WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Patch 4.1: Wyzwania Gildii

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Patch 4.1: Wyzwania Gildii

  Barondo:
Cytat z: Blizzard (źródło)
http://www.wowcenter.pl/Files/guildchall.jpg

Poza aktualizacją Zul’Gurub i Zul’Aman dla graczy na 85-tym poziomie, jesteśmy również podekscytowani inną nowością w patchu 4.1: Wyzwaniami Gildii. Wbudowane w zakładkę Info interfejsu gildii, Wyzwania Gildii będą tygodniowymi zadaniami, z którymi mogą się zmierzyć grupy gildiowe, w celu zdobycia dodatkowego doświadczenia gildiowego, osiągnięć i złota.

Ta nowość została zaprojektowana i zaimplementowana, tak aby nie była zbyt skomplikowana. Na samym szczycie zakładki Info interfejsu gildii, będzie wyświetlana nowa sekcja Wyzwań Gildii, rozbita na trzy kategorie: Podziemia, Raidy i Rankingowe Pola Bitew. Każda grupa gildiowa będzie mogła brać udział w Wyzwaniach Gildii i istnieje ograniczenie, ile razy każde z wyzwań może zostać wykonane w danym tygodniu. Nie ma potrzeby wpisywania zadania do quest loga lub czegoś w tym rodzaju. Po prostu zbierz grupę spełniającą wymagania dla któregokolwiek z wyzwań i działaj.

Ukończenie Wyzwania Gildii zostanie potwierdzone poprzez wyskoczenie okienka komunikatem, podobnie do powiadomień o osiągnięciach (lub „toastów”). Uczestnictwo członków gildii zapewni im doświadczenie gildii. Dodatkowo, bezpośrednio do Gildiowego Skarbca zostanie zdeponowana nagroda w złocie. Ilość przyznawanego złota i doświadczenia jest zależna od typu wyzwania, jednak nie musisz się martwić redukcją nagrody, gdy na przykład będziesz w grupie gildiowej, która ukończy raid lub podziemie na normalnym poziomie trudności. Z powodu tego, dany typ wyzwania można wykonać ograniczoną ilość razy w tygodniu, chcemy mieć pewność, że gildie nie poczują się przyhamowywane, jeśli grupa 18-to poziomowych graczy ukończy Deadmines, zostanie postawiona na przeciw 85-cio poziomowej kończącej Heroic Deadmines. To samo przekłada się na normalny i heroiczny progres raidowy. Mając zawartość dopasowaną poziomem do twojej grupy gildiowej, zdobędziesz doświadczenie i złoto dla swojej gildii.

Aby ukończenie Wyzwania Podziemi zostało uznane, 5-cio osobowa grupa musi być złożona z przynajmniej trzech członków gildii. Wyzwania Raidów i Rankingowych Pól Bitew wymagają 8 z 10 graczy będących członkami gildii, a 20 jest wymaganych aby uznano 25 osobowy raid. Aby zdobyć złoto za Wyzwania Gilii, gildia musi być co najmniej poziomu 5-tego i biorący udział członkowie muszą zdobyć reputację z gildią na poziomie honored. Dla przykładu, 3 z 5 członków gildii 5-cio osobowej grupie musi być honored aby zdobywać dla gildii złoto. Jeśli ta trójka osiągnęła tylko reputacje friendly, wciąż zostanie im zaliczone wyzwanie i zdobędą doświadczenie dla gildii, nie otrzyma ona złota.

Powiedzmy więc, że gildia regularnie dobijała do dziennego limitu doświadczenia. Możecie się zastanawiać, jakie w takim razie odniesiecie korzyści z wykonywania Wyzwań Gildii? Cóż, nie główcie się nad tym ani chwili dłużej, amigos: Wyzwania Gildii będą zapewniać doświadczenie gildiowe powyżej ograniczenia. Można to porównać do doświadczenia po wypoczęciu (rested). Ograniczenie doświadczenia gildii powiększy się relatywnie do ilości doświadczenia zdobytego przez wykonywanie tych wyzwań. Jest to doskonały sposób na przyśpieszenie levelowania twojej gildii! Ale nie tylko, jeśli twoja gildia osiągnie maksymalny limit doświadczenia, dalsze branie udziału w Wyzwaniach Gildii przyniesie o wiele większe sumy złota, deponowane bezpośrednio w Skarbcu Gildii.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Wyzwań Gildii i czujemy, że będą fajnym sposobem rozszerzenia całkowicie nowych funkcji gildiowych dodanych w World of Warcraft: Cataclysm. Wasze opinie na temat systemu są zawsze mile widziane, jako że możecie być pewni ich rozbudowy wraz z kolejnymi patchami.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz