WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.3: Pierwsze szczegóły z gamescom! Będzie rajd z Deathwingiem!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.3: Pierwsze szczegóły z gamescom! Będzie rajd z Deathwingiem!

  Kumbol:
Aktualizacja: Nowe informacje o walce z Deathwingiem, potwierdzenie Wojny Starożytnych jako 5-osobowej instancji, ilość slotów Void Storage, Raid Finder i wyspa Darkmoon Faire.

Na rozpoczynających się właśnie w niemieckiej Kolonii targach gamescom ekipa niemieckiego fansajtu Gamona.de miała okazję przeprowadzić wywiad z Tomem Chiltonem, dyrektorem gry World of Warcraft, oraz Chrisem Robinsonem, głównym projektantem grafiki. Z wywiadu wyłaniają się pierwsze ekscytujące nowości, jakie wprowadzi do naszej ulubionej gry kolejny patch, oznaczony numerem 4.3. Przejdźmy zatem wprost do smakowitych szczegółów!
 • Nowy rajd z Deathwingiem. Jego tak szybkie pojawienie może oznaczać dwie rzeczy: albo 4.3 będzie już ostatnim patchem w "erze" Cataclysm, albo po nim czeka nas jeszcze jakaś inna niespodzianka. W świetle dzisiejszej informacji za pewnik można przynajmniej uznać, że na Ceremonii Otwarcia BlizzConu 2011 21 października usłyszymy ogłoszenie następnego dodatku do World of Warcraft.
  (n) W wywiadzie dla Buffed.de Chilton potwierdził, że rajd z Deathwingiem w roli finalnego bossa będzie ostatnim rajdem w Cataclysm, a patch 4.3 ostatnim "dużym". Do czasu wyjścia kolejnego dodatku pojawią się jednak pomniejsze łatki i eventy. Sama walka ze Skrzydłami Śmierci ma być najbardziej epicką walką rajdową, jaką kiedykolwiek stworzono. W jednej z faz gracze będą walczyć na grzbiecie Deathwinga, kiedy ten będzie latał w powietrzu. PTRy z łatką 4.3 to kwestia nieodległej przyszłości.
 • 3 nowe instancje 5-osobowe - Wiadomo, że przynajmniej jedna z nich zabierze nas ponownie do Caverns of Time (być może będzie to wspominana na BlizzConie 2010 Wojna Starożytnych). Mówi się też o możliwości powrotu do Ahn'Qiraj, jednak przy całkiem nowych walkach i projekcie.
 • Transmogrifier - nowy NPC, który pozwoli na (uwaga, uwaga!) zmianę wyglądu przedmiotów na naszej postaci przy zachowaniu obecnych statystyk! To oznacza, że jeśli nie podoba nam się nasz Tier 12, to będziemy mogli z pomocą Transmogrifiera zmienić jego wygląd na np. Tier 2. W tym nowym systemie będzie oczywiście szereg ograniczeń. Nie będzie można zamienić wyglądu clothowego setu Maga na plate'ową zbroję paladyna. System pozwoli na modyfikację wyglądu przedmiotów tylko na inne, które dedykowane są naszej klasie. Nie zdecydowano jeszcze natomiast, czy aby móc zmienić wygląd naszego przedmiotu na inny, będzie trzeba wcześniej posiadać przedmiot, którego wygląd chcemy uzyskać. Można sobie wyobrazić boom na rajdowanie klasycznych instancji, jeśli takie obostrzenie wejdzie w życie.
  (n) Koszt podmiany wyglądu przedmiotów będzie nieco większy, niż Reforgingu.
 • Void Storage - nowy rodzaj banku, który pozwoli na przechowywanie starego ekwipunku. Rzecz wymarzona dla wszystkich kolekcjonerów starych zestawów zbroi i broni. Pozwoli zwolnić sporo miejsca w torbach i zwykłym banku graczu.
  (n) Nowy schowek na stary ekwipunek zaoferuje naprawdę sporo miejsca - Chilton wspomina o liczbie 100 - 150 slotów. Deponowane tam przedmioty (ponoć z powodu ograniczeń technicznych) będą jednak odzierane z gemów, enchantów oraz informacji o ich twórcy.
 • (n) Raid Finder (!) - system w swoim działaniu i koncepcji przypominający obecny Dungeon Finder, ale odnoszący się do rajdów. Automatycznie wyszuka chętnych graczy i skompletuje odpowiednią grupę rajdową. To wisiało w powietrzu od czasu wprowadzenia kataklizmowej filozofii rajdowej (małe rajdy, bardziej elastyczne save'y), w patchu 4.3 wreszcie wejdzie w życie.
 • (n) Nowa wyspa Darkmoon Faire - zawierać będzie szereg zupełnie nowych atrakcji, takich jak zabawa w Grzmotnij-Gnolla.


Prócz tego koledzy z Gamona.de dowiedzieli się, że zapowiadany na ubiegłorocznym BlizzConie Abyssal Maw, czyli podwodna instancja w obrębie wymiaru żywiołu wody, została porzucona. Związana z nią fabuła i motyw nie były wystarczająco przekonywujące.

Targi gamescom dziś oficjalnie otwierają swe podwoje, tak więc najbliższe dni i godziny przyniosą najprawdopodobniej całą masę kolejnych wywiadów i następnych szczegółów związanych z patchem 4.3. Póki co, jak Wasze odczucia? Ekscytująco?

Zestawienie informacji o patchu 4.3

http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_4.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_5.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_1.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_2.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_6_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_7.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_9.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_8.jpghttp://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_10.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch43_menu_11.jpg

Tier 13

http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warrior.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/warlock.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/druid.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/shaman.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/mage.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/rogue.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/paladin.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/priest.gif http://www.wowcenter.pl/Images/Icons/Classes/hunter.gif

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz