WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.2: Zapowiedź nowych daily questów w Regrowth i Molten Front

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.2: Zapowiedź nowych daily questów w Regrowth i Molten Front

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
Po Kataklizmie, służące Ragnarosowi żywiołaki przypuściły szturm na Górę Hyjal, mając na celu podpalenie antycznego Nordrassilu, Drzewa Świata. Mimo że Strażnicy Hyjal i ich sprzymierzeńcy heroicznie odparli inwazję, praca na tej świętej górze jest daleka od zakończenia. W niedawno wyleczonym Regrowth, Arcydruid Malfuriom Stormrage i jego towarzysze broni przemienili Sanktuarium Malorne’a w miejsce przygotowań do ataku na domenę Ragnarosa: Firelands. Jak dotąd, ich wysiłki były wyhamowywane odrodzeniem się aktywności żywiołaków, które zalały Regrowth i rozdzieliły siły Malfuriona.

Jeśli obrońcy Hyjalu stłumią ten kontratak, mają plany stworzenia stałego przyczółka w Firelands, z którego będą mogli wiecznie czuwać nad płynną domeną żywiołaków. Aby tego dokonać, druidzi Malfuriona planują wykorzystanie zaklętego Drzewa Strażniczego. Kiedy jego korzenie zagłębią się w samym Azerothcie, w Wymiarze Żywiołów wyrośnie niezwykła ochronna korona tego drzewa, zapewniając tak bardzo potrzebne schronienie dla Strażników Hyjalu. Jednak dokonanie tego wyczynu zajmie tygodnie brutalnych walk przeciwko wrogom takim jak zdradzieccy Druidzi Płomienia, grupa odłamowa nocnych elfów igrająca z gwałtownymi mocami Ragnarosa. Niezależnie od wielu wyzwań, które na nich czekają, protektorzy Hyjalu i inni herosi pozostają nieugięci w celu ustanowienia przyczółka w Firelands. Bezpieczeństwo Hyjalu i Nordrassilu zależy od powodzenia tej kampanii.W patchu 4.2, niezłomni poszukiwacze przygód będą mieli okazję przetestować swoją determinacji w dwóch nowych strefach daily questowych zlokalizowanych na żyznych zboczach Góry Hyjal i gorejących głębiach Firelands. Znane jako Regrowth i Molten Front, te strefy zaoferują bezprecedensowa ilość zawartości do codziennej gry solo, przy której będą mogli się bawić gracze na 85 poziomie – wliczając w to ponad 60 nowych questów, czterech odblokowywanych sprzedawców sprzętu z item level 365 i świat, który ewoluuje na twoich oczach.

Odblokuj swe przeznaczenie

Jak wiele innych stref daily questów znajdujących się już w grze, Regrowth i Molten Front będą zawierać kilka stopni zawartości. Gracze rozpoczną swą podróż w odnowionym Sanktuarium Malorne’a na Górze Hyjal, łącząc raz jeszcze siły z Matoclaw i Arcydruidem Hamuulem Runetotetem w celu odparcia iwazji armii żywiołaków. Stąd, muszą otworzyć portal prowadzący bezpośrednio do Firelands, i ustabilizować frontowy przyczułek, którego Strażnicy Hyjal, dowodzeni przez Malfuriona Stormrage, będą mogli używać zdusić dalsze najazdy sił Ragnarosa.

Zamiast udostępniania tych etapów po pewnym okresie czasu, lub a końcu długiej serii questów, gracze będą używać alternatywnej waluty nazywaniej Marks of the World Tree aby odblokować je w swoim własnym tempie.

Podobnie do Champion’s Seals z Argent Tournament we Wrath of the Lich King, Marks of the World Tree mogą być zdobyte poprzez wykonywanie daily questów w obydwu strefach. Te znaki mogą być potem wymienione u NPC, aby otworzyć indywidualne daily questy, unikalne serie daily questów (detale poniżej), do czterech sprzedawców sprzedających całkowicie nowy tier sprzętu, i na ważne fortyfikacje, wliczając w to księżycową studnię, zbrojownię i legion Starożytnych.

Będziecie mieli wiele swobody w wyborze, jaką zawartość chcecie odblokować i kiedy, dając wam większą niż kiedykolwiek kontrolę nad waszym doświadczeniem questowania. Co więcej, te podstawowe wybory nie będą tylko odzwierciedlane w zawartości, do której możecie mieć dostęp, ale także w otaczającym was świecie. Gdy będziecie pomagać druidom Malfuriona utworzyć silniejszy przyczółek w Firelands, zaczniecie dostrzegać pojawianie się nowych NPC i struktur, a sadzonka Drzewa Strażniczego, która została zasadzona wraz z waszym przybyciem do Molten Front, będzie się rozrastać w potężne drzewo o masywnej, ochronnej koronie.

(Dla tych z was, którzy wspomagali Shattered Sun Offensive w The Burning Crusade, tego typu zmiany środowiskowe będą wydawać się bardzo podobne do przemian, które zachodziły na Isle of Quel’Danas.)


Indywidualny postęp, indywidualne korzyści

Jednak w odróżnieniu od Isle of Quel’Danas, gdzie odblokowywały się etapy dla graczy na całym serwerze (w tym samym czasie), postępy w Regrowth i Molten Front będą całkowicie indywidualne. Twoje akcje będą miały bezpośredni wpływ na to, które questy zostaną odblokowane następne i jak każdy ośrodek będzie ewoluował wizualnie. Aby upewnić się, że przyjaciele będą mogli grać razem, nawet jeśli ich postęp nie jest identyczny, uniknęliśmy separowania graczy poprzez fazowanie za wyjątkiem kilku pojedynczych questów. Ośrodek może wyglądać bardzo różnie dla każdego z graczy, jednak nadal mogą oni razem poszukiwać przygód. Niezależnie od tego, w którym momencie postępu się znajdujesz, Drzewo Strażnicze będzie żywe i dobrze się rozwijać wraz z towarzyszącymi obrońcami Góry Hyjal.

Wybieram was, Druidzi Pazura! (Albo was, Cieniści Strażnicy!)

W obrębie stref Regroth i Molten Front, gracze będą mieli wiele opcji wyboru, zarówno w kwestii zawartości, którą odblokują, jak i questów, które mogą wykonywać codziennie. Jednym z pierwszych miejsc, w którym gracze doświadczą tej „modularnej” rozgrywki, jest w pobliżu wejścia do Molten Front, w wysuniętym przyczółku znanym jako Malfurion’s Breach.

W dodatku do swoich normalnych obowiązków na przyczółku, będziecie również poproszeni o zapewnienie wsparcia dwóm życzliwym formacjom stacjonującym na Górze Hyjal: Druidom Pazura, przewodzonym przez Skylorda Omurona, i Cienistym Strażnikom, zaciętej grupie nocnych elfów prowadzonych przez Kapitana Saynna Stormrunnera. Będzie to punkt zwrotny w waszych postępach w Molten Front i reprezentuje pierwsze duże odblokowanie zawartości w strefie.

Aby zapewnić sobie przynależność do druidów lub strażników, będziecie musieli zbierać Marks of The World Tree w darze dla lidera każdej z grup. Kiedy już zbierzecie odpowiednią ilość znaków i przekażecie je, odblokujecie unikalny zestaw daily questów, dopasowany do Druidów Pazura lub Cienistych Strażników. Jeśli odblokujecie daily’sy Druidów Pazura, wasze podróże zabiorą was w cień Furnace, miejsca spowitego w wiecznym ogniu; Molten Flow, rzeka lawy, zamieszkana przez flamewalkerów, ciągnąca się jak tylko wzrokiem sięgnąć; i Fireplume Peak, unoszącą się wysepkę chronioną przez rozdrażnione płomienne jastrzębie. Jeśli wasz wybór padnie na Cienistych Strażników, rozpoczniecie oblężenie Forlon Spire, wyrywając go ze szpon przeciwnika i ustanawiając nowy, wysunięty przyczółek. Stąd będziecie wysłani do ataku na Widow’s Clutch, wylęgarnię hord ognistych pająków, oraz Wildflame Point, bazę operacyjną nikczemnych Druidów Płomienia.

Kiedy dołączycie zarówno do Druidów Pazura, jak i do Cienistych Strażników, będziecie mieli opcję wyboru, który zestaw daily questów chcecie zrobić danego dnia. Będziecie w stanie wykonać tylko jeden zestaw na reset (Druidów Pazura lub Cienistych Strażników), jednak wybór, którą ścieżką chcecie podążyć, zależy od was.Różnorodność jest solą życia

Wcześniej wspomnieliśmy, że dostępne będzie ponad 60 nowych questów w Regrowth i Molten Front. Ze względu na to, że jest to całkiem sporo zawartości – niemal połowa normalnej strefy! – wiele z tych questów będzie losowanych w mniejsze grupy. Z 15 możliwych questów w danym ośrodku, dla przykładu, będziecie mogli wziąć pomiędzy trzema, a pięcioma każdego dnia. Powinno to utrzymać zawartość świeżą i fajną, i wasze obłożenie daily questami będzie o wiele łatwiejsze do zarządzania.

Ta losowość wchodzi w grę również w kwestii otoczenia. Jednego dnia, możesz być poproszony o wzmocnienie obrony na zewnątrz Malfurion’s Breach, przeciwko szturmowi Molten Gianst. Innego, zostaniecie wysłani przeciwko robakom lawy, które wypełzły na powierzchnię na terenie przyczółka. Te questy będą bazowały na wydarzeniach, które będą miały miejsce naokoło ciebie i prawdopodobnie będą się zmieniać codziennie.

Nagrody? Kocham nagrody! Hipogryfy na całego!

Będziecie hojnie nagrodzeni za swe wysiłki w tych ogarniętych walką regionach. Prócz całego nowego sprzętu, który będziecie mogli zakupić u odblokowywanych sprzedawców, otrzymacie również dodatkowy zestaw nagród po otwarciu całej dostępnej zawartości w obydwu strefach daily questów.

Gracze, którzy podołają temu zadania, otrzymają oszałamiającego Glameward Hippogrypha (pokazanego poniżej), jak również specjalną, jednorazową serię questów pozwalającą odkryć genezę Leyary, potężnej Druidki Płomienia, która dowodzi siłami Firelorda w Regrowth i Molten Front, i dlaczego jej nienawiść do Malfuriona Stormrage’a płonie tak jasno.


Po latach przygotowań i manewrów, moc Firelorda jest teraz na tyle potężna, aby zagrozić Azerothowi dewastującą inwazją. Strażnicy Hyjal będą potrzebowali wsparcia najwaleczniejszych bohaterów, aby mieć szanse na przetrwanie. Słyszeliście ich apel – odpowiecie na niego?

http://www.wowcenter.pl/Images/Other/fancydivider.gif

Ostatnie godziny to była w istocie szalona jazda. Newsy na temat następnego patcha sypały się jeden po drugim. Gdyby któryś Wam umknął, załączamy poniżej wygodne odsyłacze do wszystkiego, co do tej pory opublikowano na temat 4.2.

http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_1.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_2.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_3.jpg
http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_4.jpg http://www.wowcenter.pl/Files/patch4_2_menu_5.jpg

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz