WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Cataclysm: Więcej o zmianach w systemie walut PvE i PvP

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Artykuł

Cataclysm: Więcej o zmianach w systemie walut PvE i PvP

  Kumbol:
http://www.wowcenter.pl/Files/cata-logo-m.pngBlizzard opublikował dziś post, w którym objaśnia szczegóły procedury przejścia na nowy system walut punktowych w PvE i PvE w nadchodzącym Cataclysm. Poniżej prezentujemy tłumaczenie posta. Pamiętajcie, że podane w nim liczby są tylko przykładowe, a dokładne wzory, według których dokonana zostanie konwersja, będą ujawnione jutro.

Cytat z: Blizzard (źródło)
Jak już mówiliśmy w poprzednim ogłoszeniu, poddajemy zmianom system waluty używanej do kupowania przedmiotów PvE i PvP w World of Warcraft : Cataclysm, i zostanie to przeprowadzone w dwóch etapach. Dziś przedstawimy więcej informacji na temat tego, jak zmiany te będą wprowadzane, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, polecamy przeczytać poprzedni artykuł, aby nadgonić zmiany w nazewnictwie.

Wartą zauważenia zmianą od czasu pierwotnego ogłoszenia jest przemianowanie nisko-tierowej waluty PvE z Hero Points na Justice Points.

Precz ze starym

W nadchodzącym patchu 4.0 rozpoczniemy pierwszy etap konwersji na nowy system waluty. Emblems of Triumph i Emblems of Frost zostaną zamienione w Justice Points. Na początku zostanie wprowadzona łagodna granica, która zostanie później zamieniona na konkretną, nieprzekraczalną wartość, zgodnie z tym, co opisano poniżej. Wszystkie emblemy i badge PvE poniżej Frost i Triumph zostaną przekonwertowane na złoto. Dotyczyć to będzie również starych badge, takich jak Badges of Justice. Jeśli któryś z tych starszych środków płatniczych zostanie zamieniony na złoto, gracz otrzyma je za pomocą poczty w grze.

Od tego momentu wszyscy bossowie których pokonają gracze, a którzy są dostosowani poziomem do nich (a poprzednio nagradzali badge’ami lub emblemami po ich pokonaniu), będą dawać nowe Justice Points. Podobnie też wszystkie przedmioty, które do tej pory wymagały emblemów lub badge’y do zakupu, od teraz będą wymagać Justice Points.

Jeśli chodzi o PvP, Sezon 8 zakończy się wraz z wprowadzeniem patcha 4.0, i wszystkie Arena Points, Honor Points, niewykorzystane Battlegroundowe Marks of Honor, Stone Keeper’s Shards, Venture Coins oraz Spirit Shards zostaną przekonwertowane na nowe punkty honoru. Ilość nowych punktów honoru również będzie nieograniczona na czas tych zmian, a później zostanie wprowadzona ich maksymalna dozwolona ilość. Po konwersji, wszystkie przedmioty które wymagały Honoru lub Arena Points, będą sprzedawane za nowe Honor Points. Rankingowe Areny oraz Rankigowe Battlegroundy nie będą dostępne przed nadejściem Sezonu 9 (krótko po premierze Cataclysm), kiedy to będzie można na nich zdobywać Conquest Points, czyli punkty wyższego tieru.

Dodatkowo, zakup przedmiotu przy użyciu tych pobocznych środków płatniczych (Honor Points oraz Justice Points) będzie wymagał spełnienia wymagań co do minimalnego poziomu.

Ważnym jest zaznaczenie, że wszystkie te konwersje nie będą się odbywały w stosunku 1:1, ale są wypadkową poziomu oraz relatywnej wartości, którą dane waluty stanowiły przed konwersją na nowy system punktowy. Dla przykładu Stone Keeper’s Shards zamienią się w więcej Honor Points niż Spirit Shards.

Górna granica

Podczas gdy poprzednio ogłosiliśmy, że odgórnie ustalony zostanie limit wartości nowych walut, jakie będzie można gromadzić, zapewniamy ulgowy okres w postaci łagodnej granicy. Pozwoli to podczas wstępnej konwersji przekroczyć odgórnie ustalony limit, jednak nie pozwoli na zdobywanie dalszych punktów (lub ich zwrot poprzez refundowanie przedmiotów), dopóki nie zostanie wydana odpowiednia ilość punktów, która pozwoli zmieścić się w limicie.

Dla przykładu gracz posiada 3000 Emblems of Triumph oraz 1200 Emblems of Frost; w momencie konwersji otrzyma za nie 4200 Justice Points. Limit dla Justice Points wynosi 4000, więc ten gracz nie będzie mógł zdobyć ich więcej, dopóki nie wyda wystarczająco dużo punktów, aby znaleźć się pod progiem 4000. Dotyczy to również nowych Honor Points dla PvP, które będą miały identyczny limit.

Krótko po premierze Cataclysmu, kolejny patch wymusi odgórny limit, rozpoczynając tym samym drugi etap konwersji waluty. Wszystkie Justice lub Honor Points powyżej limitu zostaną zamienione na złoto i podobnie jak w czasie pierwszego etapu, gracz otrzyma za pomocą poczty w grze list wyjaśniający, iż niektóre z jego środków płatniczych zostały zamienione w złoto, a także dostarczający samo złoto.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz