WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Cykl wywiadów z gildiami: Gearless

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Cykl wywiadów z gildiami: Gearless

  Darkelf:
http://www.wowcenter.pl/Files/gearless_tabard.pngJako że progres Tier 11 powoli się zamyka, a w oddali majaczą już Firelands z patcha 4.2, serwis WoWCenter.pl przeprowadził cykl wywiadów z top10 polskich gildii. Będziemy publikować wywiad każdej gildii zaczynając od numeru dziesięć. Na pierwszy ogień pytania powędrowały do gildii Gearless. Jest to gildia rezydująca na realmie Xavius. Warto dodać, że lepsza na tym serwerze jest tylko jedna gildia - międzynarodowa, sławna Method.

Na nasze pytania odpowiedzi udzielił Guild Master Gearless - Truechester. Zapraszamy do lektury!


Witaj Truechester! Proszę, powiedz nam więcej o swojej gildii. Jak powstała oraz skąd pomysł na nazwę.

Witam, nazwa gildii została wymyślona przez jednego z członków i nie można tutaj mówić o złym wyborze, ponieważ doskonale do nas pasuje, natomiast samo powstanie gildii to naprawdę długa historia.


Jak długo jesteś liderem tejże gildii? Czy dowodziłeś wcześniej inną gildią? Jak uważasz, co jest najważniejsze w byciu dobrym liderem dla swoich graczy?

Od samego początku, będzie to już ponad rok, nigdy wcześniej nie prowadziłem innych gildii i myślę, że na tej się zakończy. W byciu dobrym liderem najważniejsza jest umiejętność słuchania ludzi , ale również cierpliwość i szacunek dla innych osób.

Gearless znajduje się na realmie PvP. Czy skupiacie się głównie na grze PvE a PvP jest pomijane, czy też angażujecie się również w obydwa tryby rozgrywki?

Głównie skupiamy się na PvE, ale mamy w gildii grono osób, które bez PvP nie mogą żyć i w żaden sposób nie ograniczamy ich pod tym względem, ponieważ gra World of Warcraft jest ściśle powiązana zarówno z PvE jak i PvP.

Jesteście gildią, która skupia się na rajdach 25-osobowych. Co z tzw. „dziesiątkami”? Czy są również częścią progresu, czy bardziej jako zabicie czasu w okresie wolnym od rajdu progresowego?

To prawda, że jesteśmy gildią, która postanowiła rajdować w trybie 25-osobowym, ale otwarcie muszę przyznać, że większość naszego progresu została osiągnięta na 10-osobowych rajdach, a więc rajdujemy zarówno 25m jak i 10m.


Jakie jest dla Ciebie jak i dla Twojej gildii najważniejsze wydarzenie w całokształcie istnienia?

Tych wydarzeń było naprawdę sporo i ciężko tutaj mówić o tych najważniejszych, ale jednym z nich było osiągniecie drugiego miejsca na naszym serwerze pod względem progresu, zaraz za gildią Method, która w tej chwili zajmuje drugie miejsce na świecie.

Macie wspaniałych graczy, jesteście gildią która obecnie znajduje się w top10 polskich gildii. Na co najbardziej zwracacie uwagę patrząc na podania nowych graczy?

Przede wszystkim na dyspozycyjność i doświadczenie z wcześniejszych rajdów, ale równie istotną sprawą jest to, czy kandydat zna swoja klasę do a do z.

Co możesz nam powiedzieć o bieżących rajdach w Content Tier 11?

Są bardzo ciekawe i zmuszają do myślenia, choć niekiedy nie przychodzi nam to z łatwością. Jeżeli chodzi o poziom trudności, to tryb heroic pokazuje nam, że nawet mała pomyłka kończy się tzw. „wipem” gdyż są tacy bossowie, na których wszystko musi być zrobione idealnie.W Polsce istnieje ponad sto gildii, które walczą o progres. Czy masz dla nich jakieś porady bądź wskazówki? Ostatnie słowa należą do Ciebie!

Największą satysfakcją dla każdej z gildii jest to, gdy osiągną zamierzony cel opierając się tylko na własnych pomysłach i ciężkiej pracy, a więc żadnych tipsów niestety nie będzie. Na koniec chciałbym podziękować za to jakże istotne wyróżnienie i rozmowę z portalem WoWCenter.pl. Trzymamy kciuki za wszystkie polskie gildie i mamy nadzieję , że już niedługo przyjdzie nam oglądać światowy ranking top 10 z choć jedną gildią z naszego kraju.

Dziękujemy gildii Gearless za wywiad! Już wkrótce opublikujemy kolejny, tym razem z gildią Hypnosis! Zapraszamy!

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz