WoWCenter.pl
wikass zabił Mythrax the Unraveler (Normal Uldir) po raz 2.     
kuturin zdobył 7th Legionnaire's Cuffs.     
Nikandra spełnił kryterium Loot 200,000 gold osiągnięcia Got My Mind On My Money.     
Tooly zdobył Fairweather Helm.     
Muattin zdobył osiągnięcie The Dirty Five.     
Yoozku zdobył Parrotfeather Cloak.     
Mlody89 zdobył Royal Apothecary Drape.     
Weakness zabił Dazar, The First King (Mythic King's Rest) po raz 6.     
liq spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Osiol spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
Wuntu zabił Zek'voz, Herald of N'zoth (Heroic Uldir) po raz 1.     
Olsa zabił Vectis (Heroic Uldir) po raz 6.     
Sarenus spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
kajtasus zdobył osiągnięcie Come Sail Away.     
ossir spełnił kryterium osiągnięcia Saving for a Rainy Day.     
mcpablo spełnił kryterium Alliance players slain. osiągnięcia Frontline Slayer.     
Emmm zabił Taloc (Heroic Uldir) po raz 17.     
AsaGorth spełnił kryterium Big-Mouth Clam osiągnięcia The Oceanographer.     

Burning Crusade Classic - pierwszy dodatek wskrzeszony w ramach WoW Classic

Serwis WoWCenter.pl nie jest obecnie utrzymywany.

Dziękujemy za wszystkie lata spędzone razem z nami
w Azeroth!

- Redakcja
Ważne

Burning Crusade Classic - pierwszy dodatek wskrzeszony w ramach WoW Classic

  Kumbol:
Oto zapowiedź, która nie zszokowała absolutnie nikogo biorąc pod uwagę ogromny sukces WoW Classic. Blizzard ogłosił prace nad Burning Crusade Classic, czyli wprowadzeniem do "klasycznej" wersji World of Warcraft pierwszego dodatku z 2007 roku. Raz jeszcze udamy się do Outlandu, przemierzymy Karazhan, Black Temple czy pierwsze instancje w Caverns of Time, dosiądziemy latających wierzchowców i zrekrutujemy nowe rasy - krwawe elfy i draenei. Wszystko to jeszcze w tym roku.Cytat z: Blizzard (źródło)

World of Warcraft® Burning Crusade Classic™ 
zaprasza bohaterów Azeroth w podróż na drugą stronę Mrocznego Portalu

Powróćcie do zniszczonego świata Draenoru i zobaczcie go takim, jaki był niegdyś! Premiera pierwszego dodatku do World of Warcraft® Classic od Blizzard Entertainment nastąpi jeszcze w tym roku

Dodatek Burning Crusade Classic™ będzie dostępny dla wszystkich abonentów World of Warcraft bez dodatkowych opłat.

Za Mrocznym Portalem rozciąga się strzaskany świat zwany Rubieżą, a demoniczne armie Płonącego Legionu przygotowują się do inwazji na Azeroth. Jeszcze w tym roku fani World of Warcraft® powrócą na naznaczony mocą spaczenia Półwysep Piekielnego Ognia (Hellfire Peninsula), aby powstrzymać najeźdźców na ich własnym terytorium. Wykonując to jakże ważne zadanie, gracze na nowo odkryją, co czai się pod powierzchnią Moczarów Zangarskich (Zangarmarsh), i rzucą wyzwanie Zdrajcy Illidanowi w Czarnej Świątyni (Black Temple). Ta i inne przygody czekają na bohaterów Azeroth w Burning Crusade Classic stanowiącym wierne odtworzenie pierwszego, legendarnego już dodatku do World of Warcraft od Blizzard Entertainment.

„Społeczność graczy w World of Warcraft dała nam swego czasu jasno do zrozumienia, że oczekują od nas stworzenia WoW Classic. Dziś chcą kontynuować tę niezwykłą podróż w zniszczonym świecie The Burning Crusade” – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. „Od czasu premiery WoW Classic opublikowaliśmy liczne aktualizacje zawartości gry i dowiedzieliśmy się wiele na temat oczekiwań współczesnych graczy. Wykorzystujemy tę wiedzę, aby sprawić, że nowe przygody czekające na fanów klasycznej odsłony World of Warcraft w Rubieży będą co najmniej tak epickie, jak te dotychczasowe, zarówno dla weteranów powracających po latach na drugą stronę Mrocznego Portalu, jak i dla nowych rekrutów Przymierza i Hordy”.

Burning Crusade Classic kontynuuje epicką misję zapoczątkowaną przez World of Warcraft Classic i umożliwia graczom przeżycie na nowo porywającej fabuły kolejnego, legendarnego już rozdziału sagi Warcraft®. Nowy dodatek wraz z publikowanymi stopniowo aktualizacjami zawartości będzie stanowić wiernie odtworzoną kopię oryginału z roku 2007. Przywrócone zostaną między innymi następujące elementy gry:

  • Zniszczony świat Rubieży: Gracze będą przemierzać zdradzieckie szlaki wijące się wśród szczytów Gór Klingi (Blade's Edge Mountains), w które lękają się zapuszczać nawet potężne smoki. Wyruszą na łowy z nieskażonymi mocą spaczenia orkami – Mag'harami – wśród latających wysp Nagrandu i staną do walki z demonicznymi agentami Płonącego Legionu w Czarnej Świątyni (Black Temple) – a to zaledwie początek niesamowitych przygód!
  • Dwie nowe, grywalne rasy: Gracze staną do boju po stronie Hordy jako spragnione magicznej mocy krwawe elfy lub dołączą do armii Przymierza jako draenei – wygnańcy z Rubieży poszukujący nowego domu.
  • Bramy Areny staną otworem: Miłośnicy starć w trybie PvP mogą zebrać zaufanych sojuszników, aby dowieść swego męstwa w rozgrywkach 2 na 2, 3 na 3 lub 5 na 5 na Arenach, np. w Pierścieniu Próby (Ring of Trials) czy też w Kręgu Krwi (Circle of Blood).
  • Ulotne chwile na grzbietach skrzydlatych wierzchowców: Zanurkujcie w kłębiące się obłoki chaotycznej Burzy Otchłani (Netherstorm) i szybujcie ponad skażoną spaczeniem Doliny Cienistego Księżyca (Shadowmoon Valley) niesieni na grzbietach latających wierzchowców, których będziecie mogli dosiąść w Rubieży.
  • Wymagające podziemia i rajdy: Ukończcie podziemia dla 5 graczy położone w wyciosanej z litego kryształu Twierdzy Burz (Tempest Keep) i udajcie się do Jaskiń Czasu (Caverns of Time), gdzie bohaterowie Azeroth mogą stać się świadkami najważniejszych momentów w historii świata. Zbierzcie drużynę złożoną z 10 śmiałków i przypuśćcie szturm na ponurą wieżę Karazhan, aby przygotować się na decydujące starcie z arcydemonem Kil'jaedenem w 25-osobowym rajdzie Płaskowyż Słonecznej Studni (Sunwell Plateau).
  • Nowe możliwości dla bohaterów: Poddawajcie obróbce szlachetne kamienie, które będzie można osadzić w elementach waszego ekwipunku dzięki nowej profesji – jubilerstwu. Opowiedzcie się po stronie Aldorów lub Widzących (Scryers) w mieście Shattrath i zdobywajcie jedyne w swoim rodzaju nagrody. Stwórzcie paladyna w służbie Hordy lub szamana będącego na usługach Przymierza i zobaczcie, jak wiele ma do zaoferowania nowy dodatek.

Przed przekroczeniem Mrocznego Portalu gracze będą musieli dokonać istotnego wyboru dla każdej ze swoich postaci z WoW Classic. Albo przejdą do ery Burning Crusade wraz z pozostałymi bohaterami Przymierza i Hordy zaludniającymi ich serwer, albo pozostaną w pierwotnej wersji WoW Classic i przeniosą się na jeden z zupełnie nowych serwerów „ery klasycznej” (Classic Era), które uruchomimy wraz z premierą Burning Crusade Classic. Ci gracze, którzy zechcą zakosztować obu możliwości, będą mogli „sklonować” poszczególnych bohaterów z WoW Classic, korzystając z opcjonalnej, płatnej usługi, dzięki której postaci mogą pozostać na serwerze ery klasycznej, a jednocześnie podjąć przygodę w Burning Crusade Classic. Szczegółowe informacje na temat rodzajów serwerów oraz dostępnych dla postaci usług zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Zainteresowanym rozpoczęciem przygód w Rubieży u boku przyjaciół graczom, którzy nie posiadają postaci gotowych na wyprawę na drugą stronę Mrocznego Portalu, Blizzard zaoferuje również opcjonalną usługę natychmiastowego awansu postaci do 58 poziomu. Opcja ta zostanie udostępniona przed datą premiery dodatku. W uznaniu osiągnięć graczy w WoW Classic funkcja natychmiastowego awansu nie będzie dostępna na serwerach ery klasycznej oraz dla nowych ras krwawych elfów i draenei. Ponadto będzie obowiązywać ograniczenie funkcji natychmiastowego awansu do tylko jednej postaci na danym koncie World of Warcraft. Dalsze szczegóły, w tym informacje dotyczące cen i dostępności usług, zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku WoW Classic, dostęp do Burning Crusade Classic będzie całkowicie bezpłatny dla wszystkich abonentów World of Warcraft. W niedalekiej przyszłości spółka Blizzard Entertainment rozpocznie beta-testy Burning Crusade Classic i zaprosi graczy z całego świata do udziału oraz dzielenia się opiniami i sugestiami. Celem testów będzie osiągnięcie optymalnego złotego środka między autentycznością wrażeń a przyjemnością płynącą z rozgrywki. Więcej informacji na temat beta-testów, w tym na temat procesu zgłoszeniowego, opublikujemy w późniejszym terminie.

Więcej informacji na temat Burning Crusade Classic znaleźć można na stronie www.wowclassic.com.

Komentarze:

Wczytywanie komentarzy...
Musisz się zalogować, aby dodać komentarz