WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Cykl wywiadów z gildiami: Quality

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Cykl wywiadów z gildiami: Quality

  Darkelf:
http://www.wowcenter.pl/Files/qualitysyg.jpgKolejną gildią, która chętnie odpowiedziała na zadane przez nas pytania jest gildia Quality rezydująca na realmie Burning Legion. Gildia znajduje się aktualnie na 8 miejscu w naszym rankingu. Na pytanie odpowiedział Guild Master – Yeri. Standardowo, zapraszamy do lektury!


Witaj Yeri! Proszę, powiedz nam więcej o swojej gildii. Jak powstała oraz skąd pomysł na nazwę.

Gildię Quality zbudowała grupa znajomych, byłych graczy Signum, chcących stworzyć coś własnego oraz mieć swój wpływ na kształt polskiej sceny PvE na serwerze Burning Legion. Jeśli chodzi o nazwę naszej gildii, ‘Quality’ oznacza podejście do gry oraz rajdowania, gdzie kładziemy duży nacisk na jakość, a nie na ilość. Dotyczy to starannej selekcji graczy oraz wypracowywania wspólnego stylu gry z nastawieniem na performance w każdej próbie, czy to progresowej czy farmie.


Jak długo jesteś liderem tejże gildii? Czy dowodziłeś wcześniej inną gildią? Jak uważasz, co jest najważniejsze w byciu dobrym liderem dla swoich graczy?

Właśnie mija czwarty miesiąc mojego GM-owania. Wcześniej miałem epizody bycia GM-em w gildiach międzynarodowych na serwerach Shattered Halls oraz Grim Batol. Moim zdaniem wypracowanie sobie autorytetu wśród swoich graczy jest kluczowe dla powodzenia gildii. Nie chodzi tu tylko o znajomość swojej klasy, ale przede wszystkim właściwe podejście do swoich członków. Motywacja, konstruktywna krytyka oraz wsparcie taktyczne dla każdej roli w rajdzie to główne zadania dobrego lidera. Poza tym inni muszą widzieć, że GM-owi zależy, i że gra sprawia mu dużo przyjemności.

Quality znajduje się na realmie PvP. Czy skupiacie się głównie na grze PvE, a PvP jest pomijane, czy też angażujecie się w obydwa tryby rozgrywki?

Quality jest gildią PvE, która kładzie nacisk na progres i temu celowi poświęcona jest cała logistyka. Eventy PvP są natomiast organizowane w wolnym czasie dla za interesowanych. Są to Rated BG oraz Areny.

Jesteście gildią, która skupia się na rajdach 10-osobowych. Czy macie w planach ekspansję na 25-man?Na chwilę obecną skupiamy się na rajdach 10-osobowych. Bardzo dobrze nam się gra 10 man content, poziom trudności w Cataclysm jest dla nas wyzwaniem. Pozwala nam to na jeszcze lepsze zgranie, plus mamy bardzo sprawiedliwy system rotacyjny, gdzie każdy coś dla siebie może znaleźć. Nie zamykamy się oczywiście na 25 man, ale wszystko zależy od ilości dobrych graczy do dyspozycji. Cały czas rekrutujemy i staramy się rozwijać. Obecnie mamy dwie równorzędne grupy 10 man. Do 25 man potrzeba jeszcze paru stabilnych osób. Być może się uda w nowym contencie rajdowym.

Jakie jest dla Ciebie jak i dla Twojej gildii najważniejsze wydarzenie w całokształcie istnienia?

Oprócz samego powstania gildii trudno wskazać na jedno szczególne wydarzenie, gdyż każdy kill progresowy był w jakimś stopniu zwieńczeniem naszego wysiłku i współpracy.

Macie wspaniałych graczy, jesteście gildią, która obecnie znajduje się w top10 polskich gildii. Na co najbardziej zwracacie uwagę patrząc na podania nowych graczy?

Zwracamy uwagę na doświadczenie oraz dyspozycyjność gracza. Jeżeli chodzi o sam styl gry, zostaje on zweryfikowany bezpośrednio na rajdach, a nie w aplikacji.Co możesz nam powiedzieć o bieżących rajdach w Content Tier 11?

Przygotowany przez Blizzard content jest dla nas sporym wyzwaniem. Jesteśmy obecnie na etapie progresowania końcowych bossów w wersji Heroicznej, na których najmniejszy błąd kończy się wipem. Ten minimalny margines błędu sprawia, że cały czas czujemy się zmotywowani, zaś każdy ciężko wypracowany kill sprawia nam dużo przyjemności. Mamy też nadzieję wyczyścić ten content przed Firelands.

W Polsce istnieje ponad sto gildii, które walczą o progres. Czy masz dla nich jakieś porady bądź wskazówki? Ostatnie słowa należą do Ciebie!

Pamiętajcie, że to wy wypracowujecie progres i każdy kolejny kill zależy od waszej cierpliwości i determinacji.

Dziękujemy gildii Quality za wywiad! Już wkrótce opublikujemy kolejny, tym razem z gildią Warcry! Zapraszamy!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz