WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.2: Legendarne zaangażowanie

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.2: Legendarne zaangażowanie

  Lorenco:
Cytat z: Blizzard (źródło)
Już od śmierci Smoczego Aspektu Malygosa, niebieskie smoki borykają się z mianowaniem nowego lidera. Zmagają się one z wyborem między dwoma prawdopodobnymi następcami: Kalecgosem, mistrzem pojednania z innymi rasami i Arygosem, potomkiem Malygosa, który wierzy, że jego rasa powinna wycofać się ze świata i stworzyć sobie nową ścieżkę. Aby zakończyć stałe debaty i dyskusje, smoki zdecydowały zebrać się podczas Embrace – nadzwyczajnego, niebiańskiego wydarzenia, w którym dwa księżyce Azerothu doskonale się zrównują – w nadziei, że nowy Aspekt zostanie wybrany.

Jednak niedawne odkrycie dokonane przez brązowego smoka, Anachronosa, wywołuje obawy co do zbliżającej się uroczystości. Ponadczasowy smok wykrył złowrogą magię działająca wokół Nexusa, mroźnego koczowiska niebieskich smoków w Northrend. Wraz z tym odkryciem, dostrzegł on przerażającą wizję Azerothu stojącego w płomieniach. Powiązanie pomiędzy tą przerażająca wizją, a niebieskimi smokami wciąż pozostaje niejasne, lecz Anachronos wezwał rasy uznawane przez niektórych z jego braci za „krótko żyjące”, aby zbadały tę sprawę. Jeśli bohater nie podejmie wyzwania i nie odnajdzie prawdy, straszna wizja Anachronosa dotycząca Azerothu może stać się prawdą.Patch 4.2 wprowadzi nowy, epicki quest, który stanie się wyzwaniem dla wystarczająco śmiałych, aby złożyć legendarną laskę - Dragonwrath, Tarcegosa’s Rest. Ta wspaniała broń duplikuje destrukcyjną magię, a także obdarza dzierżącego ją umiejętnością zamiany w członka niebieskiego aspektu. Ci, którzy złożą tę broń nie będą jedynymi, których czeka nagroda. Jako iż to zadanie wymaga zaangażowania całej gildii, po ukończeniu tej laski wszyscy członkowie gildii zdobędą unikalnego mini-peta, którego będą mogli nazwać swoim własnym.


A oto legendarna laska Dragonwrath, Tarecgosa’s Rest. Gracze będą musieli rozpocząć epicki ciąg questów, aby zdobyć i ulepszyć tę potężną broń.

Tylko ci, którzy okazali się zwycięscy przeciwko złu ujawnionemu w Blackwing Descent, The Bastion of Twilight i Throne of the Four Winds będą mieli możliwość rozpoczęcia legendarnego questa. Wysłannicy brązowego aspektu będą wysłani do stolic Przymierza i Hordy – Stormwind oraz Orgrimmar - aby zrekrutować tych, którzy są gotowi na podjęcie wyzwania.


Nie jest to wyzwanie, które można podjąć pochopnie. Uważajcie: droga przed wami jest śmiercionośna, pierwsze kroki są niebezpieczne, a cel, jak dotąd, niezbadany. Podróż zabierze chętnych bohaterów przez kontynenty i czas; aby spotkać się ze starożytnymi bytami, aby być uznanym jako jedno z najpotężniejszych istnień w Azeroth; aby przejść przez śmiertelną sieć polityki i ustalić kształt przyszłości.

Podczas gdy podróż z pewnością będzie wymagać przejścia przez Firelands, gdzie gildie będą musiały działać razem, aby rozbić jednostki Ragnarosa, to nastaną czasy gdzie ci, którzy poszukują laski, będą musieli stanąć samotnie, aby udowodnić swoje umiejętności, wiedzę i determinacje.

Brązowe smoki liczą na Ciebie. Niebiescy, bez Twojej pomocy, mogą zboczyć ze swej ścieżki. Lepiej nie każ im czekać.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz