WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.2: Seria questów "Elemental Bonds"

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.2: Seria questów "Elemental Bonds"

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
Po tym, jak druidzi i ich sojusznicy odparli inwazję Twilight Hammer i Ragnarosa na Hyjal, wiatr pokoju muskał teraz szczyty tej świętej góry. Podczas gdy nowa fala flory i fauny zapełniała region, członkowie Earthen Ring oraz Cenarion Cirle, a także czcigodne Smocze Aspekty, zebrali się u podnóża Drzewa Świata Nordrassilu. Wśród zebranych można było zoczyć legendarnego arcydruida Malfuriona Stormrage, byłego wodza Hordy i zasłużonego szamana Thralla, a także jego partnerkę o silnej woli, Aggrę. Wspólnie ta znamienita rada miała połączyć swoje wspaniałe siły i uzdrowić Drzewo Świata dla dobra Azerothu.

Jednakże to pozytywnie zapowiadające się wydarzenie skończyło się tragedią. Szczegóły wciąż są niejasne, ale krążą wici, że agent Twilight Hammer niesłychanej potęgi, zatajając swą prawdziwą tożsamość, zakłócił ceremonię i uderzył w Thralla ładunkiem czarnej magii... rozdzierając jego duszę na cztery części, z których każda powędrowała do innego Wymiaru Żywiołów. Jeśli te przerażające pogłoski okażą się prawdą, zarówno Earthen Ring, jak i cały Azeroth prawdopodobnie utraciło jednego ze swych najznakomitszych bohaterów.


... Czy nadszedł kres Syna Durotana?W patchu 4.2, gracze na 85 poziomie będą mieli możliwość odpowiedzieć na to, i wiele innych pytań. Podczas gdy nawet same Aspekty przyznają, że Thrall mógł na zawsze przepaść wśród żywiołów, jest jeszcze jedna osoba, która wciąż wierzy w szansę ocalenia go od tego ponurego losu. Aggra, potężna szamanka, wezwie was, byście użyczyli jej swojego wsparcia, kiedy przemierzać ona będzie krańce świata - od Skywall, poprzez Abyssal Maw, Deepholm, aż do Firelands - aby ocalić swojego ukochanego od wiecznych męczarni.

Thrall jednakże nie jest zwykłym śmiertelnikiem, tak więc i ta wyprawa zwykła nie będzie. Będziecie musieli nie tylko stawić czoła mieszkańcom wymiarów żywiołów, ale także samej esencji osoby Thralla oraz wszystkim tym rzeczom, które ukształtowały go w orka, którym jest dzisiaj. Zanim przywrócicie jego duszę do świata naturalnego, musicie wpierw przezwyciężyć jego wątpliwości, jego premedytacje, pragnienia oraz furię - te bowiem aspekty więżą go w jego celi żywiołów.Czy jesteście gotowi podjąć takie wyzwanie? Czy uwolnicie Thralla z jego elementarnych więzów i doprowadzicie do odnowy Drzewa Świata? Losy świata, a także jednego z jego czołowych bohaterów, wiszą na włosku.

http://www.wowcenter.pl/Images/Other/fancydivider.gif

Ostatnie godziny to była w istocie szalona jazda. Newsy na temat następnego patcha sypały się jeden po drugim. Gdyby któryś Wam umknął, załączamy poniżej wygodne odsyłacze do wszystkiego, co do tej pory opublikowano na temat 4.2.

http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_4.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_5.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_6.jpg

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz