WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

"Podróż przez Azeroth: Wschodnie Królestwa" - ruszyła przedsprzedaż!

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

"Podróż przez Azeroth: Wschodnie Królestwa" - ruszyła przedsprzedaż!

  Ventas:

Stare krainy - nowe spojrzenie

https://wowcenter.pl/Files/exploring1.png

Uniwersum Warcrafta jest niekończącą się opowieścią, do której wciąż dopisywane są nowe rozdziały. To barwny, różnorodny i wielowymiarowy świat zamieszkiwany przez fantastyczne rasy. Każdą z jego krain charakteryzuje niepowtarzalny klimat, a przeszłość ich ziem skrywa tajemnice nawet przed najwierniejszymi z fanów. Teraz, wraz z nadchodzącą Podróżą przez Azeroth od Wydawnictwa Insignis, macie szansę poznać część z nieodkrytych dotąd sekretów oraz zaktualizować swoją wiedzę o świecie! Podróż przez Azeroth: Wschodnie Królestwa to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów Warcrafta, którzy pragną jeszcze dokładniej poznać jego historię.

https://wowcenter.pl/Files/exploring2.pngPo zażegnaniu kolejnego wielkiego konfliktu między Przymierzem i Hordą, który wstrząsnął całą Azeroth, nadszedł czas leczenia ran. Pora również pomyśleć o zabezpieczeniu przyszłości. Król Wichrogrodu, Anduin Wrynn, zleca swemu zaufanemu mistrzowi szpiegów, Matiasowi Shawowi, misję eksploracyjną obejmującą zasięgiem najważniejsze krainy wschodniego kontynentu. Wyposażony w dawne raporty i księgi Shaw został zobowiązany do przeanalizowania posiadanej wcześniej wiedzy oraz jej zaktualizowania. W tym trudnym zadaniu ma wesprzeć go wierny towarzysz, kapitan Flynn Fairwind. Przyjaciół czeka długa i wyczerpująca podróż, a dzięki nawiązaniu stosunków dyplomatycznych z Radą Hordy, nawet zamknięte do tej pory wrota miast przeciwnej frakcji staną przed nimi otworem.

Pierwszy tom Podróży przez Azeroth poświęcony został informacjom o tytułowych Wschodnich Królestwach, gdzie rozegrały się jedne z największych batalii w historii uniwersum. Tutaj rozgrywała się w większości fabuła trzech pierwszych odsłon serii, które dały początek najsłynniejszemu i najpopularniejszemu płatnemu MMO-RPG, królowi gatunku, czyli – World of Warcraft. Echa tych wydarzeń wciąż są widoczne w grze, a dzięki Podróży przez Azeroth poznacie również fakty dotąd owiane aurą tajemnicy.

Spisanie historii Wschodnich Królestw powierzono zasłużonej dla literackiej strony Warcrafta Christie Golden. Spod pióra pisarki wyszły wysoko oceniane przez fanów uniwersum tytuły takie jak: Władca klanów, Narodziny Hordy czy Arthas - Przebudzenie Króla Lisza. Teraz autorka bestsellerów „News York Timesa” powraca z książką podróżniczą doprawioną akcentem fabularnym. Wszystko wydane w atrakcyjnej formie stylizowanej na starą księgę z licznymi szkicami, jak również wielobarwnymi ilustracjami.

https://wowcenter.pl/Files/exploring3.png

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz