WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.2: Zapowiedź rajdu Firelands

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.2: Zapowiedź rajdu Firelands

  Kumbol:
Cytat z: Blizzard (źródło)
Przez wieki, Wymiary Żywiołów służyły jako miejsce bezpiecznego przetrzymywania pierwotnych duchów... dopóki Kataklizm nie przerwał ich granic. Bez żadnego ostrzeżenia, armie Ragnarosa przewaliły się w kierunku Mount Hyjal, mając na celu puszczenie z dymem Nordrassila, Drzewa Świata. W wyniku konfliktu, wielu dzielnych bohaterów poległo, broniąc Hyjalu przed zniszczeniem. Dzięki ich szlachetnemu poświęceniu, niemożliwe stało się faktem: Obrońcy Hyjalu zepchnęli sługi Ragnarosa z powrotem do Firelands.

Teraz, bitwa o Hyjal rozgrywa się w wypalonym do cna królestwie Ragnarosa. Wraz ze zdobywaniem kolejnych terenów, czempioni Azerothu zbliżają się ku wewnętrznemu sanktuarium Firelands i czekającemu tam, niesłychanemu wyzwaniu. Wokół siedziby Ragnarosa - Sulfuron Keep - zgromadzeni są jego najbardziej zaufani strażnicy, wliczając w to zdradzieckich Druidów Ognia i ich tajemniczego przywódcę. Obrońcy Hyjalu nie mogą jednak zawrócić i uniknąć czekających nań niebezpieczeństw. Gdyby Ragnaros przetrwał ten najazd i zatriumfował, niszcząc Nordrassil, Azeroth doznałby szkody, po jakiej być może już nigdy by się nie podniósł.


Patch 4.2 do World of Warcraft da zahartowanym podróżnikom możliwość do odwrócenia szali zwycięstwa w Firelands, ogromnej, najtrudniejszej strefie rajdowej, w trybach 10- i 25-osobowych w wersji normalnej jak i Heroicznej. Będzie to paląca okazja do zagłębienia się w Wymiar Żywiołu Ognia, gdzie sześciu unikalnych bossów stoi między wami, a pełnym nowych sił Ragnarosem. Komorę wielkiego lorda płomieni chronią:

 • Beth'tilac

  Jej płomienne sieci sięgają wysoko w górę, przez co jej adwersarze muszą stawić czoła zarówno swemu lękowi przed pająkami, jak i lękowi wysokości. Tylko chwytając za sieci i wspinając się ku jej domenie będziecie w stanie pokrzyżować jej złowrogie plany.


 • Lord Rhyolith

  Bohaterowie staną przed trudnym wyzwaniem: zaatakowaniem ogromnego magmowego giganta, zmuszając go jednocześnie do poruszania się wbrew jego woli pośród wulkanicznych erupcji, które oznaczać mogą koniec jego... lub wasz.

 • Alysrazor

  Czy jesteście gotowi na lot pośród płonących przestworzy? Złapcie jej pióra i wykorzystajcie do przemierzania niebios tego inferno, lub zgińcie w ramach kaprysu tego lotnego ognistego jastrzębia.


 • Shannox

  Okrutni flamewalkerzy tego Wymiaru Żywiołu są wystarczająco przerażający, lecz ten tutaj, Shannox, w ramach obrony Firelands sprowadził sobie kompanów. Aby poradzić sobie z tym potężnym łowcą, będziecie musieli dać sobie radę z jego pupilkami, nim on sam was spopieli.


 • Baleroc

  Beleroc broni bramy Sulfuron Keep pośród rzeki ognia, która służy fortecy jako fosa. Most prowadzący do pulsującej żywym ogniem komnaty Ragnarosa mogą przekroczyć jedynie ci, którzy położą kres temu potwornemu żywiołakowi.

 • Majordomo Staghelm

  Najnowszy naczelny porucznik Ragnarosa stoi przed drzwiami do komnaty swego mistrza w Sulfuron Keep. Zdradzieckie działania Staghelma osiągną punkt krytyczny, kiedy stanie on do walki przed tronem swego pana.  Po pokonaniu wszystkich strażników czeka was niezapomniana walka rozwścieczonym Ragnarosem w jego komnacie. Potyczki z Ragnarosem w wersjach normalnej i Heroicznej okażą się dla rajdujących zupełnie odmienne.

  Ponieważ rajd Firelands jest w dużej części ulokowany na zewnątrz, gracze będą mogli używać swoich wierzchowców, by próbować ominąć niezwykle niebezpieczne patrole kręcące się po okolicy. Sami zdecydujecie o kolejności atakowania pierwszych czterech bossów.


  Rajd ten będzie także jednym z wielu przystanków na drodze do stworzenia legendarnej laski Dragonwrath, Tarecgosa's Rest (Smoczy gniew, Spoczynek Tarecgosy). Ta broń niedoścignionej jakości nie tylko wymagać będzie niesłychanego wysiłku do jej stworzenia, ale będzie także nagradzać całą gildię nowym, unikalnym mini-petem, kiedy się ją w końcu skompletuje.

  Nieprzebrane ilości unikalnych nagród czekają na tych, którzy są dostatecznie odważni, aby stawić czoła płomieniom i pokonać lordów Firelands. Nowy tier zbroi i broni, trzy nowe wierzchowce (wliczając w to niezwykle rzadkiego i pożądanego płonącego Anzu), szereg nowych osobistych i gildiowych osiągnięć, epicka fabuła, wspaniała oprawa muzyczna oraz siedem unikalnych walk z bossami - Patch 4.2 i rajd Firelands wypalą się ma kartach historii World of Warcraft.

  Jesteście gotowi, by zakosztować płomieni?

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz