale pozwolenie komuś wyglądać tak, jakby nosił przedmioty, których nie może nosić przekracza granice przyzwoitości. W związku z tym nie pozwolą Ci zmienić rodzaju broni lub zbroi. Przebiegli death knight'ci nie mogą sprawić, by ich płytowy napierśnik wyglądał jak płócienna szata, nie możesz także spowodować, by jednoręczny topór wyglądał jak dwuręczny, ani zamienić wyglądu miecza na wygląd buzdyganu. Wyjątkiem od tej reguły będą strzelby, łuki i kusze. Będziesz w końcu mógł zachować rasowy bonus do strzelb swojego kransoluda, wyglądając jednocześnie jako władający łukiem, z całym jego splendorem i elegancją (a przynajmniej stosunkową ciszą).


Wstawienie przedmiotów do interfejsu Transmogryfikatora zwiększy koszty złota całego procesu, a kliknięcie przycisku Transmogryfikuj (zakładając, że posiadasz wymagane fundusze) wprowadzi efekt zmian wyglądu w życie. Proces można cofnąć klikając ikonę 'cofnij' przy każdym z przedmiotów, a następnie ponownie klikając przycisk Transmogryfikuj, by zachować zmiany. Każdy transmogryfikowany przedmiot będzie oznaczony tekstem informującym o zmienionym wyglądzie, którego każdy będzie mógł przeczytać, podobnie jak ma to miejsce w przypadku informacji o przekuciu statystyk (reforging).


Transmogryfikacja zachęci graczy do trzymania się wyglądu przedmiotów o wartości sentymentalnej lub estetycznej. Ethereale spodziewają się, że osobiste torby i przestrzeń bankowa będzie teraz dużo cenniejsza, kiedy wszyscy zbierać będą swoje falbaniaste majtki i skórzane kaftany. Wychodząc naprzeciw nowemu zapotrzebowaniu na dodatkową przestrzeń do składowania przedmiotów, wprowadzą oni unikalną usługę Magazynu Otchłani (Void Storage). Zapewne zapytacie, czymże jest ten Magazyn Otchłani? Wkrótce powiemy o nim w szczegółach.


Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak gracze zdecydują się modyfikować wygląd swoich postaci. Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani jak my nadchodzącym patchem 4.3 i Transmogryfikacją. Macie jakieś ulubione sety lub bronie, których wygląd zamierzacie uzyskać? Dajcie znać w komentarzach!


Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz